רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים Forever Living Products
לאנשים שבחרנו להקיף את עצמנו יש תפקיד חשוב בתחומים רבים של חיינו. הם יכולים להשפיע על הדרך שבה אנחנו חווים את העולם שסביבנו, לעזור לנו להרגיש מחוברים ולספק לנו תמיכה חשובה.
תמונה של זוג משווקים שמח

 

התחושה הזו של שייכות, אחווה וקהילתיות היא דבר מרכזי בעסק שלנו. בזכות התמיכה ההדדית ובזכות בניית קהילה של אנשים שיש להם תשוקה לשפר את החיים שלהם ושל אלה שסביבם, כולנו חזקים יותר.

אתם לא יכולים להצליח לבדכם בעסק שלכם. תוכלו להצליח רק אם תעזרו לאחרים ותובילו דרך דוגמה אישית.

הרעיון של להיות חלק ממשהו הוא הבסיס של כל מה שאנחנו עושים ב-Forever.  אתם לא יכולים להצליח לבדכם בעסק שלכם. תוכלו להצליח רק אם תעזרו לאחרים ותובילו דרך דוגמה אישית. משפחת Forever הגלובלית שלנו עוסקת בתמיכה והדרכה הדדית בכל יום, וכוחה של הקהילה שלנו ממשיך להיות אחד מהנכסים העוצמתיים ביותר שלנו.

מחקר מהתקופה האחרונה בתעשייה גילה נתון סטטיסטי רב עוצמה: אחד מכל שלושה אנשים מציינים את היותם חלק מקהילה כסיבה העיקרית שבגללה רצו להיות מעורבים במכירה ישירה. עם כל מה שקורה בעולם כיום, אני לא אהיה מופתע לראות את המספר הזה גדל אפילו יותר.

רוח הקהילתיות הזו מהווה חלק מהעשייה שלנו ב-Forever מימיה הראשונים של החברה. לא מזמן עיינתי בספר השנה ה-40 שלנו וחשבתי על כל הסיפורים העוצמתיים שבהם ה-FBOs והעובדים שלנו עוזרים אלה לאלה, לצוותים שלהם ולקהילות שבהן הם חיים ועובדים.

למשל מרגרט נונג בדרום אפריקה, שהעסק שלה עזר לה לגייס את המימון הנדרש לפתיחת הוספיס ובית יתומים כדי לעזור לאלה שחייהם נפגעו ממשבר מגפת האיידס שם. כיום היא עדיין אחת מהמנהיגים המוערכים ביותר ב-Forever. ההצלחה שלה עצמה בעסק הייתה מונעת מהדחף לשפר את העולם שסביבה.

ורוניקה לומיינסקי מסרביה עזרה לחבריה ה-FBOs לשמור על העסק שלהם במהלך המלחמה העקובה מדם תוך כדי סיכון חייה שלה. היא הובילה מבצעי בריחה נועזים בסירות פונטון באישון לילה כדי לוודא שהצוות שלה יוכל עדיין לקבל את המוצרים שנדרשו להם כדי לתמוך במשפחות שלהם ועזרה להם לשמור על תקווה.

הסיפורים האלה מרגישים גדולים מהחיים, אבל האמת היא שהעסק שלנו מלא בסיפורים אישיים מדהימים של מנהיגות וקהילה. בין אם הסיפורים קורים בתקופות של אי-שקט או מחלות או בזמנים של שקט ורגיעה יומיומית בתוך הצוותים ובין חברים, ה”ביחד” וההתמדה הם הדברים שמייחדים את הקהילה שלנו לעומת קהילות אחרות. הם אלה שעוזרים לכל אחד ואחת מאתנו לממש את הפוטנציאל.

אל תשכחו לעולם את התפקיד החשוב שיש לכם בעזרה להביא את תחושת הקהילתיות לאלה שהכי זקוקים לה. כך נמשיך לצמוח, יחד.

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של