גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
בכל השנים שהעסק של Forever קיים, אף פעם לא חווינו תקופה כזו. למרות ששנה זו יצרה עבורנו אתגרים ייחודיים, המנהיגים שלנו עשו דברים מדהימים. מעורר השראה לראות כמה מכם משגשגים וצומחים, אפילו בזמנים קשים כאלה.
תמונה של משווקת עם טאבלט

 

אני מודה לכל אלה מכם שהצליחו להתמודד עם האתגרים, התמידו ושמרו על ערנות במטרה להסתגל לשינויים בעולם שלנו. אני גאה כל-כך בעובדה שאתם חלק ממשפחת Forever שלנו. תודה לכם על הדוגמה שאתם משמשים עבור אחרים ועל המנהיגות שאתם מפגינים.

העובדה שהעסק שלנו ממשיך לצמוח אפילו בזמנים קשים מוכיחה שמה שאנחנו מציעים דרוש יותר בעולם כיום. רבים יותר מבינים את האפשרויות של העבודה מהבית והחופש והגמישות שהיא נותנת. רבים יותר מחפשים את מה שאנחנו מספקים.

ב-Forever, אנחנו עובדים מהבית כבר 42 שנים.

או מבית הקפה.

או מחוף הים.

או מכל מקום שאפשר להעלות על הדעת.

למרות שהעולם אולי השתנה – מה שאנחנו עושים, מה שאנחנו מייצגים, המוצרים שלנו, ההזדמנות שלנו והערכים שלנו – תמיד עמדו במבחן הזמן. הדברים שלהם יש את המשמעות הגדולה ביותר לא השתנו בכלל.

אנחנו עדיין מקשרים אנשים למוצרים עוצמתיים כדי לספק להם בריאות וחיים טובים. אנחנו עדיין נותנים את הפיצויים והתמריצים המובילים בתעשייה, ועדיין מניעה אותנו אותה התשוקה לעזור לאחרים להיראות טוב יותר, להרגיש טוב יותר ולבנות עסק בתנאים המתאימים להם.

אני רוצה לאתגר כל אחד ואחת מכם להתמקד באמת בשיתוף היתרונות של העסק המדהים שלנו עם אלה שאולי מחפשים הזדמנות לעשות משהו חדש. יחד נוכל להמשיך במומנטום האדיר שצברנו במהלך ארבעת העשורים האחרונים ולהפוך את העתיד של כולנו לחזק ומצליח יותר מתמיד.

 

המשיכו לחייך!

, נשיא Forever | למאמרים נוספים של