מוצר הדגל של Forever  לאורך 42 השנים האחרונות הינו ג’ל האלוורה לשתייה, שהוא הדבר הקרוב ביותר לדבר האמיתי. אנו נרגשים להכריז על אתגר מיוחד שמתמקד במשקאות האלוורה הייחודיים שלנו, כדי לחגוג ולהפיץ את כל הטוב שבאלוורה.   
באנר אתגר המשקאות

הורידו pdf

המשווקים שימכרו הכי הרבה משקאות אלוורה מכל הסוגים: ג’ל אלוורה- 15, פרידום -196, משקה חמוציות- 34, משקה אפרסקים- 77. במכירה ללקוחות מועדפים וקמעונאיים מדור ראשון, בתקופת התמריץ (1.12.2020 – 31.1.2021) יזכו בפרסים הבאים:

מקום ראשון
חופשה זוגית מפנקת ל-2 לילות, חצי פנסיון, עם בריכה פרטית במלון בראשית היוקרתי* 


מקום שני

Dyson V11 absolute


מקום שלישי

Kitchen Aid מאובזר    


מקומות 4-10

מארז אביזרים ממותגים בשווי 500 ₪

(האביזרים בתמונה הם לדוגמה בלבד) 

 

האתגר מחולק לשלוש דרגות: משווק מורשה, ראש צוות וראש צוות בכיר + מנהל, כך שכל משווק מתחרה בתוך הדרגה שלו. כל אחד יכול לזכות! עשרה פרסים למשווקים שמכרו הכי הרבה משקאות במסגרת דרגה משתתפת. סך הכל: 30 זוכים.

המשווקים המשתתפים בתמריץ, הינם משווקים קיימים של החברה או שהצטרפו במהלך תקופת האתגר. תקופת האתגר תיספר החל מ12:00 בלילה של ה1.12.20 ותימשך עד 31.1.21 ב12:00 בלילה. המשווק שימכור הכי הרבה משקאות ללקוחות קמעונאים או מועדפים במהלך התקופה יהיה זכאי לפרסים בהתאם לכמות המשקאות שמכר ובהתאם לדרגת המכירה שלו. במידה ומספר משווקים הגיעו לאותה הכמות בסוף התקופה, סדר הזוכים יקבע לפי הראשון מבניהם שהגיע לכמות השווה. כל דרגה מתחרה בתוך הדרגה שלה (משווק מורשה, ראש צוות , ראש צוות בכיר+מנהל) במידה ומשווק עלה בדרגה במלך תקופת האתגר, הוא יחשב כמי שמתחרה בדרגה בה הוא נמצא ביום סיום התמריץ 31.1.21.הזוכים יוכרזו ב15.2.21, סה״כ 30 משווקים זוכים בכל הדרגות.

על המשווקים המשתתפים לעמוד בכל תנאי קוד ההתנהגות המקצועית ולהימנע מרכישה מופרזת, משווק שימצא שרכש כמות משקאות מופרזת ולא מכרם במהלך תקופת האתגר, מועמדותו תיפסל ולא יהיה זכאי לפרסים. על הזוכים להוכיח שמכרו מעל 75% מהמשקאות ועל פי נהלי החברה. החברה תפרסם מדי פעם ולשיקולה את רשימת המובילים לפי דרגות. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את האתגר ולפסול מועמדותו של משווק בכל שלב של האתגר. בכפוף לתקנון. ט.ל.ח.

 

 

*ניתן להמיר את שווי החופשה בשובר למימוש באחד המלונות ברחבי הארץ.