אווה שבתאי, מנהלת בכירה
עליתי לישראל בגיל 20. במקצועי כאחות, עבדתי במשך 15 שנים. תמיד הרגשתי שהייעוד שלי הוא לטפל באנשים. לכן במשך אותם השנים נשארתי במקום עבודה שלא לגמרי סיפק אותי. היה לי קשה להשלים עם הבירוקרטיה ועם חוסר האונים שלי מול צרכי החולה, כי לא תמיד יכולתי לתת מענה, הרגשתי שיש בי רצון עז לתת הרבה יותר. רציתי לעשות משהו גדול יותר, משמעותי. לגעת בחיים של הרבה אנשים. הרגשתי שהגיע הזמן להגשים את החלום שלי, קיבלתי החלטה להפוך משכירה לעצמאית.
תמונה של אווה שבתאי

עזבתי את המקצוע שלי ופניתי לתחום חדש ומאתגר – שיווק רשתי.
מכיוון שלא היה לי שום רקע עסקי, שום ידע בשיווק ומכירות, חששתי מאוד. התאהבתי מיד בשיטה. מבחינתי, היכולת לתרום ולעזור להרבה אנשים בלי לחשוב מה מקבלים בחזרה היא נתינה אמיתית. אבל הדבר היפה בשיטה הזו שבסופו של דבר, אם באמת נותנים – גם מקבלים בחזרה.
למרות שהשקעתי הרבה מאמץ במשך 9 החודשים הראשונים בעסק, לא הצלחתי לצרף אף אחד, וכמובן שגם ההכנסה הייתה נמוכה מאוד.
בתחילת דרכי המשכתי לעבוד כאחות בלילות בכדי לפנות זמן במשך היום להקמת העסק שלי עם Forever .

הסיבה לכך שחיפשתי שינוי לא הייתה כלכלית, אך עדיין, חשוב לי הביטחון הכלכלי שיאפשר לי לקחת שליטה על החיים שלי ולוודא שלילדיי ולמשפחתי לא יחסר דבר. השאיפה שלי היא לחיות בתחושת שפע, בלי הצורך להגביל את עצמי ובלי לעשות חשבון על מנת לחוות הנאות קטנות וגדולות של החיים.
לפעמים אני צריכה לצבוט את עצמי כדי להאמין שכל מה שיש לי הוא אמיתי. אני חיה את החיים שתמיד רציתי לחיות ויותר מזה. אני עוזרת לאנשים אחרים להגשים את החלומות שלהם, וזו מבחינתי תחושת סיפוק אדירה.
עצה ידידותית: אם אתם קוראים את הסיפור שלי, ייתכן וגם אתם נמצאים בשלב שבו אתם צריכים לקבל החלטה. ההחלטה הזו עשויה לשנות את חייכם, להוביל אתכם קדימה ולאפשר לכם סוף סוף לקבל מהחיים את מה שמגיע לכם.
הדרך היחידה שתגרום לדבר זה להתגשם היא לקחת את עצמכם ואת העשייה שלכם ברצינות, ללמוד, להתפתח, להשקיע ולהבין שהכי חשוב הוא לא “לנסות” אלא “לעשות”!!

סיפורי הצלחה