רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
אין ספק שהעולם השתנה ב-43 השנים האחרונות. זה לא נראה מזמן כל כך ש-Forever הייתה בימיה הראשונים ואני ערכתי הדגמות מוצרים בסלון ביתי, שאחריהן הייתי נכנס לאוטו שלי ונוסע בלילה כדי לעשות זאת שוב בעיר אחרת. בניית עסק בעת ההיא דרשה כתיבת מכתבים, שיחות טלפון ונקישה על דלתות. הדבר הקרוב ביותר שהיה לי לרשת חברתית הייתה כרטיסיית אנשי הקשר על שולחן הכתיבה שלי.

היינו רק קומץ אנשים וכולנו התלהבנו מהמוצרים האלה שלא היו דומים לשום דבר שהיה קיים בשוק. ההתלהבות הזו עדיין קיימת היום והיא לקחה את Forever למקומות שלא יכולתי אפילו לדמיין. במהלך 20 השנים הראשונות של Forever, אם הייתם אומרים לי שיום אחד נקיים פגישות אונליין וניצור קשרים עם אנשים מכל העולם דרך מסכי מחשב, כנראה שהייתי חושב שאתם קוראים יותר מדי ספרי מדע בדיוני. הייתי בטוח שהעסק הזה כבר הפתיע אותי בכל צורה אפשרית.

בחודש הבא, אצטרף לאלפים מכם מכל העולם כדי לחגוג את הכנס הגלובלי באופן וירטואלי.

וכמה שנים לאחר מכן מצאתי את עצמי לפתע על הבמה בכנס הגלובלי, מביט על יותר מ-20,000 בעלי עסקים של Forever מכל רחבי העולם. העסק הקטן שלנו הפך לתופעה גלובלית והטכנולוגיה לקחה אותנו לשם. לא הייתי בטוח שיש משהו שיוכל להתעלות על ההרגשה ההיא, אבל הנה הגענו לרגע שבו אנחנו מוכנים לעשות היסטוריה פעם נוספת.

בחודש הבא, אצטרף לאלפים מכם מכל העולם כדי לחגוג את הכנס הגלובלי באופן וירטואלי. זה עומד להיות הכנס שבו ישתתפו יותר אנשים מאי פעם, כנס שנותן לאנשים רבים יותר מתמיד את ההזדמנות לחוות את ההתרגשות של הכנס הגלובלי בדרך חדשה. זה מדהים לחיות בתקופה כזו, שבה אנחנו יכולים להישאר מחוברים ולהיות שם אחד/ת בשביל השני/ה, אפילו אם פגישה פנים מול פנים איננה אפשרית.

לכולכם מגיע לחגוג את העבודה הקשה שעשיתם ואת כל הדברים שהשגתם במהלך השנה החולפת. כל שנה תורמת אתגרים משלה, הזדמנויות משלה ונסיבות שלא ניתן לצפות מראש. אבל התמזל מזלנו לחיות בזמנים שבהם אנחנו לא רק יכולים להתמודד עם אתגרים יחד, אלא גם לעבוד יחד כדי לבנות עתיד טוב יותר וקהילות טובות יותר עבור כולנו, אפילו אם אלפי קילומטרים מפרידים ביננו.

הטכנולוגיה התקדמה מאוד, אבל העקרונות הבסיסיים של Forever לא השתנו בהרבה בכלל. אנחנו עדיין צומחים בעזרת קשרים שאנחנו יוצרים עם אחרים, בזכות המלצה על המוצרים האהובים עלינו ועל ידי מתן הזדמנות שלא דומה לאף אחת אחרת. הדרכים שבהן אנחנו יוצרים את הקשרים האלה והכלים המדהימים שיש לנו גישה אליהם רק הפכו אותנו לחזקים יותר.

אני גאה כל כך להצטרף לרבים מכם לחגיגה ההיסטורית של הכנס הגלובלי שיתקיין בין ה-8-10/4. אם זה מרגיש כמו הזמן הנכון, הזמן הזה בשנה שהוא נקודת מפנה, שבה אנחנו מובילים פנימה ימים טובים יותר שאנחנו בטוחים שיגיעו. אם יש דבר אחד שכולנו למדנו על Forever, הוא אף פעם לא להמעיט בהערכת הפוטנציאל של העסק הזה להפתיע אתכם ולשנות את חייכם לטובה. אולי אני לא יודע מה מחכה לי מעבר לפינה הבאה, אבל אני יודע שאני נלהב לקראתו ואני מקווה שגם אתם.

באנר פרסומי לכנס הגלובלי

לרכישת כרטיסים לכנס הגלובלי היכנסו ל: bit.ly/FGR21Tickets

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן