יובל אורן, מנכ"ל FOREVER ישראל
הכוח של FOREVER הינו כוח האהבה. זהו משפט שמלווה את החברה בכל פעולה שלה ובכל צעד של כל בעל עסק בחברה, כל מנהל, כל עובד בחברה וכל מנכ״ל. הכוח הזה הינו הכוח המניע של כל המערכת הגלובלית המופלאה והחוצה גבולות שהיא FOREVER. כוח האהבה בחברה מתבטא בהרבה דרכים ודרך שבולטת במיוחד לאחרונה זו דרך האחדות והעזרה ההדדית.

השנה האחרונה בכלל והחודשים האחרונים בפרט הוכיחו לכולנו את הכוח המופלא הזה של הביחד. למדנו שכאשר אנחנו בנפרד וכל אחד מקדם רק את האינטרסים האישיים שלו אנחנו מביאים את עצמנו למצב של חוסר יציבות ופגיעות. הכוח של החברה כקבוצה הוביל אותנו לעשות דברים מופלאים בשנה האחרונה ולא רק מבחינה עסקית שבה אנו רואים את התוצאות של החברה ממשיכות להשתפר אלא דווקא ממקום של דאגה לסביבה ולזולת. השנה פוראוור בזכותכם, בעלי העסקים בחברה, הגיעה, עזרה ותרמה למגוון ארגונים במגוון תחומים. אני גאה לראות את המעורבות שהראו בעלי העסקים את ההצעות ואת הרצון האותנטי והטוב.

מפה אני מסיק שהרצון לעזור ולתת הינו בסיסי ב-DNA של בעלי העסקים בחברה. ממקומי אני זוכה לפגוש מגוון רחב של בעלי עסקים בחברה, מקבוצות שונות ומאזורים שונים בארץ. אני חייב לציין שיש משהו בדרך הפעולה של החברה שמושך את האנשים המתאימים, אותם אנשים עם הערכים, כוח הרצון והלב הרחב. ככה באופן אורגני מי שמתאים ומתחבר אל הערכים האלו פורח ומתפתח בחברה, הרי בכדי לעזור לאדם להתקדם בתוכנית העסקית של החברה צריך יותר מרק רצון להגדיל את העסק שלי, בכדי לעזור לבעל עסק אחר לצמוח צריך להיות אדם שאחד מערכי הבסיס שלו היא עזרה לזולת והרצון להיטיב עם האחר. כל בעל עסק בפוראוור יודע שהדרך להשיג את ההצלחה שלו היא להתחיל בלעזור לאחר להשיג אותה קודם. הכוח הזה של שילוב ערכים נכונים עם יעד ראוי מוביל את החברה ובעלי העסקים בה לפרוח במשך 45 שנה בעולם ו-29 שנה בישראל.

ההבנה של ביחד כקבוצה וכקהילה של בעלי עסקים נוכל לפרוח ולהעשיר אחד את השני אינה בהכרח משהו שאנו רואים הרבה בעולם סביבנו ומי שישכיל לקחת את הכוח הזה ולהשתמש בו ובעיקר ליישם אותו כחלק אינטגרלי מהעסק שלו, יקבל בחזרה גדילה וצמיחה משמעותית ומפה יבין את הכוח האמיתי שיש בחברה. כאחד אנחנו מוגבלים בזמן וביכולת שלנו לפעול אך כקבוצה גדלה אין משהו שיכול לעצור אותנו.

לשנה הקרובה אני מאחל לכולנו שנדע להמשיך להעצים את הכוח המדהים הזה של הביחד שיש לכל אחד מאיתנו. כוח שמבוסס על ערכי האהבה, ונגביר אותו עוד יותר, נמצא שילובים נכונים יותר ונעזור אחד לשני ונמשיך גם לעזור לאנשים הסובבים אותנו.


יובל אורן בסקסס דיי:

 

יובל אורן, מנכ"ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של יובל אורן