גרג מוהן, נשיא Forever
כבני אדם, אנחנו צריכים לעבוד יחד כדי להצליח להביא לשינוי חיובי וארוך טווח.

הופתעתי לגלות שהמשפט “עבודת צוות מגשימה חלומות” (באנגלית: Teamwork makes the dream work) נכנס לראשונה לשימוש רשמי רק לפני 12 שנים בספר של ג’ון סי. מקסוול בשם זהה. חשבתי שזה חייב להיות משפט עתיק הרבה יותר, זה נשמע כמו משהו שהסבים והסבתות שלנו היו אומרים.

בלי קשר לתקופה שבה המשפט הזה הפך למוכר, אני משוכנע שרבים מאיתנו כבר שמעו אותו פעמים רבות בצורה זו או אחרת. העיקרון הבסיסי שלפיו אנחנו מתפקדים הרבה יותר טוב כאשר אנחנו עובדים יחד הוא נצחי ולא כדאי להתעלם ממנו! זה הפך להיות ברור עבורי במהלך המגפה. כבני אדם, אנחנו צריכים לעבוד יחד כדי להצליח להביא לשינוי חיובי וארוך טווח.

כשהגעתי למלון באבו דאבי לכנס הגלובלי של Forever רק בחודש שעבר – וראיתי שלטים, דגלים, בובת “אלו בייבי” ענקית ועוד כל מיני קישוטים שקבלו את פנינו – הרגשתי תחושת הקלה עצומה והתרגשות. סוף סוף כולנו שוב נפגשים יחד!

בלובי של המלון נתקלתי בחברים מכל העולם שלא ראיתי כבר שנים ופגשתי FBOs חדשים שלא היו מעולם באירוע חי של Forever והתחזקה בי תחושת ענווה לנוכח חשיבות העבודה המשותפת וההתכנסות יחד לעסק שלנו ולי. לדעתי כולנו באופן זה או אחר לא הערכנו מספיק את עוצמת ה”אנחנו”.

למדתי כל כך הרבה בהדרכות, והקשבתי קשב רב לכל דובר. נגע ללבי במיוחד הסיפור של נ’קובילה מסלגו שסיפרה איך זה להיות חלק מצוות המנהיגות הגלובלי, ה-GLT. נ’קובילה וצוותה בדרום אפריקה סבלו מעיכובים רבים בתקופת המגפה. אבל היא שמרה על חיוביות, אופטימיות והתלהבות לאורך כל הזמן הזה. במהלך המצגת שלה היא אמרה, “צריך להיות לכם את האומץ לבנות ואז את האומץ לבנות מחדש!”

חשבתי על המשפט הזה כמה פעמים מאז שחזרתי הביתה. הוא נתן לי השראה ואתגר אותי לעשות כל מה שאני יכול – וכל מה שאנחנו יכולים לעשות כחברה – כדי לוודא שיש לכם את כל הכלים כדי לבנות, ואם יש צורך בכך, לבנות מחדש.

תודה לכל אלה מכם שעשו את הדרך לאבו דאבי. לאלה שנשארו בבית, אני מקווה שנהניתם מהמופע אונליין. ותודה רבה לצוות העובדים שלנו שעבדו ללא לאות על מנת לוודא שהכל מתנהל בצורה חלקה. איזה צוות נפלא אתם כולכם! משפחת Forever היא משפחה של חברים שמשתרעת על פני כל העולם – אנשים שחושבים בצורה דומה ושחשוב להם לעזור אלה לאלה ולעבוד יחד כדי להגשים חלומות של מיליוני אנשים.

אל תשכחו שעבור “עבודה משותפת מגשימה חלומות” אתם צריכים למעשה שני דברים: אתם צריכים צוות ואתם צריכים חלום. נזכרתי בזה כשסינתיה ואנוכי עזבנו את אבו דאבי. בזמן הצ’ק-אין לטיסה שלנו, גילינו שגיאה בטפסים של בדיקות הקורונה. התאריך של הבדיקות שלנו היה שגוי! ניסיתי הכל כדי לתקן את הבעיה, אבל לאחר ששום דבר לא עבד, הבנתי כבר שאנחנו כנראה נחמיץ את הטיסה שלנו.

אבל חברת הצוות שלי סינתיה לא ויתרה. היא נותרה ממוקדת בהגעה הביתה והמשיכה לחפש אפשרויות נוספות. היא הייתה סבלנית, מרוכזת וחסרת מעצורים ובסופו של דבר… פריצת דרך! החברה האחראית לבדיקות עשתה את התיקון הנדרש ושלחה את הניירת הנכונה. היינו הנוסעים האחרונים שעלו על המטוס, אבל הצלחנו להגיע בדיוק בזמן. יחד, הצוות הקטן שלנו, של סינתיה ושלי בלבד, השיג ניצחון קטן והצליח להגיע הביתה בזכות עבודת צוות.

אני מקווה שאותו הדבר תקף גם לגביכם, שלא משנה כמה גדולים או קטנים החלומות שלכם, תמיד תוכלו למצוא את הדרך הביתה! זכרו רק להביט לאחור לאחר שהגעתם ליעד שלכם ולהודות לאנשים הרבים שעזרו לכם להגיע לשם.

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever