לקחנו גלוקוזאמין סולפט וכונדרואיטין סולפט, שני אלמנטים טבעיים אשר הוכחו כתורמים לשימור תיפקודם הבריא וניידותם של המפרקים, ושילבנו אותם עם החומרים המזינים והעשירים של ג'ל האלו ורה המיוצב שלנו. הוספנו גם ויטמין C וכן MSM .MSM ידוע כחומר אנטי-דלקתי ונמצא בכמויות גדולות במעיינות גופרית חמים. עם טעם תפוז טבעי, פוראור פרידום מופנה לאלו עם מיחושים במפרקים, צעירים ומבוגרים כאחד.
תמונה של משקה האלו ורה - פרידום

חברת Forever ניצלה את תכונתו העיקרית של ג’ל האלו ורה כמשפר ספיגה של מרכיבי מזון, והוסיפה לחומרים המזינים והעשירים שלו גלוקוזאמין סולפט וכונדרואיטין סולפט. שני אלמנטים טבעיים אלו הוכחו כתורמים לשימור תיפקודם הבריא וניידותם של המפרקים. הם מצויים בתוספי תזונה אחרים ובדרך כלל מגיעים בצורת טבליות, מה שמקשה על הגוף לספוג את החומרים ולהעבירם אל המפרקים.
הייחודיות של משקה ה-פרידום הינה היכולת שלו לגרום לספיגה הרבה יותר טובה, הודות לתכונות של האלו ורה.

רצוי לשלב יחד עם שתיית האלו ורה גם מריחה של ג’ל אלו ורה עם MSM להקלה על כאבי מפרקים.

Forever צירפה אליהם גם ויטמין C ו-MSM על מנת לשמר את בריאותן של רקמות החיבור ותיפקוד המפרקים. בצורה זו נוצר תוסף התזונה הטוב ביותר להתגוננות מפני סימני הזדקנות ומשחיקתם והתבלותם של מפרקים.
זהו צירוף מנצח של אלו ורה עם מגוון חומרים אשר הוכיח את עצמו כאלטרנטיבה אפקטיבית ובטוחה, שבצריכה יומית תעזור למי שסובל מבעיות מפרקים ולאלו המצויים בסיכון גבוה לשחיקת מפרקים כמו ספורטאים, נשים, אנשים בעלי משקל עודף ואלה העובדים בעבודות גופניות.
לראשונה, נרקח צירוף ייחודי של חומרים המאפשר להילחם בסימני ההזדקנות ושחיקת המפרקים.

 • מכיל גלוקוזאמין וכונדרואיטין התורמים לבריאות המפרקים.
 • משקה האלו ורה משפר את הספיגה של החומרים הפעילים במערכת העיכול.
 • תוכנן במיוחד עבור ספורטאים ואנשים אחרים החשופים לשחיקת סחוסים מוגברת.
 • מכיל חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים. משפר את תפקוד מערכת העיכול.

החופש לרקוד עם פרידום

בתי, אלה, רקדנית ומורה לריקוד, רוקדת באינטנסיביות שנים רבות. הריקוד היה עבורה ממש ׳סם חיים׳. לפני כ-8 שנים החלה לסבול משחיקת סחוסים בברכיים. הכאב גרם לסבל ללא נשוא ומנע ממנה תפקוד בסיסי (לא רק לרקוד. בשלב מסויים קשה היה לה ללכת). כמובן שהגיעה לאורתופד והוא, משראה את מצבה, הרים ידיים ואמר: “אין לך ברירה. לא תוכלי להמשיך לרקוד. אני ממליץ להחליף מקצוע” . זה היה שבר גדול מבחינתה. הציעו לה כל מיני טיפולים ותוספים שונים, אך כולם הכזיבו. חברה ששמעה על המקרה הציעה שתתחיל לשתות משקה אלו ורה שנקרא פרידום. לאור האכזבות בבדיקת תוספים אחרים, אלה היססה, אך החליטה לנסות, כי מנגד עמדה אפשרות שהיא לא היתה מוכנה לקבל עדיין, לזנוח את אהבתה לריקוד ואת המקצוע שהשקיעה בו את מיטב שנותיה. אלה התמידה לשתות לפי ההנחיות. בהדרגה, היא החלה להרגיש שמתרחש שינוי ולהפתעתנו, לאחר שתייה אדוקה של חודשים ספורים – הכאבים חלפו! הפרידום החזיר לאלה לא רק את חופש התנועה, אלא גם את שמחת החיים, ואפילו הביא בסופו של דבר למוטיבציה עסקית ולהצלחה כלכלית.
חלפו מאז כבר לא מעט שנים. אלה רוקדת ומלמדת ריקוד לפחות 6-7 שעות ביום! היא מנהלת ומורה בבי”ס מצליח לריקוד שהקימה. היום, היא עצמה הפכה להיות שגרירה של משקה הפרידום וכשתלמידיה סובלים מכאבי ברכיים, היא מספרת להם את הסיפור שלה ועל מה שעשה עבורה תוסף התזונה הנהדר הזה.
חגית אלופי צפרוב

אחת תגובה אל “המלחמה בשחיקת המפרקים עם משקה ״פרידום״”

 1. אברהם וודיסלבסקי

  יש ברשותי המלצה שלרופא אורטופד מנתך שאני צריך ניתוח החלפת ברך ימין ………..
  מאחר ואני לא משתגע אחרי רופאים , חיפשתי איך לא לעבור את הניתוח …………..
  פגשתי סרטון ביוטיוב שסיפר על קיסמי הפרידום —
  ניסיתי כ – חודשיים וחצי ביחד עם מריחה של M S M ……..
  נכון להיום אני הולך , מתעמל , עם הברך שלי ……..
  עברו ארבע שניים מאז אותה פגישה !!!!!!!!!

סיפורי הצלחה