גרג מוהן, נשיא Forever
"אני בטוח שעם המסירות שלכם למה שחשוב באמת, תוכלו להמשיך לבנות את עצמכם לפי העקרונות של FOREVER".

בלב מלא בהערכה לכל אחת ואחת מכם על התרומה שלכם למשפחת FOREVER, הרשו לי לומר: תודה.

 

אני אוהב מאוד את התקופה הזו בשנה. מזג האוויר מתקרר, ואני יכול להבטיח לכם שזה דבר טוב אם אתם גרים באריזונה!

בסביבתם של אלה מאיתנו אשר חיים בחצי הצפוני של כדור הארץ, העלים משנים את צבעם והחורף מתקרב ובא. בשבילנו זו תקופה יפה בשנה, וכאן באזור שלנו קוראים לה “עונת החגים”, או “החגים”, כאשר אנחנו חוגגים את חג ההודיה וחג המולד בסמיכות.

בעוד חג ההודיה הוא דבר חשוב כאן, הוא ידוע פחות במקומות רבים בעולם. הזמן הזה שבו משפחה וחברים מתכנסים יחד באווירת הכרת תודה והערכה, הוא זמן שאהוב עליי במיוחד.

זה חג שהתחיל במאה ה-17, והשמועה אומרת שהגרסה המודרנית של החגיגות האלה מבוססת על חגיגות קציר מ-1621 שנחגגו ע”י המתיישבים האנגלים באמריקה יחד עם האינדיאנים משבט וומפנואג שלמרות הבדלי השפה, הדת והתרבות, החליטו שעבודה יחד בתנאי הסביבה הקשים, ולא מאבקים הדדיים, הם אינטרס של כל הצדדים המעורבים. שיתוף הפעולה הזה נחתם בסופו של דבר בהסכם  רשמי ונחגג בכל שנה, מה שהפך לבסיסו של חג ההודיה שלנו באופן שבו חוגגים אותו כיום. זו אחת הסיבות שאני אוהב כל כך את הימים האלה בשנה – זה הזמן שבו מזכירים לנו לציין את עוצמת הכרת התודה ואת כוחה של העבודה המשותפת.

לכן, ברוח האבות המייסדים שלנו באמריקה ועם לב מלא בהערכה כנה לכל אחד ואחת מכם ולתרומה שלכם למשפחת FOREVER הרשו לי לומר לכם תודה.

תודה לכם על כל מה שעשיתם בשנה קשה שיכלה להיות קשוחה הרבה יותר בלעדיכם. בין אם אתם כאן איתי במשרד הראשי, במשרדים ובמתקנים שלנו סביב לעולם, חברי צוות ה-GLT, בעלי דרגת EM או מיליוני בעלי העסקים המסורים שלנו, אני מרגיש אסיר תודה על העבודה לצדכם כאשר אנחנו מצעידים את FOREVER קדימה לשלב הצמיחה הבא.

כשאני חושב על משפחת FOREVER שלנו, אני נזכר ב-11 הערכים שיש לנו כחברה ואיך כל אחד ואחת מכם מייצגים את כל אלה בעבודה שאתם עושים. הערכים האלה הם: לתת עדיפות ל-FBO, להיות נלהב (לאהוב), לקחת יוזמה, לשמור על ערנות, להתמיד ביצירתיות, תמיד לחפש הרפתקאות, להיות אמיצים, להיות חיוביים (לחייך), להיות אסירי תודה לנצח, להתנהג ביושרה גם כשאף אחד לא רואה, ולא לעשות קיצורי דרך.

העקרונות האלה נמצאים איתנו כבר 45 שנים. אלה ערכים שהחברה שלנו נבנתה עליהם, הם משפיעים ישירות על קבלת ההחלטות שלנו והם נמצאים בלב כל מה שאנחנו שואפים לעשות.

אלה ערכים עוצמתיים שמוליכים את החברה שלנו. אבל האם הם יכולים גם להוביל אתכם בחיים שלכם? אולי כדאי שתקדישו רגע לעבור על הרשימה ותחשבו מה מתוכה מתאים לכם ואיך תוכלו לקחת עיקרון כזו ולהפיק ממנו את המקסימום? אולי יש ערך מסוים שתרצו להתמקד בו ולעשות כמה שינויים פנימיים שיוכלו לעזור לכם להפוך לאמיצים יותר, בטוחים יותר בעצמכם, שמחים יותר או אפילו מצליחים יותר? אתן לכם להחליט לבד על אילו מהערכים האלה תרצו לעבוד.

עדיין נשאר מספיק זמן ב-2022 כדי לסיים אותה חזק. אל תרימו ידיים! המשיכו לדחוף קדימה כדי ש-2022 תהיה הצלחה אישית שלכם ושל העסק שלכם ב-FOREVER.

החברויות ושיתופי הפעולה של האבות המייסדים שלנו באמריקה לפני כל כך הרבה שנים מעורר בי השראה. הם הניחו בצד את המחלוקות האישיות, הדעות הקדומות והפחדים כדי לבנות קהילה מצליחה ובדרכם שלהם החליטו להתמקד במה שחשוב באמת.

אני בטוח שבזכות המסירות שלכם למה שחשוב באמת, תוכלו להמשיך ולבנות את עצמכם לפי העקרונות של FOREVER. אה, ודבר אחד אחרון לפני שאני מסיים: תודה רבה!

המשיכו לחייך 🙂

גרג מוהן, נשיא FLP

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן