זמירה מרון, מנהלת בכירה Senior Eagle Manager | רוני הומינר, משווקת בכירה
המניע הזה שנקרא “למה“ עובד הרבה יותר טוב אם אנחנו מכוונים אותו לשיפור חייהם של אחרים.

 

בכל הכנסים, ההדרכות ושיחות הסלון עם ה-FBO (בעלי העסק) ב-Forever בארץ ובעולם תשמעו את השאלה “למה”. האם אתם יודעים למה אתם בעסק הזה? שאלה  שנשמעת  מאוד פשוטה, כל ילד יודע לשאול “למה?”. אולם כשאנו מעמיקים בשאלה “למה” בהתייחסות ל- Forever הכוונה מורכבת יותר.
לכל אדם יש משהו שמניע אותו לעשייה כלשהי. כשאני מלמדת ״מכירות ללקוחות״, שם אנחנו קוראים לזה ״מניע קנייה עיקרי״, אבל מה המשמעות של השאלה הזאת אצל FBO? במבחן המציאות, על בסיס יומיומי, אנחנו שואפים לעשות את הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות. אבל נשאלת השאלה – מה יביא אותנו להיות “איתנים וחזקים” מול האתגרים של בניית עסק? וכאן בדיוק נכנסת השאלה ״למה״ לתמונה. זה לא סוד שהצטרפתי ל- Forever כי חיפשתי שיקום תעסוקתי  ולחזור למעגל העבודה ממנו יצאתי לאחר תאונת דרכים.
הייתי בטוחה ש- Forever תהייה עוד אפיזודה זמנית בדרכי חזרה לעולם העסקים. ואכן, בשנים הראשונות זה מה שהניע אותי, אך עם התקדמות השיקום יצאתי לכנסים בחו״ל ושם למדתי מבעלי-עסק מובילים בעולם שהמניע הזה שנקרא “למה“ עובד הרבה יותר טוב אם אנחנו מכוונים אותו לשיפור חייהם של אחרים. זה יכול  להיות כל דבר שאינו עבור עצמי אלא עבור אחרים כולל משפחה וכו’. ברור שזוהי בסך-הכל תמצית מאוד מקוצרת של העניין.
הסיבה שמניעה אותי היום לקום בבוקר או ה״למה” שלי היא בעיקר ההנאה הרצופה והעצומה לראות את ה-FBO שלי צומחים הן מבחינה אישית והן מבחינה כלכלית. אני מרגישה אחריות גדולה לעסק שלהם, מחויבות עמוקה לאמן אותם, ואני מוכנה לעבוד איתם קשה כדי שיפרחו ויצליחו.
זה חוזר בחזרה כבומרנג ומביא הצלחה גדולה לארגון. התוצאות מדברות בעד עצמן ואין ספק שמקורות ההשראה שלי “צדקו”, אבל יש עוד ערך נוסף רגשי שאני חייבת לציין.
רוני הומינר הייתה ילדה בת 8-9  כשאבא שלה הצטרף ל-Forever.  אני זוכרת שהיא סיפרה לי כשהיתה ילדה  ״…חברה שלי נפלה בהפסקה הגדולה ונשרטה בברך… רצתי לקלמר כי היה לי שפתון… מרחתי לה את השפתון והדם הפסיק לרדת..״  באותו רגע רציתי לחבק אותה. בפברואר השנה אבא של רוני יאיר הומינר התקשר אליי וסיפר שרוני כבר בת  18.  היא בגיל שיכולה להיות בעלת-עסק בעצמה. אין מילים שיכולות לתאר את ההרגשה שהציפה אותי באותו רגע. עוד בהיותה ילדה היא הבינה את המשמעות והפוטנציאל של המוצרים והעסק עם Forever, וצמחה לבחורה מדהימה שעם הגיעה לגיל שאפשר, בחרה  לבנות לעצמה עסק עם Forever. היש יותר מזה?


 

הלמה של רוני

תמונה של רוני

הכרתי את Forever דרך אבא שלי יאיר הומינר שהצטרף לחברה לפני כ-10 שנים. היום לאבי יש חברה להפצת פרחים, אבל יחד עם זאת במשך כל השנים המשיך לרכוש את המוצרים, ובבית אנחנו משתמשים ונהנים מהם מאוד. כל פעם אני מופתעת מחדש מהיעילות שלהם ומשום כך אני חושבת שמגיע לכולם להכיר את המוצרים המופלאים. אני רוצה שכולם יזכו להכניסם הביתה כמו שאני זכיתי בהם. אבי מאמין בי ובמוצרים של Forever, ובזכותו כבר מגיל קטן ידעתי שזה “היעוד שלי”, כך שהתחלתי להיות בעלת-עסק ב- Forever עוד לפני שהצטרפתי ל-Forever…
בתור ילדה קטנה הייתי לוקחת בתיק של בית הספר את “המוצרים של האלו ורה” (ככה אני קוראת להם) ומשתמשת בהם גם בשעות הלימודים – לא יכולה להיפרד מהם! כל חבריי לכיתה ידעו שאם הם נפצעים או שהידיים שלהם יבשות יש את רוני ולרוני תמיד יש אלו ורה בתיק. גם היום המצב דומה ויש מוצרים שתמיד איתי בכל מקום אליו אני הולכת.
לאחרונה מלאו לי 18 שנים. ידעתי שעכשיו אני יכולה לממש את חזונו של אבי כלפיי ולהפוך באופן רשמי לבעלת-עסק ב-Forever. אני מאמינה שעם הידע שברשותי, עזרה והדרכה נכונה אפשר להשיג כל יעד ו-”השמיים הם הגבול”.

רוני הומינר – משווקת בכירה

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה