רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
השנה מתקרבת אל סופה ואני חושב שכולנו יכולים להסכים על העובדה שהייתה זו שנה שלא דומה לאף אחת אחרת. התמודדנו עם נסיבות בלתי צפויות וכולנו נאלצנו להסתגל לדרך חיים חדשה. אך כמו בכל אתגר גדול אחר, המצב הזה עזר לכולנו לצמוח יחד.
מדליקים נרות חנוכה

עכשיו כשאנחנו מתקרבים לשנה אזרחית חדשה נוספת, אני יכול להבחין בכוח הזה ברבים כל כך מכם. שמענו סיפורים רבים כל כך על FBOs מסביב לעולם שנשארו נאמנים לחזון שלהם ב-Forever וחיזקו את העסקים שלהם, את מערכות היחסים שלהם ואת עצמם. אני רוצה לעודד כל אחד ואחת מכם לפנות קצת זמן ולחשוב על כל הדרכים שבהן השתניתם לטובה.

ראיתי שרבים כל כך מכם הקפידו לאמץ את הכרת הטובה ולהודות באמת על הברכות שהחיים יכולים להביא, אפילו ברגעים האפלים ביותר.

האם אתה או את מבעלי העסקים ב-Forever שנהנו משנת שיא בעסק שלהם בזכות הסתגלות לאתגרים? האם אימצתם לחיקכם את הטכנולוגיה כדי להישאר בקשר עם חברי הצוות וכדי להכניס אנשים נוספים לעסק? אולי הפכתם חזקים יותר רגשית ומצוידים יותר כדי להמשיך בכוח לעבר התפניות הבלתי צפויות של החיים. זו יכולת מדהימה להיות מסוגלים להבחין בצד החיובי ולזהות את העובדה שהמאבקים של היום מפנים את הדרך להזדמנויות של מחר.

אף אחד לא יכול לדעת בדיוק מה צפוי לנו בשנה הבאה. אבל לא משנה מה יקרה, קל לראות את הפוטנציאל שיש בכולנו לצמוח יחד וליצור חיים טובים יותר. אם האתגרים הבלתי צפויים שחווינו במהלך שנת 2020 לימדו אותנו משהו, אז הם לימדו אותנו שהדברים החשובים לנו כל כך- חופש, גמישות, חברים, משפחה ובריאות- הם חשובים היום יותר מאי פעם. זו הסיבה שעל כולנו להמשיך לדחוף קדימה אל השנה האזרחית הבאה בנחישות גדולה אף יותר.

ראיתי שרבים כל כך מכם הקפידו לאמץ את הכרת הטובה ולהודות באמת על הברכות שהחיים יכולים להביא, אפילו ברגעים האפלים ביותר.  אני מודה מאוד לכל אלה מכם שמצאו דרכים חדשות לשמור על כך שהעסקים שלהם ימשיכו לפעול בעוצמה. אני מודה לאלה שהושיטו יד לאנשים שנאבקו לשרוד או לכאלה שמצבם העתידי לא היה ברור והציעו להם דרך חדשה להתקדם. אנשים מחפשים כיום יותר מבעבר את סוג ההזדמנות שחברת Forever מספקת.

אנחנו רק התחלנו לפצח את כל מה שאנחנו יכולים לעשות יחד כחלק מ-Forever. ישנם אנשים רבים כל כך שם בחוץ שעדיין לא חוו את המוצרים שלנו או שמעו על הדרכים שבהן ההזדמנות שלנו יכולה לעזור להם לשנות את חייהם.

עכשיו הגיע תורכם להיות האור של האנשים האלה שחווים אתגרים מאותו הסוג. עזרו לאחרים למצוא את מקור הכוח שלהם ואת מקור הכרת התודה הזו שהפכה אתכם לחזקים יותר. כשכולנו מתקדמים יחד עם לב פתוח ורוח נתינה, אין גבול לכמות האנשים שאת חייהם אנחנו יכולים לשנות לטובה.

חג אורות שמח,

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן