רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
אני מאמין שעומק האישיות שלכם ופתיחות המחשבה עומדים ביחס ישר לגודל העולם שבו אתם חיים. אני לא מתכוון ממש למידה של העולם, אלא לחלק הקטן שלו שבו אתם עובדים ומעבירים את יומכם. שגרת יומנו, ההתחייבויות הקשורות בעבודה, המחויבויות המשפחתיות והאתגרים היומיומיים נותנים לנו תחושה שהעולם שלנו יכול להרגיש בסופו של דבר קטן מאוד.
תמונת משווקים ברומא

 

מרק טוויין כתב שמבט רחב, שלם ונדיב על אנשים ועל דברים אי אפשר לרכוש ע”י זה שאנחנו מבלים את כל זמננו בפינה אחת על כדור הארץ, שמסעות עוזרים להיפטר מדעות קדומות וצרות מחשבה.

לדעתי הציטוט הזה הוא רלוונטי כיום יותר מאי פעם. ככל שאתם מעבירים זמן רב יותר בתוך השגרה שלכם זה יכול להפוך להיות קשה לפרוץ ממנה ולהסתכל על דברים בפרספקטיבה נכונה. עם זאת, החדשות הטובות הן שאפשר לתקן זאת בקלות. אני מאמין שכאשר אתם מטיילים ומבקרים במקומות חדשים בעולם ורואים איך אנשים אוכלים, חיים, עובדים, מתפללים וחוגגים, אתם מרגישים מחוברים יותר לחיים של אחרים. זה פשוט בלתי אפשרי לטייל בעולם, לחוות תרבויות חדשות ולראות אנשים שונים מכם מבלי לראות את התמונה הרחבה יותר ומבלי להעמיק את תחושת האמפתיה שלכם.

כשיש לכם קשר והבנה עמוקים יותר עם אנשים מיבשות שונות, רקעים שונים ותרבויות שונות, אתם לא רק גדלים כבני אדם, אלא גם כבעלי עסקים של Forever.

הצירוף של ההתנסויות האלה, ההתנסות במסעות ובחוויית תרבויות חדשות, אוכל חדש ונוף חדש הופך למשהו שחי בתוך נשמתכם. אתם לא יכולים להימנע מלהיות רגישים יותר לזולת ומההבנה וההכרה בכך שאתם אזרחי העולם.

זו הסיבה שתמריצים הכוללים נסיעות בעולם נמצאים בלב של Forever. הכנס הגלובלי וכנס EMR נמצאים במקומות מדהימים מסביב לעולם, כי אנחנו רוצים שתסעו למקום שמעולם לא הייתם בו ושתחוו משהו שבלי התמריץ לא הייתה לכם את ההזדמנות ליהנות ממנו. אנחנו הופכים את הטיול לחלק מהתמריצים שלנו כי אנחנו יודעים איזו השפעה עמוקה יכולה להיות לו עליכם ועל העסק שלכם.

כשיש לכם קשר והבנה עמוקים יותר עם אנשים מיבשות שונות, רקעים שונים ותרבויות שונות, אתם לא רק גדלים כבני אדם, אלא גם כבעלי עסקים של Forever. הקשרים האנושיים האלה הם חלק חשוב ביותר מ-Forever ומהדרך שבה אנחנו עוזרים אלה לאלה לצמוח אישית ומקצועית. אבל לא מדובר רק על יעד המסע. להיות מוקף באירועים שלנו באלפי FBOs אחרים מכל העולם זו באמת חוויה תרבותית יחידה מסוגה שמספקת לכם הזדמנות בקנה מידה עולמי ללמוד מאחרים.

 

כשתקחו את ההחלטה לצאת ולראות את העולם, תגלו שהמקומות שאתם מבקרים בהם הופכים להיות חלק ממי שאתם. האמפתיה, הקשר והפרספקטיבה שאתם מרוויחים יעשירו כל תחום בחייכם ולא ישנו רק את הדרך שבה אתם רואים את הפינה הקטנה שלכם בעולם, אלא אולי אפילו ירחיבו אותה.

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן