רייצ'ל שרפ, מנהלת שיווק ורשתות חברתיות
איך להניע את העסק החדש שלכם ב-Forever עם 20 לקוחות הצורכים משקאות אלוורה

זה לא סוד שהאלוורה עומדת בלב העשייה של Forever. אלו ברבדנסיס מילר הוא זן האלוורה היחידי מבין 400 זנים שונים הידוע ביכולתו המרגיעה ובתכונותיו התזונתיות, והוא המרכיב העיקרי ברבים מהמוצרים שלנו. המוצרים המכילים את הכמות הגדולה ביותר של האלוורה הם משקאות ג’ל האלוורה. גלו כיצד המשקאות הנפלאים האלו יכולים להוות בסיס נהדר לעסק משגשג.

 

זה הכי קרוב לדבר האמיתי

דמיינו לעצמכם שאתם חותכים עלה של אלוורה ושותים את הג’ל הניגר ישירות מהצמח.
משקאות האלוורה של Forever הדבר הקרוב ביותר לדבר האמיתי. ג’ל האלוורה שלנו, המיוצב בתהליך המוגן בפטנט, זהה לג’ל הטרי שבעלה והראשון שזכה לאישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו (IASC).

ג’ל האלוורה לשתייה המקורי שלנו, שמעל 96% מתכולתו הוא ג’ל אלוורה מפנים העלה, הוא אחד המוצרים הפופולריים ביותר, כשלצידו, משקה אלוורה וחמוציות ומשקה אלוורה ואפרסקים – גרסאות בטעמים שונים של ג’ל האלוורה לשתייה עם תוספות ייחודיות רבות עוצמה.
משקה פרידום הוא מוצר נוסף פופולרי, שיש בו את כל התועלת של הג’ל בבקבוק הצהוב, אבל גם תוספת של גלוקוזאמין סולפט וכונדרואיטין סולפט – רכיבי יסוד חיוניים לשמירה על תפקוד המפרקים ו-MSM (מתיל-סולפוניל-מתאן) הפועל כתומך בבריאות רקמות החיבור. משקה פרידום פופולרי במיוחד בקרב אנשים הנמצאים בתנועה מתמדת.

היות והאלוורה נפלאה לעור, לתמיכה במערכת החיסונית ובתהליכי העיכול, והיות ומשקאות האלוורה שלנו הם מקור עשיר לוויטמין C, קל לראות איך בקבוק אחד צהוב הפך להיות הסמל של כל כך הרבה בעלי עסקים ב- Forever מסביב לעולם.
כשאנשים מקימים את העסק שלהם ב-Forever, לעתים הם מרגישים מוצפים מהמבחר הגדול של המוצרים הנפלאים המוצעים למכירה. כמובן שאין אצלנו מגבלות בנוגע למוצרים שניתן למכור, ורבים מוכרים בהצלחה את תוספי התזונה, את המוצרים לטיפוח העור, את המוצרים לשמירה על המשקל וכן הלאה, אך אני נוהגת להמליץ למשווקים החדשים לתת את הדחיפה הראשונה לעסק שלהם עם בסיס
״שיטת ה-20״, על בסיס של 20 צרכני משקאות אלוורה – והנה הסיבה…
שתיית אלוורה היא עניין יומיומי
למרות שרבים מהמוצרים שלנו מתוכננים להתאים לשימוש יומיומי או לשימוש שגרתי, הם מספיקים פעמים רבות ליותר מחודש, כך שההזדמנות לחזור על המכירה לא באה במרווחי זמן קצרים. עם זאת, בכדי שהלקוחות שלכם יוכלו להפיק את המקסימום ממשקה האלוורה לשתייה שלהם, הם צריכים להקפיד לשתות אלוורה בכל יום. המלצה הבינלאומית* הינה 60 – 120 מ”ל ליום בבוקר, על קיבה ריקה.
כך שאם יהיה לכם בסיס יציב של צרכני משקאות אלוורה, תגלו שיש לכם זרם יציב של הכנסה.

הלקוחות שלכם יבחינו בתועלת

זכרו שאלוורה תומכת בבריאות העור ותפקוד המערכת החיסונית, ובמשקאות האלוורה שלנו יש תוספת של ויטמין C, נוגד חמצון נפלא שתורם לשמירה על התאים מעקה חמצונית, מצב בו הגוף אינו מסוגל להתמודד עם כמות הרדיקלים החופשיים.
יש יתרונות רבים אשר ארוזים בתוך ג’ל האלוורה לשתייה שלנו, ולכן אם הלקוחות שלכם שותים את מנת האלוורה שלהם בכל יום ובודקים את ההרגשה שלהם במהלך חודש אחד עד שלושה, סביר להניח שהם יתחילו להבחין בהבדלים הקשורים למראה שלהם ולהרגשה שלהם.

ערכי CC

ליטר אחד של ג’ל האלוורה לשתייה נותן 0.091CC. אם מחשבים שתייה של משקאות אלוורה בכמות של 120 מ”ל בכל יום (על פי ההמלצה הבינלאומית*), כך שהלקוחות שלכם יזדקקו ל-3 בקבוקי ג’ל לפחות, השווים לערך של 0.273CC בכל חודש.
מכאן שבסיס לקוחות של 20 צרכני משקאות אלוורה שווה ל-5.46CC בחודש – קצת יותר מהיעד של 4CC, לפני שבכלל התחלתם למכור מוצרים אחרים. לא רע בשביל התחלה!

אז איך תבנו את בסיס הלקוחות שלכם?

התחילו בכך שתהיו שגרירים של המוצרים בעצמכם, שיהיה לכם תמיד כל טעם אפשרי בהישג יד במקרר. קחו את משקאות האלוורה אתכם לעבודה ואפילו אם מדובר בשיחת זום, דאגו שיראו אתכם שותים. שאו את הבקבוקים אתכם וכשאנשים יגידו משהו על הבקבוק הייחודי הזה, וישאלו אתכם מה אתם שותים, תהיו מוכנים להסביר להם על התועלת הרבה של האלוורה.

אתם יכולים גם להגיע ליותר אנשים בעזרת ״השקות מוצרים״.

השקות מוצרים הן דרך נהדרת לכנס אנשים יחד, להתחיל לבנות קשרים ולבסס את הידע שלכם סביב משקאות האלוורה. זהו זמן נהדר לדבר על צמח האלוורה וסגולותיו, ועל היתרונות הרבים של משקאות האלוורה שלנו, יחד עם ההזדמנות להציע לאנשים לנסות לטעום את הטעמים השונים של הג’ל. סמנו כמטרה להשיג לפחות שלושה לקוחות חדשים של משקאות האלוורה. נסו לארח לקוח קיים שיספר על חווית המוצר שלו. חפשו טיפים נוספים בחוברת ״הצעד הראשון למנהל״.

ודאו שאתם נשארים בקשר עם הלקוחות שרכשו את משקאות האלוורה, כדי לוודא שהם מסתדרים טוב עם הרכישה. בעזרת המעקב הזה תוכלו לבדוק שהם מפיקים את המקסימום מהמשקה, ותוכלו להציע להם עצות נוספות או אפילו להתחיל להציע להם מוצרים נלווים או נוספים.

האלוורה עומדת בליבה של Forever ומשקאות האלוורה יכולים להוות בסיס יציב לעסק שלכם.

 


האם ידעתם ש…
עלי האלוורה שלנו נקטפים בידיים כך שכל עלה זוכה לטיפול מסור וטוב. העלים עוברים תהליך עיבוד תוך שעות ספורות מרגע קטיפתם– דבר המבטיח לכם לקבל נטו ג’ל אלוורה טרי, ללא כל פגע, יחד עם כל התכונות הטבעיות הנפלאות שלו .