בימים הקרובים יסגר אתר החנות הישן וניתן יהיה לבצע פעולות רכישה מקוונות רק בכתובת האתר החדש.

עברו לאתר הבינ״ל

תמונה של החנות הגלובלית
את האתר החדש ניתן למצוא בכתובת www.foreverliving.com
אתר החנות הגלובלית מהווה התקדמות משמעותית מבחינת ההתאמה של דרכי העבודה של ישראל עם העולם. האתר מבוסס על השפה האנגלית וביצענו התאמות רבות בכדי להנגישו לשפה העברית, אך עם זאת ישנן מספר מגבלות הדורשות רישום שם וכתובת באנגלית במהלך הרכישה הראשונה.
חשוב לנו לציין מספר נקודות באתר החדש:
 • אם יש לכם כבר מספר משווק אין צורך להירשם/להצטרף מחדש! אם קיימת בעיה בהתחברות לאתר- אנא קראו בעיון את ההסבר. אם עדיין קיימת בעיה – צרו קשר עם שירות לקוחות 03-7510444
 • רישום משווקים / לקוחות חדשים – יתבצע רק באתר החדש דרך לינק הצירוף – הרישום מתבצע ישירות בשרתי החברה הגלובאלית וניתן יהיה להירשם אך ורק בשפה האנגלית וישנה חובה לרישום באמצעות אימייל. האימייל יהיה דרך התקשורת העיקרית מול האתר ודרכו תוכלו להתעדכן בפעולות שונות.
 • עדכוני CC – באתר ניתן יהיה לקבל מצב CC עדכני, עדכון הCC מתבצע דרך שרתי החברה אחת לשעה בשלב זה. יש לשים לב בשבועות הראשונים עדכוני הCC אולי יתעכבו קלות.פרטי לקוחות וכתובות – עקב היותנו חלק מהחברה הגלובאלית, ישנה הגבלה ביכולת להקליד את פרטי המשווק והכתובת בעברית ולכן כל משווק ולקוח צריך להכניס פרטים (שם וכתובת) בשפה האנגלית בלבד. לנוחיותכם, כתובות אלו ישמרו לבחירתכם באתר ולא יהיה צורך להזין אותן בכל כניסה, כך גם לפרטי האשראי (לבחירתכם), משמע בפעם הראשונה יש להזין את כל הפרטים באנגלית ולאחר מכן רק לבחור את הכתובת הרצויה בזמן ההזמנה.
 • כניסה ראשונה

  בכניסה ראשונה יש להקליד מספר משווק וסיסמה. את הסיסמה ניתן לחדש באמצעות אימייל הרשום בחברה.
  במידה ואין לכם אימייל רשום אנא שלחו מייל ל- flpservice@flpil.com ונשלח לכם סיסמה בחזרה בהקדם לאחר רישום האימייל שלכם במערכות החברה.
  מידע באתר
  באתר תוכלו למצוא מעבר לחנות מקוונת, ניתן יהיה לקבל תמונת מצב CC עדכנית, מצב הדאונליין, מידע לגבי הזמנות קודמות, אירועים והדרכות עתידיים ועוד.

שימוש בחנות קמעונאית

כל משווק יוכל לשלוח לינק אישי עם כתובת האתר אשר יכניס את הלקוח ישירות לחנות הקמעונאית האישית של המשווק באתר, (הלינק ישמש גם עבור צירוף לקוחות / משווקים חדשים) בכל רכישה של לקוח קמעונאי באתר המשווק יקבל אימייל המעדכן על ההזמנה.
מצורף קישור למסמך המסביר איך יוצרים את לינק החנות הקמעונאית של כל משווק:
זכרו: אם יש לכם כבר מספר משווק אין צורך להירשם/להצטרף מחדש! אם קיימת בעיה בהתחברות לאתר- אנא קראו בעיון את ההסבר. אם עדיין קיימת בעיה – צרו קשר עם שירות לקוחות 03-7510444