גרג מוהן, נשיא Forever
Forever הוא לא רק עסק המבוסס על רוח הנתינה לאנשים למציאת איזון בחייהם, זהו עסק שמוכיח שהרמוניה יכולה להוביל להצלחה רבה. כשהשקנו את תמריץ Eagle Manager ב2011, ידענו שתמריץ זה צריך לעזור לבעלי העסקים שלנו בכל תחומי העסק שלהם. התמריץ צריך לעודד אותם למצוא קצב ואיזון שיכולים ליצור תנופה שתפתח הצלחה.

כל אלו שעמדו באתגר ה-EM שלנו הם הוכחה לכך שאיזון מוביל להישגים. על ידי כך שהם עומדים בכל אחת מהדרישות הבסיסיות של התמריץ, אלו הזכאים ל-EM נמצאים במקום יציב ומאוזן שמניע את העסק שלהם קדימה. הדרישות הבסיסיות של התמריץ (ראו פירוט) בנויות סביב ארבעת היסודות של Forever: צירוף משווקים חדשים, שימור, פיתוח ויצרנות. יסודות אלו הן הדרך בה אנו כחברה וכבעלי עסקים בודדים יכולים למדוד איזון.
צירוף משווקים חדשים: נמדד ע״י כמות האנשים שאתם חושפים להזדמנות העסקית של Forever ואשר מבצעים הזמנה ראשונה. בתמריץ EM זה בא לידי ביטוי על ידי כך שאתם חונכים שני ראשי צוות חדשים.
שימור: מספר ההזמנות החוזרות ב׳דאונליין׳ שלכם מעיד על הצלחתכם בשימור לקוחות. בתמריץ EM, זה מחושב לפי 720CC הדרושים לעמידה בתמריץ.
יצרנות: השתמשו ביותר מוצרים ושתפו יותר מוצרים, זוהי הדרך הפשוטה לתאר את החלק הזה בארבעת היסודות. זה נמדד על ידי הערך הכולל של כל ההזמנות בעסק שלכם חלקי מספר האנשים המבצעים הזמנות. בתמריץ EM ניתן להעריך זאת על ידי השגה של 100CC חדשים תוך כדי שאתם בונים ומגדילים את העסק שלכם.
פיתוח: זהו המדד למידת ההצלחה בהתפתחות העסקית שלכם ב-Forever. האם בעלי העסקים הרשומים תחתיכם מתקדמים לפי התוכנית השיווקית ועומדים בדרישות לתמריצים השונים? האם אתם בונים Eagle Managers חדשים בדאונליין שלכם?

כפי שבטח הצלחתם לנחש, התמקדות רבה מידי באחד מארבעת היסודות או חוסר מתן תשומת לב מספיקה לתחום אחר, יגרום לעסק שלכם ב-Forever לצאת מאיזון. טיפוח כל אחד מארבעת היסודות באופן שווה יעזור לכם לקבל תמונה טובה של העסק שלכם ולמצוא ביתר קלות את המקומות בהם ניתן לצמוח ולהשתפר.
אם לא עמדתם בתנאי אתגר EM השנה, אל תאבדו תקווה. במקום זאת, נסו לחשוב באיזה תחום מבין ארבעת היסודות אתם יכולים להשתפר. מה אתם יכולים לעשות כדי להכניס את העסק שלכם ב-Forever למצב של איזון? אני רוצה לראות אתכם ממריאים!
המשיכו לחייך!


 

קראו עוד על ארבעת היסודות של Forever

, נשיא Forever | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה