נטלי היילי, מספר 1 בבריטניה
חלפו 18 חודשים מהיום שהצטרפתי ל-FOREVER ועד שהבנתי שאני צריכה לשנות גישה, ללמוד לצאת מאזור הנוחות שלי ולהאמין בדרך. לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת, בצורה אמפתית, עם חזון ברור ועם האנרגיות הנכונות.
ברגע שעשיתי את השינוי, התוצאות לא אחרו לבוא

 

אמונה

18 חודשים חלפו מהיום שהצטרפתי ל-FOREVER ועד הרגע שבו התחלתי להתייחס לדברים ברצינות. זו היתה נקודה בה הבנתי, שחלק ממה שמנע ממני להתקדם היה פחד. הייתי צריכה ללמוד לצאת מאזור הנוחות שלי ולהאמין. אחרת, כך הבנתי, אני מכווצת את חלומותיי לשכר שלי. החלטתי לתת אמון בחונכת שלי, במנהלים שמעלי ובאנשים אשר נותנים לי השראה. לקחתי מאמן שיעזור לי בשינוי דפוסי החשיבה ולאט לאט התחלתי לבנות את הביטחון העצמי שלי. כמו כן, התחלתי לתת אמון בחברה, בתוכנית השיווקית ובמוצרים. הבנתי שאני צריכה להתאים מחדש את דפוס החשיבה כדי לראות התקדמות כלשהי בעסק שלי.

ארגון

פעמים רבות אנו נוטים לסבך דברים יתר על המידה, FOREVER כל-כך פשוטה, כל מה שעלינו לעשות זה להציג בפני אנשים את העסק ולהציג בפני אנשים את המוצרים. זה כל כך קל ללכת לאיבוד, להמציא תירוצים או להתעכב על האנשים שאמרו ‘לא’.
מילת הקסם היא ״ארגון״ – אם תעבדו בצורה שיטתית ומאורגנת, תרגישו שיש לכם יותר שליטה על העסק שלכם. במיקרה שלי, החלטתי להתארגן ולהתמקד בפעילויות שעתידות לייצר CC, סידרתי מטפלת עבור הילדים, כשלפני כן השתמשתי בילדים שלי כתירוץ להיעדרות ממקום מסוים, ופיתחתי שיטות שיציגו את העסק בפני אנשים. החלטתי להשקיע זמן בהזדמנויות ליצירת קשרים אותן מציעה FOREVER, לא רק בפעילות שמקדמת מכירות ולקוחות פוטנציאליים. התחלתי ללכת למצגות עסקיות ומפגשים קבוצתיים ועד מהרה הבנתי כי העסק שלי יגדל אם האורחים שלי יראו אותי מדברת. כמו כן, הצוות שלי התחיל לעבוד בצורה מקוונת – רצינו לקבל גישה מהבית ליותר אנשים ביותר מקומות.

הכרה

למרבה הצער, בימים אלה קשה למצוא בשוק העבודה מקום שיתן לכם את ההכרה המלאה המגיעה לכם. ב-FOREVER ההכרה היא לב העניין. זה המניע הגדול ביותר והוא בעל ערך רב; למדתי את זה כבר מהתחלה והבנתי שאתם צריכים לתת הכרה לאחרים, יותר ממה שאתם זקוקים לכך בעצמכם. חשוב מאוד להפנות זרקור של אור על הישגים, משום שאנשים אוהבים להרגיש מוערכים. ייתכן שה- Success Day היא חוויה מרוממת, אך אתם לא צריכים לחכות ל- FOREVER שתכיר בהצלחה של חברי קבוצתכם. שימוש ב- Facebook זו דרך נהדרת לתת הכרה פומבית לאנשים; החברים ובני משפחתם יכולים לראות זאת. לחלופין, שלחו הודעה קצרה או כתבו פומבית את הערכתכם או פשוט בצעו שיחת טלפון קצרה; אתם בוודאות תראו שהביטחון העצמי שלהם נוסק.
דרכים נוספות בהן תוכלו להכיר בהצלחה של הצוות שלכם כוללות קיום סמינרים שבועיים בהם אתם משבחים בפתיחות את ההישגים ומאפשרים לאנשים לשתף את הסיפורים שלהם – אנשים אוהבים להרגיש שהם חלק ממשהו. כמו כן אתם יכולים לנסות ליצור זהות קבוצתית מאחר וזה יעצים את חברי הצוות שלכם וייצור תחושת שייכות.

אמפתיה

אמפתיה היא הימצאות בנעליים של מישהו אחר והתבוננות דרך עיניו;
זה להרגיש את מה שהם מרגישים. אני חייבת להודות שזו מיומנות שנאלצתי ללמוד לפתח, אך היא חשובה מאחר ואנשים רבים שמצטרפים לתעשייה זו נוטים לרצות לברוח ממשהו. אתם צריכים לנסות לספק להם את הכלי שיאפשר לעשות זאת, אפילו כאשר אתם מרגישים שאתם צריכים להתמודד עם בעיות גדולות יותר. לא תמיד הכול סובב סביבכם. וודאו כי אתם עובדים עם כל אחד מחברי הצוות שלכם, בונים את הביטחון העצמי שלהם כדי שירגישו שהם מסוגלים לעשות את אותו הדבר עבור מישהו אחר. ללא אמפתיה, העסק שלכם לא יוכל לצמוח.

חזון

אתם צריכים ליצור חזון שגורם לכם לרצות לקפוץ מהמיטה בבוקר. לפני שש שנים החלקתי במדרון. החלקתי במדרון בגלל שלא היה לי חזון, אך אתם צריכים שיהיה לכם את האומץ לחלום. כאשר הצטרפתי לראשונה, התבקשתי לכתוב יומן חלומות, התעלמתי מעובדה זו, וכאשר בסופו של דבר עשיתי זאת, דמיינתי את החיים הנפלאים האלה. שש שנים לאחר מכן, אני חיה את החלום הזה. האם כבר כתבתם יומן חלומות משלכם?

אנרגיה

פסימיות לא תביא אתכם רחוק. אין זה משנה לאיזה חלק מחייכם אתם מיישמים את הגישה הזו. נסו לאמץ חשיבה חיובית ובמקום זאת השקיעו אנרגיה להוטה וכנה בכל מה שאתם עושים. לקח לי זמן ללמוד להציג להציג את העסק במרץ ולהציג את המוצרים בהתלהבות. אתם צריכים להקיף את עצמכם באנשים שירימו אתכם למרומים. חיפשתי להיות בקרב אנשים “קורנים”: אנשים שמאמינים בי וכאלה שנותנים לי השראה. אם יש בחייכם אנשים שגוררים אתכם לתהום, מעירים הערות שליליות או מתלוננים על כל דבר קטן, אולי הגיע הזמן לשקול בזהירות האם הם משפיעים לרעה על הרווחה שלכם.

תגמולים 

התגמול הגדול ביותר שאי פעם חלמתי לקבל היה לחיות חיי חופש. רציתי שלבני משפחתי יהיה את החופש לעשות מה שהם רוצים, מתי שהם רוצים, ללא המגבלות שתלויות בתקרת שכר. הבית, החינוך, החופשות והרכבים נהדרים, אך מה שיותר חשוב עבורי זה שכעת ילדיי יודעים שהכל אפשרי. כעת הם יודעים שעם אמונה, תשוקה ומוסר עבודה מצוין, הם יכולים לחיות את החיים שהם חולמים עליהם.
FOREVER אוהבת לתגמל אנשים עבור העבודה הקשה שלהם, אך גם עבור כך שהם מציגים את עצמם כחלק ממערך קבוצתי, אנשים שתומכים ומקיימים את הערכים והמוסר עליהם נוסדה החברה. המיקוד העיקרי שלי היה, והוא עדיין הילדים שלי – בדיוק כמו שמשפחה הייתה ותמיד תהיה בלב FOREVER.

ולסיום, אם אתם רוצים דרך פשוטה לזכור את 7 היסודות שהצגתי:

F עבור אמונה FAITH
O עבור ארגון ORGANIZATION
R עבור הכרה RECOGNITION
E עבור אמפתיה EMPATHY
V עבור חזון VISION
E עבור אנרגיה ENERGY
R עבור תגמולים REWARDS

נטלי היילי, מנהלת ספיר, אנגליה | למאמרים נוספים של נטלי היילי

סיפורי הצלחה