גרג מוהן, נשיא Forever
אני אופטימי, מלא תקווה והתלהבות לקראת העתיד. ב-Forever, אנו עובדים מדי יום כדי להשתפר ולהתאים את עצמנו למצבים המשתנים שאנחנו נתקלים בהם.

“אפשר להתכופף ולוותר, או שאפשר להזדקף ולהתקדם”

הרבה דברים קורים בעולם עכשיו. ראינו איך פורצת מלחמה ובעקבותיה את הזוועות ואת שברון הלב. האינפלציה מתגברת ברחבי העולם ומביאה איתה את העלייה ביוקר המחייה ואת הבעיות בשרשרת האספקה המשפיעות על הדרך שבה אנחנו חיים את חיינו. אלה מציאויות קשות, והלוואי והמצב היה שונה. אבל כל אלה הם גורמים חיצוניים. בעוד שאין באפשרותנו לשלוט בהם ישירות, אנחנו יכולים לבחור איך להגיב אליהם.

אני מאמין שאתם חופשיים לבחור אם להיות אקטיביים או פאסיביים. אפשר להתכופף ולוותר או שאפשר לעמוד זקופים ולצעוד קדימה בידיעה שלגישה שלכם, לעבודה הקשה ולאופטימיות – בצמוד לעסק שלכם ב-Forever – יכולות להיות השפעה חיובית בעולם המורכב שלנו.

אני אופטימי, מלא תקווה והתלהבות לקראת העתיד. ב-Forever, אנו עובדים מדי יום כדי להשתפר ולהתאים את עצמנו למצבים המשתנים שאנחנו נתקלים בהם. כמובן שאנחנו לא עושים זאת לבד. אנחנו זקוקים לכם, לספקים שלנו ולעובדים שלנו. למעשה, כולנו נמצאים בתלות הדדית.

לאחרונה נזכרתי בעיקרון הזה במהלך משחק גולף עם שני חברים טובים וקולגות ב-Forever, גארין ואיידן. לאיידן היה יום לא מוצלח במסלול הגולף והוא כל הזמן הכה את הכדור שלו ימינה מדי. הוא פנה בתסכולו לגארין וביקש את עזרתו. גארין נתן לו ברצון כמה תובנות והם עשו כמה שינויים יחד. הבעיה נפתרה ובהמשך איידן היכה בכדור ישר למרכז.

התמלאתי בהשראה למראה שני החברים פותרים את הבעיה יחד. לא היה שם אגו, לא הייתה מבוכה ולא היה חוסר ביטחון – רק אמון, נכונות ופתרונות. אתם יכולים לדמיין מה היה קורה אם כולם היו ניגשים לבעיות בצורה הזו?

מה שיש לכל אחד ואחת מאיתנו לחלוק עם אחרים הוא דבר ייחודי ועוצמתי. Forever היא כלי, דרך פעולה והזדמנות שנותנת לכולם, בלי קשר לנסיבות, סיכוי שווה לבנות חיים עצמאיים ויוצאים מהכלל לעצמם ולמשפחותיהם.

כמובן שזה לא מתאים לכל אחד ויש אנשים שמביעים בקול את הביקורת שלהם על מה שיש לעסק שלנו להציע. זה בסדר, כי כמו כל דבר בחיים יש לכולם זכות להחזיק בדעה משלהם. עם זאת, אני מציע לכם לא לתת לקולות האלה להפריע לכם לראות את האפשרויות. אנחנו יודעים שכשעושים את זה נכון, העסק שלנו מהווה דרך נפלאה עבור אנשים לשנות את החיים שלהם ואת החיים של אחרים… יחד!

 

המשיכו לדבוק במטרה,

גרג מוהן