גרג מוהן, נשיא Forever
מדהים כמה דברים אפשר להשיג באמצעות רעיון, תשוקה, מנהיגות מקצועית וגישה חסרת מעצורים.

“הקפידו על הפעולות הבסיסיות וציירו את תמונת FOREVER האישית שלכם.”

 

אי שם ב-2012, הכנס האירופאי בבודפשט בדיוק הסתיים. יחד עם רקס, חברי צוות הבכירים ששהו באירופה החליטו לעצור לזמן קצר בהולנד כדי לבקר בפרויקט בניית מרכז ההפצה החדשני, שנודע לימים בשם FOREVER דיירקט (FOREVER Direct).

טסנו לאמסטרדם ונסענו דרומה במשך 90 דקות למקום החדש שלנו. אלה היו אחר הצהריים קרים וגשומים של חודש פברואר וקפאנו עד לשד עצמותינו. כשעמדנו שם בבוץ ונרטבנו בגשם שירד עלינו, היה קשה לדמיין מה עומד להיות המפעל החדש הזה. ראינו כבר את התוכניות של המפעל החדש והמודרני, אבל באותו היום כל מה שיכולנו לראות היה שדה בוצי. לא היו שם בניינים, מבנים או כבישים שיכלו לרמוז איך ייראה הפרויקט ולעזור לנו לדמיין מה עומד לקום שם.

בתחילת החודש הזה, 10 שנים מאוחר יותר, איידן ואני חזרנו לשם. כמובן שחזרנו לשם כבר פעמים רבות, אבל הודות להסרת מגבלות הנסיעה, יכולנו סוף סוף לבקר ב-FOREVER דיירקט לאחר מרווח של שנתיים. כשעמדתי במתחם האריזה והעליתי זכרונות עם רמקו בנקר, מנהל הכספים שלנו, בקשר לעליות ולמורדות בהנעת העסק לפני עשור, לא יכולתי שלא להרגיש פליאה וגאווה על מה שהשגנו.

פיטר ואן איק, מנהל המבצעים שלנו, הזכיר לי שמרכז ההפצה נושא הפרסים שלנו מעסיק כעת צוות של יותר מ-250 אנשים המעניקים שירות ליותר מ-102 מדינות. כל זה מתאפשר בעזרת המכונות הטובות ביותר מסוגן הנשלטות בעזרת מערכות המחשוב הלוגיסטיות המתקדמות ביותר בעולם. השילוב הזה בין מערכות ציוד ואנשים מסוגל לעבד מעל 100,000 הזמנות בכל חודש.

ב-FOREVER דיירקט, קופסאות, מוצרים, חומר מודפס וסחורה נעים לכל כיוון בכל מקום סביבכם. אבל הם עדיין מצליחים לשמור על מעל 99 אחוזי דיוק של משלוחים אליכם ואל הלקוחות שלכם. זו ההוכחה שזה מדהים מה שאפשר להשיג עם רעיון, תשוקה, מנהיגות מקצועית וגישה חסרת מעצורים. התכונות האלה מודגמות בכל רחבי FOREVER דיירקט וזה מתחיל עם גארי שריב, אשר מוביל את FOREVER דיירקט ואת כל הפעילויות הלוגיסטיות שלנו מסביב לעולם. תפקיד גדול לכל הדעות, אך הוא נמצא בידיים בטוחות!

כולנו כמובן גאים מאוד ב-FOREVER דיירקט, למרות שאפשר לומר שלחברות אחרות יש מתקנים ומערכות שהן, גם כן, מתגאות בהם. אבל אני יכול להבטיח לכם, שכאן מסתיימת ההשוואה.

בכל הקשור למה שחשוב באמת, האנשים שלנו הם המוצלחים ביותר, הם הטובים ביותר בתעשייה. בתקופת המגפה לא איבדנו יום עבודה אחד. במהלך סגרים, מחלות והסחות דעת, הצוותים שלנו ב-FOREVER לא עצרו לרגע. בלי שום קשר לנסיבות האישיות והמקומיות שלהם, הם באו לעבודה והמשיכו להגיע. הם נוהגים כך כדי לוודא שלבעלי העסקים שלנו באירופה יש את מה שהם צריכים, מתי שהם צריכים.

אני אוהב לשוטט בבניין רחב הידיים ולדבר עם חברים ותיקים, במיוחד באזור המוקדש לעבודה הסוציאלית הקהילתית שלנו. לפני שנים רבות, FOREVER דיירקט החלה בשותפות מתגמלת עם השלטונות המקומיים. יחד, אנחנו מספקים הזדמנויות תעסוקה לחברי קהילה בעלי צרכים מיוחדים.

מפעל FOREVER דיירקט זכה בפרסים על היוזמה הזו וממשיך לספק סביבת עבודה מכילה. שאלתי את המנהל הכללי שלנו, נילס הומל, על מערכת היחסים המיוחדת הזו והוא אמר לי, “ב-FOREVER אנחנו מתמקדים במה אנשים יכולים לעשות, במקום להתמקד במה שהם לא!”

נפעמתי כשחזיתי בעסק של FOREVER רוחש מסביבי, וחשבתי כל הטוב שהחל מזה שהזזנו קצת עפר!

FOREVER דיירקט היא יותר מסיפור הצלחה תאגידי. הוא ניצחון של חזון, של עבודה קשה, של השקעה ושל חוסר אנוכיות. הוא דוגמה למה שאפשר לבנות אם אתם מוכנים להציב יעדים, ליצור חזון ולא לוותר לעולם על המשימות היומיומיות שהן אמנם שגרתיות ואפורות לפעמים, אך בסופו של דבר בונות יצירות מופת. אני לא יכול אפילו לדמיין או לנסות לנחש כמה חלקים קטנים מרכיבים מפעל כמו FOREVER דיירקט, אבל אני אסיר תודה לאנשים ששמרו על מסירות ומשמעת כדי לוודא שהם כולם פועלים ונמצאים במקום הנכון.

חשבו על השדה הבוצי שלכם – במילים אחרות, בד הציור הריק שיאפשר לכם לצייר תמונת FOREVER משלכם. הקפידו על הפעולות הבסיסיות וצרו את התמונה שלכם, את הסיפור שלכם ב-FOREVER, בעזרתם. השתמשו במוצרים, מכרו את המוצרים, שמשו כחונכים לאחרים, השיגו את ארבעת ה-CC שלכם ונסו להשיג את תמריץ EM. עשו זאת ועם הזמן, השדה הבוצי שלכם יהפוך לעסק שיתגמל אתכם ואת כל אלה שאתם אוהבים.