אנחנו יודעים שלקוחות רבים נוהגים לשמור אמונים לאותם מוצרים, במיוחד בתחום טיפוח העור.
עידוד אנשים לנסות מוצר חדש זו דרך מצוינת להתחיל שיחה, ושיחה על מוצרים זוכי הפרסים של FOREVER עשויה לעורר את העניין של הלקוחות שלכם.

כאנשים פרטיים אנחנו מושפעים מהמלצות המגיעות מצד שלישי. הן בונות אמינות וגורמות לנו לבטוח במותג מסוים ובמוצריו. זכייה בפרס, כזה שיותיר רושם אמיתי על הלקוחות שלנו, היא לא משימה קלה. מוצרים חייבים להיות זכאים להיכלל בקטגוריה שלהם ולעבור בדיקות קפדניות של פאנל שופטים ובוחנים. הם חייבים לבלוט לצד מותגים גדולים ומזוהים, שמות שמוכרים בכל בית ומותגים אקסקלוסיביים ויוקרתיים יותר. המשמעות של כל זה היא שלהיכלל ברשימה קצרה ומובחרת מהווה הישג משמעותי המציין גם את האיכות וגם את היעילות של מוצרים. זכייה היא הדובדבן שבקצפת והיא מהווה את חותם האישור מהגוף הבלתי תלוי המעניק את הפרס.

הנה מידע על כמה מוצרים שלנו שהצליחו עד היום לזכות בפרסים, מידע שאתם יכולים לשתף כדי לעזור לאנשים להבין טוב יותר.

פרסי תעשיית היופי של ASOS

מי לא שמע על ASOS, נכון? לקבל פרס בתחרות ״ The Beauty Awards״ של ASOS מוסיף כבוד רב לחברה ומכניס את המוצר הזוכה למועדון מאוד נחשק של מוצרים זוכי הפרסים בתחרות היוקרתית הזו.
“פילינג מרגיע לפנים” זכה בתואר “Highly Commended” (מומלץ בחום) בטקס פרסי תעשיית היופי עם ASOS בלונדון. כמעט 330 מותגים, כולל לוריאל, קליניק, אוליי, בנפיט ופיליפ קינגסלי לקחו חלק בתחרות ומספר מדהים של 455,000 הצבעות נספרו כדי להחליט על הזוכים. מעל 1,000 אורחים השתתפו בטקס הנוצץ, האירוע הגדול ביותר בלוח השנה של תעשיית היופי בבריטניה, שנערך זו השנה ה-20 שלו.

פרסי Pure Beauty

פרסי Pure Beauty היוקרתיים נותנים במה למוצרים המשקפים חדשנות, מומחיות וייחודיות בתעשיית היופי, תוך זיהוי מותגים שמבינים את הנוף הקוסמטי המשתנה ושפונים לצרכים שמתפתחים ומשתנים כל הזמן. הפרס הזה, מעורר עניין עצום בכל העולם ומספק חשיפה גלובלית למוצרים חדשים וקיימים הסוחפים את עולם תעשיית היופי בסערה!
שני מוצרים, “קרם גוף – אלו לושן” ו”סרום להגברת לחות” הגיעו בעבר לגמר בתחרות ” Pure Beauty “.
התחרות שזו שנתה החמישית, משכה ב-2022 מעל 500 מתמודדים המגיעים מיותר מ-40 מדינות בעולם. לצוות הסינון של התחרות הייתה המשימה המאתגרת לצמצם את הרשימה לכמה מהמוצרים החדשניים ביותר שראינו עד היום.

פרסי Pure Beauty לונדון

בין המוצרים שלנו שהצליחו בתחרות “פיור ביוטי לונדון״ בשנים האחרונות ניתן למצוא את הסרום למיצוק מסדרת “אינפיניט”, פילינג מרגיע לפנים, שמפו חוחובה אלוורה, מסכת אלו ביו-צלולוז, סרום להגברת לחות,
ג’ל לחות מסדרת “סוניה” וסבון אלוורה נוזלי.
בשנת 2021 טקס פרסי “פיור ביוטי” לונדון ציין את שנתו ה-20 עם 600 מועמדים שנבדקו, והמועמדים הסופיים נקבעו על ידי צוות המומחים המעוטר של מגזין “פיור ביוטי”. 2022 היא השנה הגדולה ביותר של טקס הפרסים, עם 48 פרסים שהוא מעניק המשתרעים על פני 11 קטגוריות שונות על פני תעשיית היופי והטיפוח האישי.
כמה מותגים נפלאים שהתמודדו מולנו כללו את: “דה אינקי ליסט”, “מארק היל”, “שרלוט טילבורי”, “ל’אוקסיטן” ורבים נוספים!

פרסי Woman and Home

Woman & Home – פרסי טיפוח העור. תכנית פרסים זו מכירה בתפקיד החשוב של טיפוח העור בחיינו, ומתגמלת את אותם מותגים ומוצרים שעושים את ההבדל ומשפרים את העור שלנו מדי יום.
המועמדים לפרס נבדקו על ידי מומחים מובילים בתעשיית היופי, מאמני איפור ברמות הגבוהות ועד רופאי עור, יחד עם צוות שופטים. בתוך אינספור קטגוריות, פאנל השופטים בדק בקפדנות את כל המוצרים שניגשו, כדי לציין מתוכם את 100 הקניות המומלצות לשנת 2021. מותגים אחרים שזכו כללו את המותגים הפופולריים “דרמלוג’יקה”, “ניל’ס יארד” ו”שרלוט טילבורי”.
פילינג מרגיע לפנים זכה בפרס Woman and Home לשנת 2021.

פרסי Global Makeup

היו לנו כמה הצלחות גדולות עם תחרות הפרסים הזו בשנים האחרונות. כמה מהזוכים של FOREVER ב- Global Makeup Awards (“פרסי האיפור העולמיים”) כוללים בין השאר את: קרם גוף – אלו לושן, תחליב רחצה, סבון אלוורה נוזלי, ג’ל לחות מסדרת “סוניה”, ומסיכת אלו ביו-צלולוז. יחד עם כל הפרסים הנהדרים האלה למוצרים, זכתה חברת FOREVER עצמה במדליית כסף בקטגוריית “חברת טיפוח היופי הטובה ביותר בבריטניה” ב-2021.
עכשיו בשנתה הרביעית, כשהיא מכסה ארבעה שווקים שונים, תחרות זו הפכה לאחת מפרסי האיפור והקוסמטיקה החשובים ביותר בעולם.
תחרות הפרסים הזו מציין השקות חדשות. עם יותר מ-30 קטגוריות למוצרים, זהו הפרס המקיף ביותר למוצרי קוסמטיקה ואיפור שמציג את החדשנות, המומחיות והאיכות של המותג. פרס Global Makeup מחפש את כל המותגים הטובים ביותר בקוסמטיקה אשר מציעים איכות לצד חדשנות בקטגוריות השונות של המוצרים לשיער, לגוף ולטיפוח העור.

פרסי Global Green Beauty

מותגים רבים שינו את האריזות שלהם ומכילים היום פחות פלסטיק, הם מתכלים והם משתמשים בחומרים הניתנים למחזור.
הענקת הפרסים בתחרות Global Green Beauty נועדה לשים זרקור על אותן חברות בתעשיית היופי אשר מובילות את המהלך של הפיכת המוצרים שלהם, האריזה וחומרי הגלם לטובים יותר לכדור הארץ ולעור שלנו, תוך ציון מותגי היופי שנעשו ירוקים ונקיים יותר.
2022 הייתה השנה השלישית שבה מחלקים פרס “ירוק”. על הפרס החשוב הזה התמודדו מעל 400 מוצרים מכל הסוגים המוגדרים ירוקים, נקיים וידידותיים לסביבה.
הזוכים נבחרים על ידי פאנל של מומחי יופי הבודקים את המוצרים עצמם ואת השפעתם על צוות השיפוט וגם- עד כמה הרכיבים שלהם מתאימים להיחשב ירוקים ונקיים.
המוצרים שלנו שהצליחו בטקס פרסי Global Green Beauty הם:
סבון אלוורה נוזלי, מסכת אלו ביו-צלולוז (פעמיים) ומרכך אלו-חוחובה.

מדוע חשוב להציג בגאווה את הפרסים שזכינו בהם?
• ההמלצות הבלתי תלויות האלה על מוצרים מדרבנות אנשים לנסות אותם, הן בונות אמינות בקשר ליעילות ואיכות המוצרים והמותג. הכירו את התחרויות ואת המוצרים זוכי הפרסים, ספרו על כך ללקוחות שלכם.
• זכייה בפרס היא המלצה עוצמתית ונותנת את הביטחון שאתם מוכרים מוצרים שאתם יכולים להתגאות בהם.
• כיסוי עיתונאי ופוסטים ברשתות החברתיות על הצלחה בזכייה בפרסים מעלה את הפרופיל של המוצר והמותג. מומלץ להציג את הלוגו של הזכייה בפרס לצד המוצר כאשר מציגים אותו בפוסט או בכל חומר פרסומי אחר.
• מוצרים זוכי פרסים מקבלים תשומת לב רבה יותר מעיתונאים המסקרים מוצרים, ממדריכי קניית מתנות, ביקורות והשוואות מוצרים
• פרסים הם כלי פרסומי נוסף שיכול לקדם את המסר של FOREVER בנוגע לאיכות המוצרים ובנוסף דרך להציג את ההזדמנות העסקית.

הורידו חומרים נוספים מהספרייה שלנו