גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
מנוע טוב יחזיק מכונית על הכביש במשך שנים רבות, אבל אנחנו לא תמיד מקדישים זמן להעריך את מה שקורה מתחת למכסה המנוע. שאלתם את עצמכם פעם, מהו המנוע של Forever?

 

המנוע שנותן ל-Forever את הכוח הוא העובדה ש- Forever היא חברה משולבת אנכית, ובזכות ׳מנוע׳ זה אנחנו מתקדמים במלוא המרץ מאז 1978. השדות שבהם אנחנו מגדלים את האלוורה נמצאים בבעלותנו וכך גם המפעלים שבהם מייצרים את המוצרים שלנו וערוצי ההפצה שעוזרים למוצרים שלנו להגיע לכל העולם. כשאתם לוקחים את המוצר האהוב עליכם או מוציאים את משקה האלוורה מהמקרר, יכול להיות שאתם לא חושבים על השלבים בתהליך שמביא אליכם את מוצרי האלוורה הטובים ביותר בשוק. אל דאגה. אתם לא מוכרחים לחשוב על זה כי אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו כבר עשינו את זה.

אנחנו חושבים על כל פרט, מרגע שתילת האלוורה באדמה ועד שההזמנה מגיע לסף דלתכם. המחויבות הזו לשילוב אנכי מייחדת את Forever בתעשיית השיווק הישיר. אין זה סוד שנדרשת השקעה גדולה יותר באופן משמעותי כדי לשלוט בכל היבטי הגידול, הייצור וההפצה של המוצרים שלנו, אך זו אחת מהסיבות העיקריות שבגללן אתם יכולים להמליץ על המוצרים שלנו בביטחון.

ישנן חברות רבות שחוסכות כסף רב ועושות רווחים מהירים על ידי שימוש בקבלני משנה במקום בייצור עצמי. אבל המחיר שהן משלמות הוא האמינות. הן לא יכולות לדבר עם הלקוחות שלהם עם אותו הביטחון בידע על דרך פיתוח המוצרים ועל טיב מתקני הייצור, או לספר אם שולם שכר הגון לעובדים. חברות אחרות לא תמיד יכולות לומר לכם היכן נאספים חומרי הגלם או כיצד. אלה רק כמה נקודות ברשימה ארוכה של דברים שמגיע ללקוחות לדעת כשהם קונים מוצר.

זה מה שמבדיל את Forever מחברות אחרות. כשאתם ממליצים על משהו מההיצע הרחב של התוספים שלנו ללקוחות שלכם, אתם יכולים לספר להם שהמוצרים האלה יוצרו בעזרת ציוד ברמה רפואית שעובר 333 סוגים שונים של בחינות איכות במפעל Forever Nutraceutical. העובדים שם מתלהבים ממה שהם עושים והם מסורים לעבודתם. אם תשאלו את המתחרים כמה בדיקות איכות הם מבצעים על המוצרים ושלהם ועל מתקני הייצור שלהם, הם לא יוכלו להגיד לכם. זה המצב בכל אחד ממתקני הייצור שלנו, מאריזונה ועד טקסס ובכל רחבי העולם.

יהיו שיטענו ששילוב אנכי יכול להוות מגבלה או שזה יקר מדי להישאר מעודכנים ובפסגה של המדע והטכנולוגיה. חלק ממה שהופך את התהליך שלנו למיוחד כל כך הוא הידע מתי להכניס לעסק שותפים חשובים. חברת Forever גאה מאוד לעבוד עם מנהיגים בעלי יכולת לחשוב קדימה כשמתעורר הצורך, כדי לוודא שתמיד תקבלו את הטכנולוגיה האחרונה ואת האריזות החדשניות ביותר.

איכות תמיד תהיה מה שמבדיל אותנו. המוצרים שלנו. האנשים שלנו. מתקני הייצור שלנו. בפעם הבאה שאתם משתמשים במוצרים או ממליצים עליהם, זכרו שכל זה מתאפשר בזכות המדענים במעבדות שלנו, החקלאים המסורים שלנו, הצוותים במחסנים שלנו וכל מי שעובד כדי שהמנוע יפעל בצורה חלקה. אתם יכולים לסמוך על 43 שנים של מחויבות, מסירות ואיכות. זה לא רק נדיר בתעשייה שלנו, זה כמעט דבר שלא נשמע כמותו בכל תעשייה שהיא, משהו שכולנו יכולים להיות גאים בו.

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן