גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
קשה להאמין שעוד כנס גלובלי בלתי שגרתי, אבל מדהים, נכנס לדפי ההיסטוריה. אני לא יכול להפסיק לחשוב כמה נפלא זה הרגיש לראות רבים כל כך מכם מחייכים ומגלים מצב רוח מרומם מכל מקום בעולם.
תמונה מכנסFGR21

 

אני מקווה שקיבלתם השראה כמוני ויצאתם מהכנס הזה עם כמה עצות טובות לבניית העסק שלכם. אני יודע שלפעמים, כשרואים את ה-FBOs המובילים שלנו מקבלים את צ’ק בונוס היו”ר שלהם, זה יכול להרגיש קצת כאילו הצלחה היא לא בהישג יד. האמת היא שזה לא נכון. לא לגבי אף אחד מאתנו. אחרי הכל, הענקנו יותר מ-18 מיליון דולר כבונוס היו”ר במהלך הכנס הגלובלי המקוון  ויש בהחלט סיכוי טוב לסכום הזה לגדול בשנה הבאה!

אף אחד מאלה שקיבלו את הצ’קים בחודש שעבר לא התחיל בדרגה גבוהה יותר ממישהו אחר. הם, בדיוק כמוכם, התחילו את המסע שלהם ב-Forever דרך שיתוף מידע על כמה מוצרים שהם אוהבים עם חברים, משפחה ואפילו אנשים זרים תוך כדי צבירת ביטחון רב יותר. והדבר המדהים בקשר לבעלי העסקים המובילים שלנו הוא שהם לא מסתירים את ההצלחה שלהם או מחביאים את הסודות שלהם. הם מדברים בגלוי על ההצלחה שלהם כדי לסלול את הדרך עבורכם, אם אתם מוכנים להשקיע את העבודה הקשה הדרושה כדי להשיג זכאות לבונוס היו”ר. זו המשמעות של הכנס הגלובלי- לחגוג את ההצלחה שלכם תוך כדי מתן ההשראה הנדרשת כדי להבין את כל מה שאפשר להשיג בזכות ההזדמנות המדהימה הזו של Forever.

בזמן שכולנו עובדים לקראת הכנס הגלובלי הבא, חשבו על כל השיעורים החשובים שלמדתם במהלך FGR21, במיוחד במהלך התקופות האלה שבהן היעדים שלכם מרגישים קצת בלתי ניתנים להשגה. אחת מהעצות שאני אוהב במיוחד היא להשיג כמה יעדים קטנים כדי לעשות שינוי גדול- כמו למשל למכור מוצר אחד בכל יום. אני אוהב את העצה הזו כי ראיתי איך היישום שלה עובד עבור אנשים רבים כל כך.

נצרו בלבכם את הרגעים האהובים עליכם מהכנס הגלובלי. חזרו אליהם מפעם לפעם כדי להצית מחדש את ההתלהבות שלכם בשבועות הקרובים. תנו להם לגרום לכם להרגיש השראה, להרגיש מחוזקים ובטוחים בפוטנציאל שלכם לבנות עסק שיעזור לכם להשיג את החלומות שלכם.

 

אנחנו עדיין לא יודעים אולי איך ייראה הכנס הגלובלי של 2022, אבל דבר אחד אני יודע לומר בוודאות- יכול להיות שיהיה בו צ’ק עם השם שלכם עליו. לכן נסו להשיג כל תמריץ, השיגו את בונוס היו”ר ואז תוכלו להיות אלה שנותנים השראה לאחרים. זה הזמן שלכם אם אתם מוכנים לחבק את הרגע, לעבוד קשה ולבנות את החיים שאתם רוצים לעצמכם.

 

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן