גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
רבים מכם יודעים שתמיד אהבתי מאוד סוסים. למעשה, יום מושלם בשבילי יהיה חייב לכלול רכיבה על שבילי ההרים באריזונה. באחת הרכיבות שלי לפני כמה שבועות, חשבתי על סרט תיעודי שצפיתי בו לא מזמן על ארבעה רוכבים שהחליטו לרכוב כל הדרך ממקסיקו ליוטה ולהמשיך הלאה עד שיגיעו לגבול קנדה. מדובר במבצע בקנה מידה רציני למדי.
גרג על סוס

 

אתם יכולים לדמיין בכלל רכיבה למרחקים גדולים כאלה? הייתם בוודאי רוצים לוודא שאתם רוכבים על הסוס המאומן והמאולף ביותר שאפשר. הרוכבים האלה עשו משהו שונה. הם החליטו להשתמש בסוסי פרא ולאמן אותם לקראת המסע. בכל רחבי דרום מערב ארצות הברית משוטטים סוסי מוסטאנג פראיים, אבל את התכונות המדהימות שלהם לא תמיד קל לראות באופן מידי. בעזרת אימונים רבים, הרבה אהבה, תשומת לב ונחישות להשיג את מטרתם, הרוכבים הבינו שהסוסים האלה הם טובים אפילו יותר מחיות יקרות ומטופחות.

הרפתקאותיהם החלו כי הם ראו תכונות יוצאות דופן בסוסים האלה שאנשים רבים כבר שכחו שקיימות. הם ראו את הפוטנציאל שיש להם להמשיך ללכת דרך תוואי שטח קשה ולשאת אותם עד לקו הסיום. אחרי הכל, הסוסים האלה בילו את כל חייהם בניווט בשטחי פרא דומים לאלה שקיימים במסלול המסע.

אתם עשויים לתהות למה אני מספר לכם את כל זה. בדרכים מסוימות, כולנו כמו סוסי המוסטאנג האלה. בכולנו יש משהו מיוחד, אולי משהו שלא תמיד ידענו שקיים בתוכנו עד שמישהו אחר עזר לנו לפקוח את העיניים ולהבחין בדברים שאנחנו מסוגלים להם. עם ההדרכה, ההכוונה והתמיכה המתאימים נוכל ללמוד להוליך את העסק שלנו בשטחים קשים ובזמנים מאתגרים. אל תשכחו את זה אף פעם בזמן שאתם מחפשים אנשים שיצטרפו למסע שלכם ולצוות שלכם. הצלחה ב-Forever היא לא בשביל ההשכלה הטובה ביותר, הרזומה המרשים ביותר, הבגדים היפים ביותר או כל דבר אחר שעשוי להיות המצביע המסורתי על הישגים. מדובר במציאת אנשים שחולקים אתכם את החזון, אנשים שמונעים לפעולה ואוהבים לעבוד קשה, כאלה שיש בהם משהו מיוחד.

זה לא תמיד יבוא בקלות, אבל אין דבר ששווה לעשות ובא בקלות. חשבו על גמישות המחשבה של הבוקרים האלה. עמדו בפניהם אתגרים עצומים. הם לא תמיד הסכימו ביניהם מה הדבר הבא שצריך לעשות והיו פעמים שבהם הרוכבים חשבו שהשביל יהיה קשה מדי עבורם. אבל הם התקדמו והמשיכו קדימה, כשהם מאמינים אחד בשני ובסוסי המוסטאנג האלה שהם עבדו קשה כל כך כדי לאמן למסע.

יגיעו זמנים שבהם יהיו כאלה שיעזבו את הצוות שלכם או שיחליטו שהמסע הזה הוא לא בשבילם- וזה בסדר. אם התשוקה שלכם חזקה דיה, תמצאו את הכוחות להמשיך. אל תתנו להחלטות של אחרים להשפיע על הנחישות שלכם.

השביל שתלכו בו טומן בחובו אתגרים רבים, ועדיין, אף אחד מהם לא יהיה כזה שאתם לא תוכלו להתגבר עליו. המשיכו לעמוד על המשמר ולדחוף קדימה, תוך אמונה בכל העבודה שאתם והצוות שלכם השקעתם ובפוטנציאל האינסופי שיש לכולכם לצמוח יחד. ההזדמנות הזו של Forever יכולה לקחת אתכם למסע של חייכם, מלא בהרפתקאות ובאופקים חדשים שתוכלו לחקור. אבל לא תוכלו לראות במו עינכם מה יש מעברו השני של ההר אלא אם כן תישארו על הסוס.

 

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן