אתגר ישראל 2017 - הנה כל הפרטים:
האתגר שיוביל אותך להשתתף בכנס באנגליה ולמפגש הדרכה עם מנהיגים מקומיים*
סכמת אתגר ישראל המכילה 3 רמות

מוכנים לאתגר?

סכמת צירופים באתגר ישראל 2017

ברמה 1 יש להגיע ל – 25CC (כולל ה – CC האישי שלך) עם קבוצה חדשה הכוללת לפחות 3 ״בעל עסק מתחיל״ חדשים (AS) .

ברמה 2 יש להגיע ל – 45CC (כולל ה- CC האישי שלך) עם קבוצה חדשה הכוללת לפחות 3 ״בעל עסק מתחיל״ חדשים (AS), כששניים מהם צריכים להשיג מינימום של 10CC כל אחד (AS+10)

ברמה 3 יש להגיע ל 65CC (כולל ה- CC האישי שלך) עם קבוצה חדשה הכוללת לפחות 3 ״בעל עסק מתחיל״ חדשים (AS), על שניים מהם להשיג מינימום של 15CC כל אחד  (AS+15)

 

 

סכמה: כל FBO שצורף במשך האתגר והפך לראש צוות (SUP) יעניק לך תוספת של 50 אירו

בנוסף, כל FBO שצורף במשך האתגר והפך לראש צוות (SUP) יעניק לך תוספת של 50 אירו

 

דרישות סטנדרטיות לכל הרמות: ● התמריץ יהיה בתוקף מ–1 במרץ 2017 ועד 30 ביוני 2017 ● FBO חייב למלא את כל הדרישות במהלך תקופה זו ● FBO חייב להיות “פעיל” (עפ”י נהלי החברה) במהלך כל תקופת התמריץ ● כל FBO השואף להשתתף חייב להשיג כמות מינימלית של cc, כפי שמוסבר למעלה ● FBO חדשים יכולים להשתתף באתגר אך עליהם להיות פעילים מהחודש הראשון המלא שלאחר ההצטרפות וכן בכל חודש של האתגר לאחר מכן ● על FBO חדש שהצטרף בחודש האחרון של האתגר ומעוניין להשתתף בתמריץ להיות “פעיל” עם 4CC בחודש ההצטרפות ● באתגר יחשבו כחדשים ה- FBO שיצורפו בתקופת האתגר, תאריך הרישום יהיה התאריך בו טופס ההרשמה שלו נקלט במחשב החברה שבמשרד הראשי ● תמריץ זה תקף בישראל בלבד. כל קבוצות ה-Downline חייבות להיות בישראל ● סכומי הזכייה יינתנו כשוברים לחברת הנסיעות עבור ההשתתפות בנסיעה לכנס. כל שאר ההוצאות, כולל הוצאות נסיעה, מזון ולינה הקשורים לכנס הינם באחריות המשווק ● כל FBO אחראי באופן מלא להבנת הכללים והדרישות לתמריץ ● התמריץ מתייחס אך ורק למוגדר כאן. לא ניתן לשלב/להעביר/להמיר פרסים ● שוברי הזכייה יחולקו בסקסס-דיי ב–10.7.2017 ● באחריות כל משתתף להעביר את הנתונים על העמידה בתנאי האתגר עד יום ג’ ה 4.7.17 ● שאלות יש להפנות לאודי ראב”ד -מנכ”ל החברה ● התמריצים אינם ניתנים להעברה ● דרישות האתגר נכתבו בלשון זכר אך פונות לשני המינים. ● הכנס באנגליה יערך בספטמבר 2017  

 * ההדרכה מיועדת לזוכי האתגר בלבד.

סיפורי הצלחה