גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
הצעדים הראשונים שאנשים עושים בתוך המסע שלהם ב-Forever יכולים להיות אלה שגורמים לשינוי הגדול ביותר והם מלאים בהזדמנויות, בריגושים ובתחושה של להיות חלק ממשהו גדול. זו הסיבה שזה חשוב כל כך עבורכם להוות דוגמה לאלה שמצטרפים לצוות שלכם- לא רק בהתחלה, אלא בטווח הארוך.
שלוש משווקות משוחחות על C9

 

זוכרים מה הייתה התחושה כשעשיתם את ההזמנה הראשונה שלכם כבעלי עסק ב-Forever? כנראה שהוצאתם את כל המוצרים מהקופסה ופרשתם אותם לפניכם כדי לבדוק אותם, כשאתם נרגשים מהאפשרויות. החוויה הפיזית הראשונית הזו בעסק של כל אחד ואחת היא חשובה מאוד ויכולה לעזור לתת את הטון לגבי כל מה שעתיד להתרחש. זה לא מספיק רק לשלוח את הערכה למתחיל ל-FBO החדש. קבלו אותם אל העסק דרך שיתוף הידע שלכם על כל מוצר ומוצר, על החוויות האישיות שלכם, על המוצרים המועדפים עליכם ועל הדרך שבה הייתם אתם משתמשים בכל המוצרים הכלולים בהזמנה שלהם. זה מלהיב! זו תחילתו של צעד גדול אל העתיד! זה עוזר גם להציב את רף הציפיות לגבי מה שצפוי להם מכם כמנהיגים וכשותפים בהצלחה שלהם.

הסיבה היא שעזרה לאנשים להתחיל בדרך הנכונה היא רק חלק מהמחויבות שלכם. כשאנשים מצטרפים לעסק שלכם, יש ברית שאתם כורתים איתם: אם הם יעבדו קשה כדי שהעסק שלהם יצמח, תעבדו קשה בדיוק כמותם כדי לעזור להם להביא אותו לשלב הבא. תוכלו לעשות זו דרך הובלה מקדימה כשאתם מהווים דוגמה טובה ומפתחים כישורי מנהיגות על הדרך. כשאתם מדריכים קבוצה חדשה וחולקים את הניסיון שלכם, אתם מעניקים להם את הכוח לעשות את אותו הדבר כשהם עצמם ישתפו מידע על המוצרים וההזדמנות שלנו. הפכו את המנהיגות למשהו שניתן לשכפל ולהעביר הלאה לאנשים בדאון-ליין שלכם כדי שהם יוכלו להפוך לדור הבא של המנהיגים ב-Forever.

אבל אסור לשכוח שבזמן שאתם משקיעים עבודה בלהפוך למנהיגים יעילים בעצמכם, יש לכם את הזכות ואת האחריות ללמוד גם מאחרים. שאלו שאלות, היו סקרניים וגלו מה עובד לאחרים בעסק שלהם. קחו את מה שלמדתם ושתפו אחרים בידע הזה. כולנו מצליחים יותר כשאנחנו מתפתחים יחד.

אנחנו רואים הצלחה וצמיחה בכל רחבי העולם. בואו נשמור על התנופה דרך שיתוף ההתלהבות שלנו מ-Forever וקביעת הטון שיגדיר את המסע של אנשים ויעזור להם להבין את הפוטנציאל הגלום במוצרים שלנו ובעסק שלנו כדי לשנות את החיים שלהם לטובה.

 

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן