נטלי היילי, מספר 1 בבריטניה
שוחחנו עם נטלי היילי, מספר 1 בבריטניה, כדי לגלות מהם המרכיבים שאפשרו לה לנסוק למרומים. נגלה לכם כבר עכשיו שמדובר ב-7 יסודות שיוצרים יחד את המילה FOREVER.

 

"הבית, החינוך, החופשות והרכבים נהדרים, אך מה שיותר חשוב עבורי זה שכעת ילדיי יודעים שהכול אפשרי. כעת הם יודעים שעם אמונה, תשוקה ומוסר עבודה מצוין, הם יכולים לחיות את החיים שהם חולמים עליהם."

F עבור אמונה FAITH

נטלי הייתה בעלת עסק ב-Forever כבר 18 חודשים לפני שהיא באמת התחילה להתייחס לדברים ברצינות, והבינה שחלק ממה שמנע ממנה להתקדם היה פחד. "הייתי צריכה ללמוד לצאת מאזור הנוחות שלי ולהאמין. אחרת, כך הבנתי, אני מכווצת את חלומותיי לשכר שלי", נטלי הסבירה. "החלטתי לתת אמון בחונכת שלי, במנהלים שמעלי ובאנשים אשר נותנים לי השראה. לקחתי מאמן שיעזור לי בשינוי דפוסי החשיבה ולאט לאט התחלתי לבנות את הביטחון העצמי שלי. כמו כן, התחלתי לתת אמון בחברה, בתכנית השיווקית ובמוצרים". לעיתים מאוד קרובות ההצלחה שלנו תלויה בדפוס החשיבה שלנו, ונטלי הבינה שהיא צריכה להתאים מחדש את דפוס החשיבה כדי לראות התקדמות כלשהי בעסק שלה. האמינו בעצמכם והתוצאות יבואו במהרה.

O עבור ארגון ORGANIZATION

אם אתם אנשים מאורגנים, אתם תרגישו שיש לכם יותר שליטה על העסק שלכם. נטלי מסבירה כיצד, בתור אנשים בוגרים, אנו נוטים לסבך דברים יתר על המידה, "Forever כל-כך פשוטה, כל מה שעלינו לעשות זה להציג בפני אנשים את העסק ולהציג בפני אנשים את המוצרים." לעיתים קרובות קל מדי להמציא תירוצים או להתעכב על האנשים שאמרו 'לא' – לא בהם אתם צריכים להתמקד. "נאלצתי להתארגן ולהתמקד בפעילויות שעתידות לייצר CC", נטלי מודה. "סידרתי מטפלת עבור הילדים, כשלפני כן השתמשתי בילדים שלי כתירוץ להיעדרות ממקום מסוים, ופיתחתי שיטות שיציגו את העסק בפני אנשים." עם זאת נטלי גם ידעה שחשוב להשקיע את עצמה בהזדמנויות ליצירת קשרים אותן מציעה Forever, לא רק בפעילות שמקדמת מכירות ולקוחות פוטנציאליים.  "התחלתי ללכת למצגות עסקיות מידי שבוע ועד מהרה הבנתי כי העסק שלי יגדל אם האורחים שלי יראו אותי מדברת. כמו כן, הצוות שלי החל להציג את העסק בצורה מקוונת – רצינו לקבל גישה ליותר אנשים מהבית".

R עבור הכרה RECOGNITION

למרבה הצער, בימים אלה קשה למצוא בשוק העבודה מקום שיתן לכם את ההכרה המלאה המגיעה לכם. ב-Forever ההכרה היא לב העניין. "זה המניע הגדול ביותר והוא בעל ערך רב; למדתי את זה כבר מהתחלה והבנתי שאתם צריכים לתת הכרה לאחרים, יותר ממה שאתם זקוקים לכך בעצמכם. חשוב מאוד להפנות זרקור של אור על הישגים, משום שאנשים אוהבים להרגיש מוערכים." ייתכן שה- Success Day היא חוויה מרוממת, אך אתם לא צריכים לחכות ל- Forever שתכיר בהצלחה של חברי קבוצתכם. "שימוש ב- Facebook זו דרך נהדרת לתת הכרה פומבית לאנשים; החברים ובני משפחתם יכולים לראות זאת. לחלופין, שלחו הודעה קצרה או כתבו פומבית את הערכתכם או פשוט בצעו שיחת טלפון קצרה; אתם בוודאות תראו שהביטחון העצמי שלהם נוסק."
דרכים נוספות בהן תוכלו להכיר בהצלחה של הצוות שלכם כוללות קיום סמינרים שבועיים בהם אתם משבחים בפתיחות את ההישגים ומאפשרים לאנשים לשתף את הסיפורים שלהם – אנשים אוהבים להרגיש שהם חלק ממשהו. כמו כן אתם יכולים לנסות ליצור זהות קבוצתית מאחר וזה יעצים את חברי הצוות שלכם וייצור תחושת שייכות.

E עבור אמפתיה EMPATHY

אמפתיה היא הימצאות בנעליים של מישהו אחר והתבוננות דרך עיניו; זה להרגיש את מה שהם מרגישים. "זו מיומנות שנאלצתי ללמוד לפתח", מודה נטלי, "אך היא חשובה מאחר ואנשים רבים שמצטרפים לתעשייה זו נוטים לרצות לברוח ממשהו. אתם צריכים לנסות לספק להם את הכלי שיאפשר לעשות זאת, אפילו כאשר אתם מרגישים שאתם צריכים להתמודד עם בעיות גדולות יותר. לא תמיד הכול סובב סביבכם."
וודאו כי אתם עובדים עם כל אחד מחברי הצוות שלכם, בונים את הביטחון העצמי שלהם כדי שירגישו שהם מסוגלים לעשות את אותו הדבר עבור מישהו אחר. ללא אמפתיה, העסק שלכם לא
יוכל לצמוח.

V עבור חזון VISION

אתם צריכים ליצור חזון שגורם לכם לרצות לקפוץ מהמיטה בבוקר. "לפני שש שנים החלקתי במדרון. החלקתי במדרון בגלל שלא היה לי חזון, אך אתם צריכים שיהיה לכם את האומץ לחלום", אומרת נטלי. "כאשר הצטרפתי לראשונה, התבקשתי לכתוב יומן חלומות, התעלמתי מעובדה זו, וכאשר בסופו של דבר עשיתי זאת, דמיינתי את החיים הנפלאים האלה. שש שנים לאחר מכן, אני חיה את החלום הזה."
האם כבר כתבתם יומן חלומות משלכם?

 "זה היה יום רגיל כשהמסע שלי התחיל, והכל התחיל כשהלכתי לאסוף את בני, וויל, מגן חובה. כאשר פתחתי את הדלת, הוא רץ אלי ונתן לי חיבוק גדול, לאחר מכן הגננת ניגשה אלי, התבוננה בי ואמרה, "וויל מאוד מתרגש מהנסיעה לדיסני. האם אתם נוסעים לפלורידה או לפריז?" התבוננתי מעבר לכתפי כדי לבדוק אם היא פנתה אלי, אך היא המשיכה לבהות ולחכות לתשובה. זה היה הרגע בו הכול השתנה; מצאתי סיבה לאפשר למסע להתחיל."

E עבור אנרגיה ENERGY

לא סביר שפסימיות תביא אתכם רחוק, אין זה  משנה לאיזה חלק מחייכם אתם מיישמים את הגישה הזו. נסו לאמץ חשיבה חיובית ובמקום זאת השקיעו אנרגיה להוטה וכנה בכל מה שאתם עושים. "למדתי להציג את העסק במרץ ולהציג את המוצרים בהתלהבות", מסבירה נטלי. "אתם צריכים להקיף את עצמכם באנשים שירימו אתכם למרומים. חיפשתי להיות בקרב אנשים "קורנים": אנשים שמאמינים בי וכאלה שנותנים לי השראה."
אם יש בחייכם אנשים שגוררים אתכם לתהום, מעירים הערות שליליות או מתלוננים על כל דבר קטן, אולי הגיע הזמן לשקול בזהירות האם הם משפיעים לרעה על הרווחה שלכם.

R עבור תגמולים REWARDS

עבור נטלי, התגמול הגדול ביותר שהיא אי פעם חלמה לקבל היה לחיות חיי חופש. היא רצתה שלחברי משפחתה יהיה את החופש לעשות מה שהם רוצים, מתי שהם רוצים, ללא המגבלות שתלויות בתקרת שכר. "הבית, החינוך, החופשות והרכבים נהדרים, אך מה שיותר חשוב עבורי זה שכעת ילדיי יודעים שהכל אפשרי. כעת הם יודעים שעם אמונה, תשוקה ומוסר עבודה מצוין, הם יכולים לחיות את החיים שהם חולמים עליהם", אומרת נטלי.
בתור חברה, Forever אוהבת לתגמל אנשים עבור העבודה הקשה שלהם, אך גם עבור כך שהם מציגים את עצמם כחלק ממערך קבוצתי, אנשים שתומכים ומקיימים את הערכים והמוסר עליהם נוסדה החברה. המיקוד העיקרי של נטלי היה, והוא עדיין הילדים שלה – בדיוק כמו שמשפחה הייתה ותמיד תהיה בלב Forever.
נטלי היילי, מנהלת ספיר, אנגליה | למאמרים נוספים של נטלי היילי

סיפורי הצלחה