אנה בורבצב, מנהלת נוסקת
אנה בורבצב עלתה לישראל עם תקווה לחיים חדשים, אך המציאות טפחה על פניה עד שמצאה את Forever
תמונה של אנה בורבצב

 

בשנת 1991 עלינו לישראל עם כל המשפחה. באנו בתקווה לבנות חיים חדשים, חופשיים יותר, עצמאיים יותר. נאלצנו להתחיל מאפס. ארץ אחרת, מנטליות שונה, שפה זרה. למרות ההשכלה האקדמאית שלי נאלצתי לעבוד בניקיונות. אנחנו, משפחה בת 7 נפשות (4 דורות)ונאלצנו לחיות בדירה קטנה בת 2.5 חדרים.
הרצון לחיות חיים ראויים היה עצום, קיבלתי החלטה לקחת את כל האחריות על עצמי ולהצליח בכל מחיר. הדרך הזאת הובילה אותי לתחום השיווק הרשתי. עבדתי עם כמה חברות אך מסיבות שונות נאלצתי לעזוב אותן. כשמצאתי את עצמי ללא עבודה ועם חוב עצום לבנק, חברה עזרה לי והביאה אותי למצגת ב-Forever. כאן פגשתי אנשים שהתייחסו לעצמם אחרת, חיו חיים שונים, היו בעלי ערכים אחרים. השקעתי כוחות רבים בלמידה עצמית ועבדתי בהתלהבות רבה. אחרי שישה חודשים הפכתי למנהלת וקיבלתי צ׳ק על סך 10,000₪. האמנתי בעצמי ובהצלחה שלי. בעלי עזב את עבודתו והצטרף אליי. העסק שלנו נהיה משפחתי.
הפילוסופיה של החברה המבוססת על השאיפה לעזור לאנשים כבשה אותנו. הכוח של Forever זה כוח של אהבה!
אצלנו פורחים האנשים שעוזרים לאחרים להצליח. זהו עסק של אופטימיסטים, של אנשים מלאי תשוקה ומצליחנים בנפשם.
היום בעלי העסק בצוות שלי הם לא רק שותפים לעסק, הם החברים שלי. אנחנו מטיילים, מבלים ומגדלים את הילדים והנכדים שלנו יחד.
בעסק שלנו ישנם בעלי מקצועות שונים: מחנכים, מהנדסים, רופאים, מוזיקאים… כולנו עובדים יחד תוך עזרה הדדית כדי להצליח. המסר שלנו: “יחד כל אחד יצליח יותר”.
היום אני שמחה וגאה בכך שהשותפים שלי יכולים לרכוש נכסים, לטייל הרבה וליהנות מהחיים.

העסק שלנו פועל היום ב-35 מדינות בעולם, יש לנו יותר מ-30,000 בעלי עסקים בצוות, שאנו עוזרים להם להגשים את החלומות שלהם.

וגם אנחנו, חיים את החיים שחלמנו עליהם: יש לנו שתי דירות, ביתנו רכשה השכלה מעולה, אנו מבלים בשעות הפנאי עם נכדותינו ואוהבים מאוד לטייל. בזכות העצמאות הכלכלית שהשגנו יש לנו הכנסה פאסיבית והרבה זמן פנוי. ביקרנו בהוואי, איי בהאמה, במקסיקו, בארצות הברית, באירופה ובעוד מקומות. המטרה שלנו היא לעזור לכמה שיותר אנשים להצליח בבניית עסק יציב. אני פשוט מאושרת. Forever לימדה אותי להיות חזקה, לא לפחד מכישלונות ולהשיג את המטרה שהצבתי. העסק בנה את האישיות ועזר לי לפתח את התכונות הטובות שבי.

, מנהלת נוסקת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה