גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
תמיד האמנו שההצלחה מגיעה מנאמנות לערכים הבסיסיים תוך כדי גמישות מספיקה המאפשרת להסתגל לעולם המשתנה. למרות שהלב והתשוקה שמניעים את Forever נשארו קבועים כבר 42 שנים, אף פעם לא פחדנו להסתגל, להמציא ולנסות דברים חדשים, כדי לוודא שאנחנו תמיד מספקים את צרכיהם של לקוחות ו-FBOs בכל רחבי העולם.

חדשנות תמידית משמעותה לשאוף תמיד לשפר את המוצרים שלנו, לשפר את תהליך הייצור שלנו כדי שיהיה יותר בר-קיימא ושהתמריצים שלנו יהיו מתגמלים יותר. את כל זאת אנו עושים כשאנחנו נשארים נאמנים לחזון שרקס יצר והציב בפנינו לפני שנים רבות כל כך. כיום, כשאנחנו רואים אנשים רבים יותר מצטרפים למשפחה הגלובלית שלנו, אנחנו רוצים לעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי לעזור להם להתחיל בדרך הנכונה.

זו הסיבה שהשינויים שאנחנו עורכים במדיניות כדי לעזור לבעלי עסקים ב-Forever להשיג הצלחה רבה יותר, מרגשים אותי כל כך. FBOs חדשים יוכלו להשיג רווח גדול יותר במסע שלהם. השינויים הללו הם נפלאים גם עבור בעלי עסקים ותיקים אשר מבקשים לחזק את הדאונליינים שלהם ולפתח את העסק שלהם.

מדיניות הלקוחות המועדפים

כידוע לכם, במרבית מהמדינות, קראנו ללקוחות מועדפים בעבר “לקוחות נובוס”. השינוי הזה במדיניות לא מעדכן רק את שם התוכנית, אלא גם את ההנחה שלקוחות מועדפים מקבלים מ-15% אחוז ל-5%. התועלת ל-FBOs שלנו היא שהרווח על מכירות ללקוחות מועדפים יעלה ל-25%, כלומר רווח גדול יותר כשאתם בונים את העסק שלכם ב-Forever.

מדיניות לקידום בעלי עסקים מתחילים

כפי שאתם כבר יודעים, פעילות בנפח של 4cc היא ביסוד ההצלחה של כל עסק ב-Forever. כדי לתת מוטיבציה נוספת לאנשים לבנות עסק חזק ומשגשג, Forever מיישמת מדיניות לקידום בעלי עסקים מתחילים. מדיניות זו דורשת ממשווקים בדרגת ״בעל עסק מתחיל״ להיות פעילים ב-4cc כדי לקבל את הבונוס האישי שלהם של  5%.

מדיניות זו תעודד FBOs חדשים להתחיל לבנות את העסק שלהם על בסיס ההמלצה להיות פעילים בנפח של 4cc ותעזור לחונך באפליין ללמד על החשיבות של פעילות בנפח 4cc ממש מההתחלה.

כנראה שכבר שמעתם אותי אומר בשנים האחרונות שהתוכנית השיווקית שלנו נשארה כמעט ללא שינוי מההתחלה – ולב התוכנית שלנו נשאר כשהיה. אנחנו עדיין משלמים את הבונוסים הגבוהים ביותר, עדיין יש לנו את תוכנית התמריצים הנדיבה ביותר ואנחנו עדיין מציעים לאנשים את ההזדמנות לבנות עסק גלובלי אמיתי. כמו בכל דבר, חדשנות והתפתחות יעזרו באמת לחזק את ההזדמנות שלנו ולהפוך אותה לכזו שמוכנה לעתיד מלהיב.

 

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן