רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
אני מאמין שיש משהו מדהים בתוך כל אחד מאיתנו. בכולנו יש אהבה, נחישות וחמלה כלפי הזולת, אבל מי שאנחנו לא מוגדר רק דרך מה שקיים אצלנו בלב. המורשת שלנו נוצרת על ידי מה שאנחנו עושים- איך אנחנו מפעילים את התכונות הטובות ביותר שלנו ומשתמשים בהן כדי להשיג את מטרותינו ולעזור לאחרים עם היעדים שלהם.
תמונת אילוסטרציה

אומרים ״העיקר הכוונה״ ואכן, הכוונה חשובה כדי לתת לנו תחושה טובה בקשר לאמונות שאנחנו מחזיקים בהן. בלי פעולה, אתם פשוט מקווים לטוב. לכוונות שלכם יש את הכוח לשנות את העולם אך ורק אם אתם מתרגמים אותן לפעולות ממשיות.

בכל מקום שתביטו אליו יש הזדמנות להכניס לפעולה את התכונות הטובות ביותר שלכם.

מה שיפה הוא שאין דרישות מינימליות. סדרה של רגעים קטנים שאתם מקדישים לנקיטת פעולה ועזרה לאחרים מצטברת לכך שאתם הופכים לאנשים טובים יותר ושלמים יותר. זה יכול להיות דבר פשוט כמו עזרה למישהו להכניס את הקניות מהסופר לתא המטען של הרכב, לשמור על דלת המעלית למישהו שלא מספיק או לעזור בסידורים לשכן מבוגר. אולי יש מישהו בעבודה שנמצא בעומס או במתח. למה לא לגשת ולהציע עזרה?

הבינו, בכל מקום שתביטו אליו יש הזדמנות להכניס לפעולה את התכונות הטובות ביותר שלכם. אולי רק תגרמו למישהו לחייך, או שרגע אחד כזה ישפר למישהו או מישהי את כל היום שלהם או אפילו את כל השבוע שלהם! לפעמים אתם יכולים להשפיע על משהו שיישאר למשך כל החיים.

האם יש מישהו או מישהי בחייכם שמרגישים עסוקים מדי או במתח מתמיד? אילו מוצרים יורידו להם את הרגליים אל הקרקע ויעזרו להם למצוא את האיזון?

או אולי שמעתם מחבר או חברה שלא דיברתם איתם כבר די הרבה זמן, שבדיוק המצב שלהם בעבודה התדרדר, או שהם לא מאושרים מהכיוון שהחיים שלהם מתקדמים אליו. זה רק טבעי שתהיו לטובתם, לומר להם שאתם חושבים עליהם ומקווים שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

עכשיו, מה אם תהפכו את האמפתיה שאתם חשים כלפיהם לפעולה ממשית? אולי תופיעו אצלם עם ארוחה חמה שאתם רוצים לחלוק איתם או שתציעו את עזרתכם באיזשהו אופן. מה יקרה אם תציגו להם את ההזדמנות של Forever ותנחו אותם בימים הראשונים והקריטיים האלה של העסק?

יכול להיות אולי שיש מישהו או מישהי בדאונליין שלכם שצריכים קצת יותר הדרכה ותשומת לב. אם תשקיעו את הזמן לעזור לאדם כזה לבנות ביטחון, לפעולות שלכם יהיה את הכוח לשנות גם את החיים שלכם וגם את שלהם לטובה- וחיים של אנשים נוספים בעקבות זאת.

חמלה לבדה לא תעזור לשנות את נסיבות חייו של אף אחד. אין מקום טוב יותר מ-Forever כשזה מגיע להפיכת התכונות הטובות ביותר שלכם למשהו מוחשי – משהו שישפר את החיים של הסובבים אתכם ויבנה מורשת שתוכלו להתגאות בה.

 

שלכם,

רקס מוהן, מנכ”ל FLP

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן