הודיה פיין, מקום שלישי לשנת 2021
כשביקשו ממני לכתוב על משווק אחד ועל ההצלחה שלו או שלה, עלו לנגד עיניי פנים ושמות של משווקים רבים שמגיע להם שאכתוב את הסיפור שלהם, לספר על ההצלחה ועל העבודה היומיומית.

אפרת ויצמן, למשל, שהיא השראה בתהליך שעברה עד לקבלת בונוס היו״ר בפעם הרביעית. תמר סלה האלופה, שהגיעה השנה לדרגת מנהל בכיר עליו עבדה ועמלה ולא ויתרה לעצמה עד שזה קרה.
חשבתי על אביגיל אדלר שהעסק שלה צמח וגדל השנה, שנותנת את עצמה למשווקים שלה מכל הלב והנשמה ועל מרינה שאחרי שהציבה לעצמה כמטרה במשך 3 שנים את תמריץ הרכב, היא הגיעה אליו בחודש הקודם. וחשבתי על הודיה בן עמי שנותנת את הלב והנשמה לעסק שלה וצומחת כל הזמן.
חשבתי על כל המשווקים בעסק שלי שהגיעו למנהל ואיך העסקים שלהם מתייצבים וגדלים- על שירה רודמן ואורי בריליאנט שבקרוב תהיה להם בצוות מנהלת ראשונה, וזאת רק ההתחלה.
חשבתי על עדי לוי שאני לומדת ממנה כל כך הרבה, איך היא עובדת יום אחרי יום, עומלת ודואגת לצוות ולעסק ויש אצלה כמה משווקים שהשנה יגיעו לדרגת מנהל, ושברור לי שהיא השם הבא ב-Forever ישראל- תזכרו את השם- עדי לוי.
חשבתי על תמימה שהצטרפה בינואר 2021 ובתוך שנה הגיעה לתמריץ רכב, ועזרה למשווקת שלה להגיע למנהל- ואין ספק שהיא תגיע רחוק.

לבסוף החלטתי לכתוב על דניאל להיאני שבשנת 2021 העסק שלה גדל בצורה משמעותית.


למה בחרתי דווקא בדניאל?
כי הסיפור שלה מזכיר לי כמה סבלנות צריך בעסק, הוא לא קרה ברגע.
למעשה, התחלנו לעבוד יחד לפני 4 שנים.
נפגשנו שתינו במשרדים בכל שבוע כדי לעבוד יחד על הדרך שלה למנהל. לקח לדניאל שנתיים וחצי(!) להגיע לדרגת מנהל.
כן- שנתיים וחצי, בעמל יומיומי.
אחרי סגירת המנהל דניאל המשיכה לעבוד ולעמול כדי לעזור לצוות שלה להגיע ליעדים שלהם.
במהלך שנת 2020 הצטרפו לצוות של דניאל קבוצה של נשים מהעדה הדרוזית. זה הצריך מאיתנו חשיבה מחוץ לקופסה, והבנה מה הן צריכות אותו הדבר ובמה לעזור להן אחרת. אחד מהדברים שזיהינו מהר מאוד, הוא שחלק מהקבוצה אינם דוברי עברית, וכך דניאל עבדה בצורה כפולה ומשולשת כדי לתת לכל הקבוצה את המענה שלה.
אם אנחנו רגילים לעשות תוכנית מנהלים אחת לכל הצוות, דניאל עשתה שתי תוכניות במקביל, תוכנית אחת בעברית ותוכנית שנייה אותה העבירה יחד עם תמימה ששימשה גם כמנחה וכמתורגמנית.דניאל עובדת בצמוד לצוותים שלה שהולכים וגדלים ומתפתחים,
ואני מלווה אותה צמוד בכל שאלה, התייעצות וכל דבר שעולה מהשטח.
זה כל כך מרשים לראות מישהי שבמשך שנתיים וחצי בנתה את הדרך שלה למנהל, ולאחר מכן, לקחה את הזמן לייצב את עצמה בדרגת המנהל. ממלא השראה לראות כיצד היא מגיעה לכאלו מקומות, לגדילה ולעסק בנוי ויפה כזה- כל זה בזכות עקביות, ונתינה אינסופית לצוות שלה. אני בטוחה ששנת 2022 תביא איתה עוד הרבה הפתעות וגדילה אצל דניאל.