גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
יצאתי לא מזמן לרכיבה דרך יערות צפון אריזונה. זה מקום שאני מחשיב אותו כיקר מאוד עבורי. גם אבא שלי רקס אהב אותו, וזו הסיבה שהבית בלייק מורמון עדיין בבעלותנו.
תמונה של גרג מוהן

בזמן שרכבתי באזור שמסב אושר כה רב למשפחה שלי, נזכרתי כמה שזה חשוב לקחת קצת זמן לעצמכם במקום שאתם אוהבים ומוקפים באנשים שאתם אוהבים. כולנו צריכים מין מקום כזה בחיינו. ועדיין, לפעמים אנחנו שקועים כל כך בעבודה עד שאנחנו שוכחים כמה שזה חשוב לתת לעצמנו את רגעי השלווה האלה.

אני יודע שכשדברים מתחילים ממש לתפוס קצב בעסק שלכם, אפשר לקבל תחושה שכל דבר אחר בעולם יכול לחכות. אתם מתרגשים ולהוטים לחלוק מידע על המוצרים שלנו, ולספר על ההזדמנות לאלה שיכולים באמת להפיק תועלת מכך שתציגו להם את Forever. אני מבין את האנרגיה הזו והיא מוצאת חן בעיניי. זה חלק ממה שהופך אותנו למה שאנחנו, מאוחדים בכל רחבי העולם ומסורים לשיפור חייהם של אנשים רבים ככל האפשר!

אך אני יודע גם שאי אפשר לרכוב על סוס בקצב מקסימלי במשך שעות. צריכים לפעמים להאט, לתת לסוס ללחך עשב בזמן שאתם נהנים להביט על העולם שסביבכם וחיים את הרגע. העסק שלכם הוא בדיוק כזה. אתם לא יכולים לרוץ ולרוץ בקצב מקסימלי כי אתם עלולים להישחק.

מה שחשוב הוא האיזון, והיותכם חלק מ-Forever נותן לכם את היתרון העוצמתי שאין לרבים אחרים- את החופש לחיות את חייכם באופן מאוזן. אל תיקחו את זה כדבר מובן מאליו.

חשבו על הדברים שהכי משמחים אתכם. אולי זה נסיעה לחו”ל, הליכה בשבילים בטבע או ישיבה ליד החלון עם ספר טוב ביום גשום. קחו את הזמן הזה לעצמכם. אני יודע שזה יכול להיות קשה להתנתק וזה עלול אפילו להרגיש כאילו שאתם מקדישים לעצמכם זמן שאפשר היה להשתמש בו כדי להמשיך לבנות את העסק שלכם.

זה לא המצב. המציאות היא שהקדשת זמן לעצמכם רק מחזקת את העסק שלכם. היא משאירה אתכם מכוונים אל הדברים שמכניסים שמחה לחיים שלכם. זה משאיר אתכם עם רגליים על הקרקע, מתדלק את היצירתיות שלכם ועוזר לכם להיטען מחדש כדי שתוכלו לשוב לעסק שלכם ב-Forever עם אנרגיה מחודשת ונחישות.

לכן, גם אם אתם לא מתקרבים ליעדים שלכם, שמעו ממני: הרווחתם את זה. התנתקו, קחו את הזמן כדי למלא מצברים. חזרו בעוד יום או יומיים בתחושה רעננה והיו מוכנים להתמודד עם היעדים האלה חדורי מטרה. לפעמים, היכולת להתנתק היא בדיוק הדבר שאתם צריכים כדי להתחבר מחדש ולהמשיך לדהור כל הדרך להצלחה.

 

המשיכו לחייך

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן