גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
בשנים האחרונות שמעתם אותי מדבר על כך שישנם אנשים בכל רחבי העולם שעדיין לא מכירים את Forever. פוטנציאל הצמיחה בעסק שלנו מדהים, אבל בזמן שאנחנו מתמקדים בשיתוף מידע על העסק שלנו, אנחנו צריכים לזכור שלא מדובר רק על אנשים "חדשים" שיכולים להפיק תועלת ממה שיש לנו להציע, אלא גם אנשים שדיברנו איתם בעבר.

 

במסלול החיים שלנו אנחנו תמיד משתנים ומתפתחים. סדרי העדיפויות שלנו משתנים יחד עם החלומות והשאיפות שלנו. מישהו שבעבר אמר לכם “לא”, יכול לחפש היום את החופש והגמישות ש-Forever מספקת. ואל תשכחו איך גם אתם התפתחתם: למדתם עוד על העסק ועל דרכים לעזור לאנשים סביבכם לגלות גרסה של Forever שמתאימה לחיים שלהם.

יש סיבות רבות כל כך שבגללן אנשים נמשכים למוצרים של Forever או להזדמנות העסקית ואתם יכולים לעצב את המסר כך שיתחבר לאנשים ברמה עמוקה יותר.

כנראה שיש כמה אנשים ברשימות אנשי הקשר שלנו שלא היו בשלים כל כך לחקור את ההזדמנות של Forever או לנסות את המוצרים מכל מיני סיבות בעבר. תייקתם את פרטי הקשר שלהם במקום כלשהו והמשכתם להתמקד בפגישות עם אנשים חדשים ובהצגת Forever לאנשים אחרים. עכשיו זה זמן טוב לבדוק מחדש, לומר שלום ולגלות איך Forever יכולה להתאים לחיים שלהם כיום.
יש סיבות רבות כל כך שבגללן אנשים נמשכים למוצרים של Forever או להזדמנות העסקית ואתם יכולים לעצב את המסר כך שיתחבר לאנשים ברמה עמוקה יותר. יכול להיות שיש לכם חבר שמעוניין להיות חלק מחברה שיש לה ניסיון מוכח ויציבות שעמדה במבחן הזמן, או שאולי אתם מכירים אנשים צעירים יותר שיהיו מעוניינים ללמוד על ההזדמנות שמציעה גמישות וחופש פעולה. אחרים אולי פשוט מחפשים את הנוחות בכך שיש מוצרים באיכות גבוהה שמגיעים ישירות אליהם הביתה.
על ידי הבנת הצרכים והיעדים של האנשים שאיתם אתם יוצרים קשר, תוכלו להוסיף ערך ולהראות להם איך ההזדמנות יכולה לעבוד בשבילם ולהתאים למצבם האינדיווידואלי.
בפעם הבאה שאתם עוסקים בפנייה ללקוחות שלכם או ל׳דאונליין׳, פנו לכם עוד קצת זמן כדי ליצור מחדש קשר עם אלה שיכול להיות שהקשר איתם התרופף. אני בטוח שיש אנשים רבים מעברכם שישמחו מאוד לשמוע מכם וללמוד על ההזדמנויות שהעסק שלכם סיפק לכם, אם באורח חיים בריא יותר ואם ביצירת תחושה של יציבות בחיים שלכם.

אני מקווה שבזמן שקראתם את זה, צפו ועלו שמות של כמה חברים ותיקים. ודאו שאתם פונים אליהם ובודקים אולי עכשיו זה זמן מתאים בשבילם לחדש קשר עם Forever!

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן