גרג מוהן, נשיא FLP
"הכרת תודה היא כנראה ההשקעה הכי אפקטיבית שאנחנו יכולים לעשות"

פעולות פשוטות וכנות של הכרת תודה יכולות לשפר את מצב רוחם של חברי צוות, להפוך שבוע רע לטוב או אפילו להפוך כישלון להזדמנות ללמוד משהו.

 

עבר חודש עמוס מאז המסר האחרון שלי אליכם לפני שיצאתי לטיול מקיף לביקור משפחת FOREVER שלנו באסיה. תוך 7 ימים בלבד, איידן ואני ביקרנו בסינגפור, מלזיה ויפן. הייתה לנו ההזדמנות לחזק את הקשר עם צוותים ובעלי עסקים של FOREVER שלא פגשנו כבר שנתיים. היה נפלא כל כך לחזור!

כשהיינו במלזיה, טסנו לג’והור באהרו לחגוג ב-Success Day עם כמה מאות FBOs נלהבים. זה היה יום נפלא עם המון הכרה בהישגים, סיפורים אישיים, תמונות ואפילו קצת ריקודים. נהניתי להקשיב לכל החוויות, סיפורי ההצלחה והעבודה הקשה הדרושה להקמת עסק של FOREVER.

נגע ללבי במיוחד סיפורה של אישה אחת, רוואני. הצעירה האמיצה הזו היא בעלת עסק של FOREVER שסיפרה לנו איך FOREVER העניקה לה ביטחון, הכנסה, חופש והזדמנות לעשות את השינויים בחייה לאחר הטלטלה שעברה בהם כאשר בנה הקטן אובחן עם לוקמיה. לפני שנעשתה FBO, היא סיפרה, היא הייתה חייבת לעזוב את העבודה שלה כדי לטפל בבנה. כמו שאתם יכולים לדמיין, היא פחדה מאוד על הבריאות של בנה, מאובדן ההכנסה וממה שצופן לה העתיד. למרבה המזל העבודה הקשה השתלמה לה, הבן שלה החלים והיא הצליחה לבנות את העסק שלה ולפרנס את משפחתה.

כולנו יודעים שזה לא היה קל לרוואני ולמשפחתה ולרוע המזל לא לכל הסיפורים יש סוף טוב כמו לסיפור הזה. אבל לראות איך FOREVER סיפקה לה דרך להתמודד ולהסתגל לחוויות החיים שלה, מילאה אותי בתחושת הערכה עמוקה.

הכרת תודה היא כנראה ההשקעה האפקטיבית ביותר שאנחנו יכולים לעשות כלפי הצוותים שלנו. פעולות הבעה פשוטות וכנות של הערכה יכולות לשפר את מצב רוחם של חברי צוות, להפוך שבוע רע לטוב, או אפילו להפוך כישלון להזדמנות ללמוד משהו.

אני חושב שזו הסיבה שאהבתי את השם שנתנו ביפן לחגיגות לציון 39 שנות פעילות בחודש יוני, “תודה” (Thank You). הם בחרו בשם הזה משתי סיבות: הסיבה הראשונה הייתה כמובן, שאנחנו אסירי תודה עד מאוד על כמעט 40 שנים של הצלחה מתמשכת ועבור מערכת היחסים שיש לנו עם משפחת FOREVER שם. הסיבה השנייה היא בגלל שהגיית המילים ביפנית של 3 ו-9 היא “סאן” ו”קיו”, וזה נשמע דומה מאוד ל-Thank you”. משחק המילים הפונטי הזה היווה כותרת מושלמת לאירוע של FLP ביפן בחגיגות 39 שנים של צמיחה מתמשכת והצלחה.

כשאיידן ואני עלינו על טיסה חזרה הביתה בסוף הביקור, חשבתי על סדר הגודל של FOREVER. החברה מקיפה 44 שנות פעילות עם מיליונים של FBOs ביותר מ-160 מדינות, יותר ממאה מוצרים, אירועים גלובליים ענקיים, ניהול שרשרת אספקה מסיבית, מיסוי גלובלי ואלפי אנשי צוות שעובדים בתקופה סוציו-אקונומית מסובכת. עם זאת, תוך כדי המחשבה הזו, לא חשתי שזה גדול עליי או שזה מדאיג אותי. אם לומר בכנות, זה העניק לי השראה כי אני יודע שאנחנו מוקפים ב-FBOs, בצוותים ובספקים הטובים ביותר בתעשייה.

יש בי הכרת תודה מלאה בענווה על FOREVER, חברה שיכולה לתת תקווה למיליוני אנשים כמו רוואני ולאנשים כמוכם וכמוני. ישנם עדיין רבים כל כך שאפשר לספר להם על העסק, אז האתגר שאני מציב בפניכם הוא להמשיך להפיץ את בשורת העוצמה של FOREVER. כל אחד ואחת מאיתנו צריכים לעשות כל שביכולתנו ולחדש את המחויבות שלנו כדי לוודא שכל אחד, בכל מקום, יוכל למצוא סיבות נוספות להגיד “סאן-קיו.”

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן