רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים Forever Living Products
זה מפליא איך הסיפורים הפשוטים ביותר יכולים לעצב אותנו ולהדריך אותנו במסלול החיים שלנו. אני תמיד אזכור סיפור ששמעתי כשהייתי ילד, על סרטנית שרצתה שהצאצא שלה ילך ישר קדימה ולא הצידה. היא חשבה שאם יוכל ללכת קדימה כמו שאר החיות בים, יהיה לו קל יותר להשתלב.

אמא סרטנית לא יכלה להפסיק לשים לב איך כל היצורים האחרים מתנהלים בחייהם. אם רק הייתה יכולה ללמד את עצמה ואת בנה הצעיר לעשות כמותם, החיים יוכלו להיות הרבה יותר פשוטים.
הם ישתלבו וילכו עם הזרם מבלי לחשוף את עצמם לטורפים.
בנוסף, הם לא יהיו חייבים יותר לענות כשהאחרים שואלים אותם
למה הם הולכים בצורה מוזרה שכזו.

כחברים במשפחת Forever, אתם יודעים איך זה מרגיש ללכת בדרך משלכם, אפילו כשנדמה שרבים מתקדמים בכיוון אחר.

הסרטן הצעיר, שהיה קל להשפעה, היה להוט לרצות את אמו וביקש ממנה להראות לו איך להילחם באינסטינקטים שלו ולהפסיק ללכת הצידה. בכל זאת, לא משנה כמה התאמצה, היא יכלה לזוז רק מצד לצד וכל ניסיון ללכת קדימה גרם לה להתרסק על הפנים.
הלקח שרוב האנשים לוקחים מהסיפור הזה הוא להוביל על ידי דוגמה אישית. אתם לא יכולים לצפות מאחרים לעשות משהו שאתם לא מסוגלים לו או לא מוכנים לעשות בעצמכם. זו עצה נהדרת, ומשהו שעל כולנו להפנים, אבל לי נראה שיש בסיפור הזה לקח נוסף.
כחברים במשפחת Forever, אתם יודעים איך זה מרגיש ללכת בדרך משלכם, אפילו כשנדמה שרבים מתקדמים בכיוון אחר.
אולי המסע שלכם לא נראה כמו המסע של אף אחד אחר, אבל בכל יום אתם צומחים על ידי עזרה לאחרים להיראות טוב יותר, להרגיש טוב יותר ולשפר את החיים שלהם דרך ההזדמנות האדירה הזו. תמיד יהיו אנשים בחייכם שיטילו ספק בדרך שבה אתם הולכים ויתהו למה אתם לא מתנהלים באופן יותר מסורתי. אל תחששו להסביר למה אתם חלק מ-Forever. דברו על הדרך שבה Forever עוזרת לכם להתקדם לקראת החלומות שלכם, בין אם היעדים שלכם קשורים לבריאות ולאיכות החיים ובין אם הם קשורים לשיפור בסגנון החיים.
חלק מהם ימשיכו לפקפק בכם, וזה בסדר. אחרים יביטו במה שאתם עושים ויזהו משהו שהם רוצים לשנות בחיים שלהם עצמם. אולי הם מחפשים מוצרים שיעזרו להם להיראות ולהרגיש טוב יותר בכל יום – או אולי הם מחפשים הזדמנות לנסות משהו שונה ולפגוש אנשים חדשים.
אמא סרטנית רצתה שבנה יתאים את עצמו ליצורים הימיים האחרים כי זה יכול להרגיש בטוח להיטמע בקהל ולעשות הכל כמותם, אבל היא למדה שיעור חשוב- להתנהל באופן שהוכתב מראש זה לא משהו שמתאים לטבע של כל אחד ואחת.

Forever היא מקום שבו כל אחת ואחד מאתנו יכול להתקדם בדרך משלו. יש לנו חופש להחליט איך אנחנו רוצים שייראו החיים שלנו ויש משפחה גלובלית שנמצאת כאן כדי לתמוך בנו לאורך הדרך. הישארו תמיד נאמנים לעצמכם וצעדו בדרך משלכם בגאווה. בעוד שיכול להיות שהמסע שלכם לא נראה כמו זה של כל האחרים, אין גבול למרחק שהוא יכול לקחת אתכם אליו.

אתכם Forever,

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של