גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
אפריקה היא יבשת מדהימה. לאחר שביליתי זמן כה רב שם, התמזל מזלי לראות מקרוב את ההשפעה שיש ל-Forever בכל הנוגע לקירוב בין אנשים ולשיפור החיים שלהם. פעם אחר פעם חוויתי כיצד אווירת ה"ביחד" הזו יוצרת את הבסיס לעסק מצליח.

 

אחד מהשיעורים החשובים ביותר שלמדתי באפריקה היה לאמץ לחיקי את המושג “אובונטו” (Ubuntu). בעוד שהוא היה נהוג במשך שנים, נשיא דרום אפריקה לשעבר נלסון מנדלה הפך אותו למושג שגור. הוא האמין שמשמעות המושג אובונטו היא שאנחנו אנושיים רק דרך אנושיותם של אחרים – שההישגים שלנו מבוססים על ההישגים של אלה שסביבנו. הוא סיכם את זה במשפט יפה אחד: “אני, כי אנחנו”.

נכון שזה נשמע דומה מאוד למה שאנחנו מאמינים כאן ב-Forever? העסק שלנו מבוסס על הרעיון הזה בדיוק. אתם לא יכולים להצליח ללא עזרה לאחרים להגיע להישגים. אתם לא יכולים להתרומם בלי להרים יחד אתכם עוד אנשים.

כל תמריץ וציון דרך שאתם משיגים ב-Forever קשור ישירות לשיפור החיים שלנו בעזרת המוצרים וההזדמנות. כשאנחנו עובדים יחד, כולנו משגשגים וצומחים. Forever בנויה על קשר בין-אישי ועבודת צוות.

אין גבול למה שאתם יכולים להשיג כשאתם מרגישים את הצורך לשתף עם אחרים את המתנה המדהימה הזו ששמה Forever. ישנם אנשים בכל מקום שמחפשים להתחיל עסק חדש או לעשות שינוי בחייהם, אבל יכול להיות שאין להם מושג היכן להתחיל. עזרו למישהו או מישהי לעשות את הצעדים הראשונים האלה במסע שלהם ותנו להם את הכלים ואת הידע לעשות את אותו הדבר עבור אחרים. אלו הם הקשרים שהופכים אותנו לחזקים יותר בכל יום והופכים את Forever לעסק שאין דומה לו.

כדאי לשאוף בכל יום לחיות ברוח ה”אובונטו”, הרוח של Forever. היו גאים בכל הדברים המדהימים שהשגתם בעזרת Forever, אך אל תשכחו לעולם את המשפחה שעזרה לכם להגיע למה שאתם היום. כשאתם מביטים לאחור וחושבים על המקום שבו אתם נמצאים ולאיזה מקום יש בכוחכם להגיע, זכרו לומר לעצמכם “אני, כי אנחנו”.

 

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן