ד”ר פיטר את’רטון, רופא וחוקר באוניברסיטת אוקספורד באנגליה, העוסק במחקרים על אלו ורה.
תארו לעצמכם שאתם חוצים עלה אלו ורה לשניים וממצים את הג’ל ישירות מהצמח. מוצר המפתח של Forever- ג’ל אלו ורה לשתייה, קרוב ככל האפשר לדבר האמיתי.
ג’ל עשיר זה ללא הציפה היה הראשון לקבל אישור של המועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלו ורה (International Aloe Sience Council).
10 סיבות

 

Forever מעניקה לנו מוצר קרוב ככל האפשר לטבע. ההוכחה טמונה באלו ורה. לאחר שתקראו את 10 הסיבות שציינתי לשתיית ג’ל אלו ורה ודאי תבינו מדוע צמח האלו ורה זכה להקרא בפי-כל “צמח רפואי”.

10  – תורם לפעילות המעיים

לאלו ורה השפעה חיובית להפליא על פעילות המעיים המסייעת למעבר חלק ויעיל של חומרים, ואף לרוב מפחיתה את חוסר הנוחות והכאבים הכרוכים בעווית מעיים.

9 – מסייע בבריאות העיכול

מערכת עיכול בריאה מבטיחה ספיגה של חומרים מזינים מהמזון שאנו צורכים למחזור הדם. ישנן ראיות קליניות חותכות לכך ששתיית ג’ל אלו ורה מסייעת למעיים לספוג חומרים אלה ביתר יעילות, בעיקר חלבונים. אני משוכנע שגם חומרים אחרים נספגים ביתר קלות הודות לג’ל.

8 – משפיע על אוכלוסיית החיידקים במעיים

אלו ורה היא מֵאֲזֵן טבעי באזורים רבים, אך בעיקר בתוך המעיים, שם היא מווסתת את אוכלוסית החיידקים והשמרים השוכנים במקום. בתקופות שונות בחיים אנשים עלולים לפתח, עקב מגוון סיבות, חוסר-איזון שעלול לגרום לבעיות. בדומה לחיידקים הפרוביוטיים, האלו ורה מסייעת בהשבת האיזון לקדמותו.

7- משפיע על העור

כאשר תאי העור נוצרים לראשונה בתוך האפידרמיס הם גדולים למדי ומלאי חיות, אולם עד שהם מגיעים לפני השטח לאחר 21-28 ימים (בעור רגיל) הם הופכים לצל של עצמם ומשתנים לשכבת קראטין דקיקה ומתפוררת, שבסופו של דבר- נושרת. ג’ל האלו ורה מספק את החומר החיוני המזין את תאי הבסיס ולפיכך שומר על בריאות העור ועל יכולתו לבצע תפקידים חיוניים ביתר יעילות – כמו גם להיראות נפלא!

6 – מגביר את פעילות הפיברובלסטים

פיברובלסטים- תאים הנמצאים בעור ותפקידם הוא יצירת סיבים כגון קולגן ואלסטין. סיבים אלו מעניקים לעור את מבנהו וכמובן, מעניקים לו מראה גמיש וחלק. זה נהדר מבחינה קוסמטית, אולם חומרים אלה חשובים ביותר גם להחלמת פצעים, מאחר שסיבים אלה יוצרים סבך או רשת של תאים הנבנים כדי לסגור את הפצע. האלו ורה מאיצה את התרבותם של תאים אלה וככל שהם רבים יותר, כך הם יוצרים יותר סיבים. הודות לאלו ורה, ניתן להפחית את זמן ההחלמה של פצעים עד קרוב לשליש.

5 – פעילות אנטי-ויראלית

בתוך השכבה הרירית של העלה העוטף את הג’ל הפנימי, ישנה שרשרת ארוכה של סוכר, או פוליסכריד (רב-סוכר). שרשרת זו מסוגלת להגן עלינו מפני מתקפות של וירוסים שונים. החל בווירוסים הפשוטים הגורמים למחלות ביומיום וכלה בוירוסים מורכבים יותר. בארה”ב לקחו תמצית של סוכר זה מהאלו ורה ועיבדו אותה לתרופה, אך למעשה אין צורך למצות את “כדור הקסם”. שתיית הג’ל יעילה באותה מידה.

4 – אפקט משכך כאבים ואנטי-דלקתי

בין החומרים שזוהו באלו ורה נמצאים כמה חומרים משככי כאבים ואנטי דלקתיים המסייעים רבות לאנשים הסובלים מתסמינים אלו.

3 – מקור מצויין למינרלים

חלק מהמינרלים המצויים באלו ורה כוללים סידן, נתרן, אשלגן, ברזל, כרום, מגנזיום, מנגן, נחושת ואבץ. זאת משום שהצמח גדל בדרך כלל באזורים שבהם הקרקע עשירה במינרלים אלה. והשורשים שלו מסוגלים לספוג אותם ולהעביר אותם דרך הצמח אלינו בצורה נגישה ביותר.

2 – מקור מצויין לויטמינים

ג’ל האלו ורה מכיל מגוון רחב של ויטמינים – אפילו שרידים של ויטמין B12 שנדיר מאוד למצוא בצמחים. פרט לוויטמין A, הוא מכיל גם ויטמינים מקבוצה B, ויטמין C, ויטמין E וחומצה פולית. רבים מוויטמינים אלה אינם ניתנים לאחסון בגוף, כך שעלינו לצרוך אותם מהמזון שאנו אוכלים. מה טוב יותר מלשתות כמות יומית של ג’ל אלו ורה תוך כדי חיזוק טבעי של המערכת החיסונית כנגד מתחים פיזיולוגיים הנובעים מחומרי חמצון (רדיקלים חופשיים)?

והסיבה מס’ 1 מדוע לשתות ג’ל אלו ורה היא…

1 – משקה טבעי לבריאות טובה

הגוף מסוגל לאפשר פעולה יעילה של מערכות אנזימים מורכבות ביותר ע”י שתייה של ג’ל אלו ורה עם כל המרכיבים החיוניים שבו (שלרוב נעדרים מן התזונה שלכם), כולל 19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם ושבע מתוך שמונה החומצות החיוניות שפשוט אינן ניתנות לייצור. פירוש הדבר שהגוף יכול לתפקד במאת האחוזים. מבחינת הצרכן, התוצאה הסופית היא תחושה נפלאה של בריאות שלרוב נילווית אליה גם יכולת משופרת לעמוד בפני מחלות ואף התגברות עליהן.

 

, רופא וחוקר | למאמרים נוספים של

אחת תגובה אל “10 סיבות לשתיית ג׳ל אלו ורה”

 1. דליה שחר

  במשך חודשים רבים (שנה ומעלה) סבלתי מפיסורה מדממת ולא הצלחתי לרפאה
  ניסיתי עליה ג’ל אלוורה וקרם אלופרופוליס, אך ללא הועיל. הפצע המשיך להכאיב ולדמם
  לפני כשלושה חודשים החלטתי לנסות להירפא בעזרת “ג’ל אלוורה לשתייה”. קניתי בקבוק והתחלתי לצרוך
  אני שותה כל בוקר, על בטן ריקה, כף אחת ג’ל אלוורה לשתייה בתוך כוס מים והנה —
  תוך כשלושה שבועות שמתי לב שהפצע כבר פחות מכאיב וכמעט שאינו מדמם. וכך עד שכל התסמינים המציקים נעלמו לגמרי
  רק אז הפסקתי את השימוש בקרם אלופרופוליס ואני ממשיכה לשתות כף “ג’ל אלוורה לשתייה” כל בוקר
  עדין יש לי חששות מפני התחדשות הפצע, אבל, אני בטוחה שכל עוד אוסיף לצרוך את הג’ל לשתייה יימנע ממני הסיוט הזה
  תודה רבה שאתם נותנים לאנשים כמוני הזדמנות נוחה כל כך להירפא

סיפורי הצלחה