לוח זמנים עמוס, ארוחות על הדרך וחוסר אנרגיה עשויים להיות חלק מהגורמים לעלייה במשקל ולתשישות. אבל זה לא חייב להיות כך. התוכנית הבינלאומית- Clean 9 של Forever תעזור לכם לבנות הרגלים בריאים וליצור שינוי קבוע לטובה!

 

יחד עם מתכונים קלים ליישום לארוחות, הצעות לאימוני כושר וטיפים לאורח חיים בריא, ערכת Clean 9 מספקת לכם את רכיבי התזונה הדרושים לכם, אשר יעזרו לכם להיפטר מההרגלים הלא בריאים ולבנות את היסודות לאורח חיים בריא יותר. Clean 9 היא חלק מהתוכנית הבינלאומית שניקראת F.I.T., והיא נוצרה כדי לעזור לכם להתייחס לכל שלושת התחומים הדרושים לשמירה על משקל תקין על ידי:

  1. הפחתה בצריכת הקלוריות ושליטה ברעב עם פוראור גרסיניה פלוס.

  2. הגברת שריפת הקלוריות עם בי-פולן ופעילות גופנית על בסיס קבוע.

  3. הזנת המטבוליזם בעזרת ג’ל אלוורה לשתייה; עשב דגנים ובחירת מזון בריא – לעיתים החלק הנשכח בפאזל של שליטה במשקל.

 

האם תוכלו להרגיש קלים יותר ואנרגטיים יותר בתשעה ימים בלבד?
כן, אתם יכולים! Clean 9 של Forever הוא הצעד הראשון להשגת הרגלים שיעזרו לכם להשיג שליטה אמיתית במשקל לטווח הארוך.

כוח המארז

מארז Clean 9 מורכב מכמה מוצרים חיוניים שנבחרו בקפידה במטרה לפעול יחד בצורה סינרגטית:
עשב דגנים- מולטי ויטמין ומולטי מינרל; בי-פולן, ה״מזון המושלם״ מהכוורת; פוראור גרסיניה פלוס לדיכוי התיאבון וג׳ל אלוורה לשתייה לתמיכה בבריאות מערכת העיכול.

בנוסף למוצרים המעולים הנכללים ב-Clean 9, התוכנית מספקת לכם את הכלים הדרושים לשנות את גופכם וקפיצה ראשונית למסע שלכם לשליטה במשקל. התוכנית היעילה והקלה ליישום כוללת הנחיות לתזונה נכונה, לוח תכנון יומי, מתכונים, אימונים, טיפים ועוד.

לוח תכנון יומי

מחקרים מראים שאנשים הרושמים את מה שהם אוכלים ואת כמות האימונים שלהם, מורידים יותר במשקל. במסגרת Clean 9 אתם תתעדו כל מזון שאתם אוכלים מעבר לתוכנית, את הפעילות הגופנית שאתם מבצעים בכל יום, את איכות השינה שלכם ואת ההרגשה שלכם באופן כללי. דבר זה לא רק יספק לכם סקירה מצוינת של ההתקדמות שלכם, הדבר יספק לכם גם נקודת ייחוס טובה בשלב מאוחר יותר כשאתם ממשיכים במסע לשיפור הבריאות שלכם ולהפחתה במשקל.

בניית היסודות
להיראות טוב יותר. להרגיש טוב יותר.

מרכיבי ערכת C9

Aloe Vera Gel Drinks
משקאות ג’ל אלוורה

הג’ל שלנו, שמכיל עד 96% אלוורה טהור, מסייע בניקוי מערכת העיכול ומגביר למקסימום את כושר ספיגת החומרים המזינים.
לבחירתכם משקה ג’ל אלוורה, משקה אלוורה ואפרסקים או משקה אלוורה עם חמוציות.

Forever Garcinia Plus
פוראוור גרסיניה פלוס

יכול לסייע לגוף לשרוף שומנים ביעילות רבה יותר ולסייע בדיכוי התיאבון באמצעות העלאת רמות הסרוטונין.

Bee Pollen
בי פולן

פולן (אבקני פרחים), ״המזון המושלם״ מהכוורת ידוע כמגביר חילוף חומרים וספק אנרגיה. מכיל מגוון של ויטמינים ומינרלים.

Fields of Greens
עשב דגנים

מולטי-ויטמין ומולטי-מינרל מצוין המשלב את היתרונות התזונתיים של שעורה ירוקה צעירה, אלפלפה וחיטה העשירים בסיבים תזונתיים ותורמים לתחושת השובע.

 

עם Clean 9 תתחילו להיראות ולהרגיש טוב יותר ככל שתשפרו את אורח החיים שלכם, תצליחו לנקות את הגוף ולבנות את עצמכם בצורה רזה וחטובה יותר.

 

המעבר לסגנון חיים בריא יותר אינו משימה קלה…

… אבל יש דברים שכדאי להתאמץ עבורם.
תוכנית Clean 9 הינה השלב הראשון בביסוס הרגלים לכל החיים, אשר יסייעו לכם להשיג ניהול אמיתי ומתמשך של המשקל שלכם. מערכת ניקוי מוכחת זו שמבוססת על משקאות האלוורה בשילוב עם 4 מוצרים עוצמתיים תביא אתכם למקום טוב יותר על מנת שתוכלו להגיע לבריאות אופטימלית, תנקה את גופכם ותהפוך אתכם לאדם חטוב ורזה יותר.