איידן אוה׳ר, נשיא FOREVER
במבט קדימה, חשבו כמה אינטראקציות ושיחות, בכל רמה ובכל מקום, יכולות להתמקד בצמיחה ובהגדלה של העסק שלכם.

הייתם מאמינים שחודש מרץ כבר במחציתו השנייה? הרבע הראשון של השנה כמעט הסתיים, ונראה ש-2022 הסתיימה ממש לפני חמש דקות!

חזרנו ממש עכשיו מאירוע Accelerate ברפובליקה הדומיניקנית, שם טיילנו בשדות האלוורה, סיירנו במתקני הייצור ולמדנו כל כך הרבה אלה על אלה ועל עצמנו. למעשה, ההדרכה הזו הייתה מדהימה כל כך שאנחנו כבר עובדים על קביעת תאריכים לפברואר 2024. אם אתם רוצים להצטרף אלינו לטיול של פעם בחיים, פנו לצוות המשרד במדינה שלכם כדי שנוכל להוסיף אתכם לרשימה האקסקלוסיבית הזו.

ברכות לכל אלה שהשיגו זכאות לכנס הגלובלי שלנו ולאירוע בונוס היו”ר בבאלי. כולנו נרגשים מאוד לחוות את אינדונזיה ולחגוג יחד.

אנחנו כמעט בסוף תקופת תמריץ EM לשנים 2022/2023, אז זכרו להישאר ממוקדים, ובעזרת תמריץ הכנס הגלובלי שממשיך עד סוף דצמבר, ודאו שאתם מגיעים ליעדים שלכם ומשיגים זכאות להשתתף. זה הולך להיות אירוע מדהים בהודו!

כל כך הרבה דברים קורים בעולם של FOREVER ואנחנו מבחינים בצמיחה פנטסטית, אבל יש לנו עדיין הרבה מה לעשות.

הייתי לא מזמן ביפן, שבה עלינו על רכבת מטוקיו לאוסאקה. כשישבתי במושב שלי והבטתי בחלון, עם נופי יפן שחלפו מול עיניי במהירות עוצרת נשימה, חשבתי על FOREVER. FOREVER דומה לרכבת הזו. היא דוהרת ברחבי העולם. לפעמים הנסיעה בה מלהיבה כשחוצים בין מעברי הרים תלולים. בזמנים אחרים, אנחנו מזדחלים סביב גבעות משמימות או מטרטרים קדימה במישורים מאובקים.

אני מדמה אותנו, ה-FBOs והצוותים, לצוות המפעיל את הרכבת הזו. אנחנו הנהגים, הכרטיסנים, המהנדסים, המכונאים, המארחים, הטבחים והמנקים שעובדים ללא לאות כדי לוודא שכל המערכות והשירותים מתפקדים באופן אידאלי ומשמרים את המומנטום הקצבי והנמרץ.

אנחנו שועטים דרך ערים, עיירות וכפרים, מעלים ומורידים את הנוסעים שלנו. חלקם נשארים ברכבת וחלקם לא, בין אם אלה בעלי עסקים של FOREVER או אנשי צוות. היינו רוצים שכולם יישארו אבל זו ציפייה לא מציאותית. מצד שני, הרוב נשארים ואוהבים מאוד את המסע.

אני חושב שכולכם תסכימו איתי שבשנתיים האחרונות נמשכנו כולנו לכל כך הרבה כיוונים שהסיטו אותנו מהמיקוד העיקרי שלנו. אבל אנחנו עומדים מול שנה חדשה והגיע הזמן לשנות את המיקוד הזה והתרכז שוב בהלך מחשבה של צמיחה, בתרבות ששמה את הצמיחה בעדיפות ראשונה.

במבט קדימה, אנחנו צריכים להתמקד כמו קרני לייזר ביעד הבא שלנו. אנחנו לא יכולים להרשות לדעתנו להיות מוסחת על ידי אלה שרוצים להוריד אותנו מהפסים או להאט את ההתקדמות שלנו. הזמן שלנו מוגבל וכל שנייה חשובה, ולכן עלינו לשאוף להפוך כל רגע להצלחה.

כמו שגרג אמר: “אתם חשובים מדי והזמן שלכם יקר מדי מכדי לבזבז אותו על דברים שלא עוזרים לכם לצמוח.”

אז איך עושים את זה? איך חוזרים לצמיחה ואיך מארגנים אג’נדה שעוזרת לנו לצמוח?

חוזרים לדברים שכל הזמן לימדו אותנו: “אין בעיה שאי אפשר לפתור בלי גידול במכירות רווחיות.” רקס וגרג חזרו על המסר הזה וחיזקו אותו מההתחלה וכולנו ראינו איך זה קורה בפועל. אז בואו נחזור לפתור את הבעיות שלנו בדרך שלנו, על ידי עזרה למיליונים שמחשיבים את הרכבת הזו כשלהם.

הגיע הזמן לתדלק את הרכבת הזו בהתנהגות שנותנת עדיפות לצמיחה: אנחנו צריכים להשתמש במוצרים שלנו, למכור אותם, לחנוך אחרים, להשיג נפח של 4CC ולהשיג זכאות לתמריצים הנדיבים שלנו.

אני מאמין במה שאנחנו מציעים ובמה שאנחנו מציגים לעולם, ואני מקווה שגם אתם. יש לנו מורשת נהדרת, תוכנית שיווקית נדיבה, מוצרים עוצמתיים ומיליוני אנשים שמחפשים את מה שיש לנו.

יש שיגידו שזה אידאליסטי, מטופש, נאיבי או בלתי מציאותי. להם אני אומר: אין בעיה. אבל זכרו ששום דבר נפלא לא הושג אף פעם על ידי אלה שנשארו בתחנה. שישבו הם בצד בזמן שאנחנו דוהרים קדימה!

תאמינו או לא, אני מאמין גם בכם. יש לכם את הכוח הפנימי להשיג דברים נפלאים, אז המשיכו להניע את הרכבת של FOREVER קדימה לתחנה הבאה, שבה נאסוף עוד נוסעים ואולי נוריד כמה.

חברים, תודה רבה לכם על כל מה שאתם עושים. אני מצפה ליצור עתיד יחד כמשפחת FOREVER. בואו נהפוך את זה למציאותי!

איידן אוה׳ר, נשיא FOREVER | למאמרים נוספים של איידן אוה׳ר