איידן אוה׳ר, נשיא FOREVER
שבנו לעבודה עם ההתלהבות הטרייה והאנרגיה שקיבלנו בכנס הגלובלי... חשבו איך אתם יכולים להמשיך להיות האור, מה שעושה את ההבדל עבור הצוות שלכם ועבור כל מי שאתם פוגשים.

חזרנו עכשיו הביתה אחרי חגיגות 45 שנים ל-FOREVER כמשפחה גלובלית בכנס הגלובלי בבאלי, כשאנחנו ספוגים ביופי עוצר נשימה ותחושת קהילתיות חזקה. באלי היה המקום המושלם לציין בו את אבן הדרך הזו. אני רוצה להודות לכל מי שעבדו קשה כל כך והצטרפו אלינו בבאלי. לאלה שלא הצליחו להשיג זכאות אני רוצה להגיד שהתגעגענו ואנחנו מצפים לראותכם באירוע הבא.

אני באמת נפעם מצוותי ההקמה, ההפעלה והאספקה לנוכח המאמצים שלהם במהלך האירוע ובמיוחד על הצלת אירוע ארוחת בונוס היו”ר שנתקל בגשם. זו המחויבות מלאת הכוונה הזו למשהו גדול יותר שמוליכה אותנו כאשר אתגרים פתאומיים מתרחשים לפתע. והתכוונות נמצאת בלב של FOREVER, ארוגה לתוך הבד של ערכי היסוד הבסיסיים שלנו.

אני מאמין, כמובן, בחיים מלאי התכוונות ובנייתם סביב הדברים שאתם מאמינים בהם. אבל יש לי שם אחר לזה, אני קורא לזה לחיות חיים של FOREVER. זה משהו שלמדתי מרקס. כך הוא חי בכל יום, עם כל אחד. הוא יצר כך בכוונה את המערכת של FOREVER, מהצמח למוצר ואליכם.

מהיסודות המוצקים האלה, FOREVER צמחה להיות החברה שהיא כיום, והצמיחה של העסק שלכם ב-FOREVER דומה מאוד.

בדיוק כפי שמיליוני צמחי האלוורה שלנו צריכים טיפוח, עסק חדש ב-FOREVER צריך טיפול באמצעות תמיכה עקבית והדרכה. בדיוק כמו שהמוצר חייב להיות באיכות גבוהה, העסק שלכם צריך להיבנות בצורה נכונה. בסופו של דבר יש אתכם, אתם הדבר הכי חשוב בתהליך הזה – אתם האור והאנרגיה של העסק, אתם האנשים עם היכולת לשנות חיים. הצמחים שלנו והמוצרים שלנו הם טהורים ועקביים. ההזדמנות העסקית שלנו מוכחת. מה שעושה את ההבדל זה אתם.

אז איך להיות מלאי התכוונות? איך תוכלו לחיות חיים של FOREVER בכל יום? המפתח הוא לזכור שכל יום מהווה הזדמנות למצוינות. עבור FBO, איך יכול להיראות יום של מצוינות? אולי תוכלו:

  1. להזמין חמישה אנשים לנסות את המוצרים או לשמוע על ההזדמנות.
  2. להשתמש במוצרים.
  3. לצרף מישהו חדש.
  4. למכור לפחות מוצר אחד.
  5. ליצור קשר משמעותי עם חברי הצוות שלכם.
  6. לעקוב אחר נתונים. השתמשו ב-FLP360 כדי לבדוק את התמריצים שלכם והמצב של העסק.

מצוינות הוא משהו שצריך להתכוון אליו, היא חלק מלחיות חיים של FOREVER. אני יודע שמדובר בעבודה קשה, וזו מחויבות ענקית. אבל FOREVER כחברה מאמינה בכם וגם אני מאמין בכם. אנחנו יודעים שלפוטנציאל שלכם אין גבולות.

עם כל התפתחות בסיפור של FOREVER אני יכול להבטיח לכם דבר אחד: היסוד של העסק ב-FOREVER לא ישתנה. הערכים שלנו מוטמעים עמוק. וכמו כל דבר שאנחנו עושים ב-FOREVER, התוכנית השיווקית שלנו פותחה עם כוונה רבה מאחוריה. היא מתוכננת לתדלק את הצמיחה ולתגמל מצוינות בין בעלי עסקים שמפגינים מנהיגות ועוזרים לאחרים להצליח. במילים אחרות, זה מה שמרוויחים מחיים של FOREVER.

בכניסתנו לחודש חדש, עם ההתלהבות הטרייה ועם האנרגיה שספגנו בכנס הגלובלי, חשבו איך אתם יכולים להמשיך להיות האור, מה שעושה את ההבדל עבור הצוות שלכם ועבור כל מי שאתם פוגשים. עכשיו בואו נצא ונהפוך את היום הזה – וכל יום – למצוין!

ברכות,

איידן אוה׳ר, נשיא FOREVER | למאמרים נוספים של איידן אוה׳ר