איריס שביט , מנהלת
איריס שביט מצאה משקה שסייע להוריה להשתקם אחרי מחלה קשה- זה היה הצעד הראשון בהתאהבות שלה ב-Forever
תמונה של איריס שביט ובני משפחתה

שלום, שמי איריס שביט. במשך שנים רבות עבדתי כשכירה בתפקידי ניהול בכירים. תחום ההתמחות שלי היה גרפיקה ומערכות ממוחשבות. למרות שלא אהבתי לעבוד כשכירה, הייתי בטוחה שזהו המסלול שבו אצעד עד שאפרוש לפנסיה.
תמיד היו לי חלומות להתנהל בלי בוס ובלי לקבל הוראות, אבל לא הכרתי משהו אחר ולא חשבתי שקיימת בשבילי דרך שונה.
אולם החיים כידוע מזמנים לנו אתגרים לא צפויים.  האתגר שלי הגיע לפני כשתיים עשרה שנים. יום אחד, במהלך בדיקה שגרתית, התגלה אצל אבי גידול סרטני והוא עבר ניתוח וטיפולי הקרנות. כשהוא סוף סוף חזר הביתה חלתה גם אימי ואושפזה במשך עשרה ימים כשהיא מונשמת בטיפול נמרץ בגלל קריש דם בריאות.
גם אחרי שחזרו הביתה, ולמרות כל התרופות שנטלו על בסיס קבוע, הורי לא באמת הצליחו להתאושש ולחזור לתפקוד מלא.
הם היו עייפים וחלשים ולצערי הרב גם מאד מדוכדכים. התברר לי שהתרופות שומרות על חייך, אבל לא על איכות חייך.
חיפשתי דרך לעזור להורי, ובצירוף מקרים “קוסמי” פגשתי את אמנון ראובני, שסיפר לי על משקה האלו ורה. המחשבה על שתיית אלו ורה הייתה מאד מוזרה בעיני. כל מה שידעתי על הצמח הזה עד אז היה שמדובר במשחה ירוקה שמורחים על העור אם יש כוויות. מי בכלל שותה את זה? אבל לאחר ששמעתי על התכונות הטובות של הצמח ושל המוצר החלטתי להציע להורי להתנסות במשקה. האמת היא שהם די חששו, והתעקשו להתייעץ עם רופאיהם. לשמחתנו הרבה גם המנתח של אימי וגם האונקולוג של אבי אמרו להם שאין כל בעיה והם התחילו לשתות את מיץ האלו ורה. זה היה השלב שבו השתנו חייהם, האנרגיה והחיוך חזרו ואפילו הבדיקות הראו שיפור משמעותי. ואז גם קרה המפנה בחיי. כשראיתי את השיפור המהיר במצבם, לא הבנתי איך יכול להיות שיש מוצר שמסוגל לשפר את איכות החיים בצורה כל כך משמעותית ואף אחד לא יודע עליו?
התחלתי לקרוא וללמוד על צמח האלוורה ולברר פרטים על חברת FLP. מה שקראתי ומה שלמדתי הרשים אותי מאד והבנתי שזו ההזדמנות שלה חיכיתי, לשפר את החיים שלי ושל אנשים רבים נוספים.
החלטתי להקים עסק עם החברה, ולשתף כמה שיותר אנשים במוצרים הנהדרים ובאפשרות להרוויח כסף עם Forever.
ההתלהבות שלי סחפה כמעט את כל מי שהכרתי. מהר מאד הצטרפו אלי חברים וחברות וביחד בנינו קבוצה גדולה של אנשים שאוהבים את המוצרים ומספרים עליהם לכל מי שמוכן להקשיב.
במקביל התחלתי ללמוד איך לנהל עסק עצמאי, ללמוד מכירות ושיווק, ללמוד על מגוון המוצרים של Forever, והבנתי את היתרונות הרבים של עסק בתחום השיווק הרשתי.
סוף סוף הייתי אדון לעצמי. אף אחד לא קבע לי מתי לעבוד או עם מי לעבוד וגם התחלתי להרוויח יותר מהמשכורת שלי כשכירה.
היום אני עובדת מהבית, ואיכות החיים שלי השתפרה ללא היכר.
אני מנהלת את היום שלי לפי סדרי העדיפויות שאני בוחרת. הולכת כל בוקר לקאנטרי, ומקפידה להשקיע הרבה מאד בהתפתחות האישית שלי.
היום העבודה מתוכננת כדי להתאים לחיים שלי, במקום שאתאים את החיים שלי לעבודה כמו שעשיתי בתור שכירה.

המחשבה על שתיית אלו ורה הייתה מאד מוזרה בעיני.
כל מה שידעתי על הצמח הזה עד אז היה שמדובר במשחה ירוקה שמורחים
על העור אם יש כוויות.

מאז שהצטרפתי ל Forever עברו כמעט שתיים עשרה שנים.
קשה לי לדמיין איך החיים שלי היו נראים אלמלא פגשתי את החברה המדהימה הזו.
קשה לי לדמיין את עצמי קמה בבוקר בלחץ ונוסעת שעות בפקקים לעבודה ובחזרה, קשה לי לדמיין את עצמי מתנהלת בהיררכיה של מקום עבודה עם בוסים וכרטיס נוכחות, קשה לי לדמיין את חיי בלי החופש שבו אני מתנהלת כיום.
במהלך השנים פגשתי אנשים רבים שהכניסו את Forever לחייהם. חלקם בחרו לשלב אותה כהכנסה נוספת במקביל למשרה שלהם כשכירים, וחלקם בחרו כמוני, להקים עסק מהבית ולקחת את האחריות על הביטחון הכלכלי שלהם ושל משפחתם.
אין לי מושג מה תבחרו אתם לעשות, אבל דבר אחד אני יכולה להגיד בביטחון מלא – אל תוותרו על ההזדמנות להכיר את החברה המדהימה הזו, אל תוותרו על ההזדמנות להתנסות במוצרים הנפלאים שלה, ובעיקר – אל תוותרו על ההזדמנות להכניס לחיים שלכם חופש ובריאות עם Forever.
אני מאחלת לכם הצלחה, ומקווה שניפגש בקרוב.

 

 

, מנהלת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה