רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
רבים מאיתנו אשר מנסים משהו חדש או משנים כיוון, מוּנָעִים מהתרחשויות בחיים שלא מתקדמות כמו שקיווינו. אין בזה שום דבר רע. אחרי הכל, כפי ששמעתם אותי אומר, בעבר, אם יש משהו שלא גורם לכם לחייך, שנו אותו.

כן, אני רוצה לדבר על חשיבות תכנון מסלול חדש פעם בכמה זמן, אפילו אם החיים מתנהלים בדיוק כמו שתכננתם. במהלך 43 השנים האחרונות, ראיתי בעלי עסקים של Forever מגיעים לנקודה שבה הם נופלים לשגרה נוחה. הם יכולים להתעורר בכל יום, לעשות את אותו הדבר ולדעת שהעסק שלהם ימשיך להתקדם בקצב קבוע.

בלי קשר למצב שלכם בחיים או לדברים שמלהיבים אתכם, דברים יכולים עדיין להשתפר

זה דבר שרבים מאיתנו יכולים להזדהות איתו. כשהכל הולך מצוין, למה שמישהו מאיתנו יחוש צורך לעשות משהו אחרת? זה הגיוני לשנות דברים כאשר התוכנית שלנו לא מצליחה להתגבש, אבל למה להכניס שינויים כשהכל עובד לנו כמו בדיוק כמו שרצינו?

אני מאמין שכשהחיים שלכם משגשגים והכל הולך נהדר, זה הזמן המושלם לעשות שינוי כלשהו ולנסות משהו חדש. למה? כי הסיכון נמוך יותר ואתם עשויים לגלות ששינוי קטן יכול להפוך דברים מטובים לנפלאים במהירות.

בלי קשר למצב שלכם בחיים או לדברים שמלהיבים אתכם, דברים יכולים עדיין להשתפר. אבל זה לא יקרה אם לא תגרמו לזה לקרות. משום כך אני שואף לא להגיע למצב שיותר מדי נוח לי. אל תתפשרו אף פעם על בינוניות. Forever הוסיפה ברכה לחיי יותר משאי פעם יכולתי לדמיין. היא אפשרה לי להסתובב בעולם, לפגוש רבים כל כך מכם ולספק הזדמנות לאנשים ביותר מ-160 מדינות.

היו רגעים רבים לאורך הדרך שבהם יכולתי פשוט להתרווח לאחור ולהמשיך לעשות בדיוק את מה שאני עושה. עם זאת, ניסיתי תמיד במקום זה להוסיף עוד איזה דבר ליום שלי, או לדחוף קדימה עוד טיפה ולנסות גישות שונות. זה עזר לי לשמור על מוטיבציה, להסתגל ולהסתכל על דברים מכל הזוויות.

אני יודע שהגישה הזו יכולה לעזור גם לכם, בין אם אתם בדיוק במקום שאתם רוצים להיות בו עם העסק שלכם ובין אם אתם מחפשים להשיג יותר. בימים ובשבועות הקרובים, אני מקווה שתעשו שינויים קלים בשגרה שלכם. נסו מוצר חדש. צאו לטיול רגלי בחלק של העיר שאתם כמעט לא מגיעים אליו. אולי תפגשו כמה חברים חדשים ותציגו בפניהם את ההזדמנות של Forever. השקיעו עוד אחוז אחד בכל יום.

אלה השינויים הקטנים שמצטברים להיות מה שעושה את ההבדל בעסק שלכם. אל תתנו לעצמכם להפוך לקורבנות של השגרה שלכם!

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן