שוקלים ברצינות לבנות ביטחון כלכלי? כדאי שתבדקו מהן 4 התכונות שהופכות את חברת Forever לאופציה הטובה ביותר עבורכם
תמונה של משפחה

 

בכל בחירה שאנו עושים בחיים, אנו תמיד רוצים לדעת שעשינו את הבחירה הנכונה. כאשר זה מגיע לבחירת החברה שבה תבנו את הביטחון הכלכלי שלכם לאורך השנים, ההחלטה הופכת להיות עוד יותר משמעותית. כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה, פורטו במאמר הבא כל האלמנטים שאתם צריכים לחפש ואת הסיבות מדוע אנו חושבים שבחברת Forever תוכלו למצוא את כולם ואף יותר…

יציבות כלכלית ותשתית עולמית

זהו הקריטריון החשוב ביותר שאתם צריכים לבדוק בכל השקעה או עסק שתפתחו. המאה ה- 21 מאופיינת בכלכלה מאוד לא יציבה, והמשבר הכלכלי האחרון המחיש את חשיבותה של יציבות כלכלית בעסק ובמשפחה.
בזמן שהמון חברות במשק מקצצות בשעות עבודה, מעבירות מפעלים לחו”ל, מפטרות עובדים בישראל או פושטות את הרגל, חברת Forever ממשיכה לצמוח ולגדול בדיוק כפי שהיא עשתה מאז נוסדה בשנת 1978.
אם נבדקים נתוני החברה, אפשר לראות ש- Forever הצליחה מאוד בתקופה של צמיחה כלכלית, והצליחה אף יותר בשנים של מיתון. הסיבה לכך נעוצה במודל העסקי של השיווק הרשתי ובמוצרים האיכותיים של החברה.
כיום החברה פעילה ביותר מ- 155 מדינות בעולם! נתון מדהים זה מאפשר לכם לשווק את המוצרים ולממש את ההזדמנות של Forever כמעט בכל מדינה ללא עלות. משווקים רבים בחברה הספיקו לבנות קבוצות הפועלות במדינות רבות באירופה, ארה”ב, אפריקה ואסיה, וגם אתם יכולים להתעורר בבוקר כדי לגלות שבמקום אחר בעולם נמכרו מוצרים ואתם הרווחתם כסף.

מוצרים איכותיים, יחודיים ומתכלים

הקריטריון השני אותו חשוב לבדוק הוא המוצר שאותו אתם מתכננים לשווק, ובתחום הזה חברת Forever מתעלה לרמה הגבוהה ביותר.
את הבסיס של המוצרים כמעט כל אדם בעולם כבר מכיר, והוא צמח האלו ורה בעל תכונות הריפוי הרבות.
כמעט כל משפחה בישראל מחזיקה ג’ל אלו ורה בבית למקרה של כוויות, חתכים ועקיצות.
חברת Forever פיתחה תהליך מיוחד להפרדת ג’ל האלו ורה מהעלה ושמירה על פעילותו המיוחדת באופן טבעי.
אף חברה אחרת לא הצליחה לחקות תהליך זה, הנותן לה אלו ורה שמכילה את כל הרכיבים הפעילים שלא קיימים במוצרים הנמצאים במדפי החנויות.
מוצר הדגל של החברה הוא ג’ל אלו ורה לשתייה שתורם רבות לשיפור ספיגת מרכיבי המזון בתוך מערכת העיכול, ועל ידי כך מצייד את הגוף במרכיבי מזון רבים יותר, אותם מנצל הגוף ליעילות גדולה יותר של פעילויותיו.
לחברה ישנם מוצרים במגוון של קטגוריות, החל ממוצרי קוסמטיקה לעור, בקרת משקל, היגיינה וטיפוח אישי, תוספי תזונה ועוד…
זו היא הסיבה לייחודיות ולאיכות של המוצרים.
דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שכל המוצרים של החברה הם מוצרים מתכלים ובגלל שהם מוצרים המספקים תוצאות חיוביות, רוב האנשים ירצו לקנות אותם שוב ושוב בכל חודש.
חשוב לציין שלהבדיל מחברות שיווק רשתי אחרות, בחברת Forever עלות המוצרים היא סבירה ביותר ומאפשרת לכל משפחה להכניס מגוון רחב של המוצרים אל הבית.
כל אלו יוצרים ביחד את הצריכה הקבועה של המוצרים, דבר שאפשר לחברת Forever להגיע למחזור מכירות עולמי העולה על 2.5 מיליארד דולר בשנה!
השילוב בין מוצרים איכותיים ויחודיים במחירים הוגנים אשר נדרשים בכל בית ומתכלים בכל חודש, הוא זה שיבסס לקוחות חוזרים רבים ואת תזרים ההכנסה שלכם וייצור עבורכם ביטחון כלכלי.
מידע נוסף על המוצרים תוכלו למצוא בעמודים הבאים.

תוכנית תגמול נדיבה ויצירת מספר תזרימי הכנסה

תוכנית התגמול של החברה היא זו שמעודדת המוני אנשים מכל קצוות העולם להצטרף אל החברה ולבנות לאורך השנים ביטחון כלכלי אמיתי.
ניתן להרוויח ב-Forever כסף במספר דרכים:
ראשית, אין דמי הצטרפות.

רווח קמעונאי

כאשר תתחילו להשתמש במגוון המוצרים של החברה, תמצאו את עצמכם ממליצים בחום לאחרים להשתמש במוצרים. כאשר הם יבקשו לקנות אותם, תוכלו להרוויח החל מ – 15% דרך 35% ועד 48% מכל מחזור מכירה שתעשו באופן אישי.

בונוס קבוצתי

תזרים ההכנסה שתבנו עם Forever אינו מבוסס על המכירות האישיות שלכם בלבד, ומומלץ לא להתמקד אך ורק במכירות. כדי לבנות ביטחון כלכלי תוכלו לפתח קבוצה של משווקים שכל אחד עושה מעט, אבל ביחד עושים הרבה. לרעיון הזה ב-Forever קוראים TEAM MARKETING.
לדוגמה, כאשר יהיו בקבוצה שלכם כ- 30 משווקים, וכל אחד ימכור בכל חודש רק ל – 5 לקוחות, אתם תהיו מתוגמלים על כל 150 המכירות שהאנשים שבקבוצה עשו.טווח הבונוסים הוא בין 3% – 13% .

בונוס מנהיגות

עם הזמן הקבוצה שלכם תלך ותגדל, ואתם תגיעו לדרגת מנהיגות בחברה הנקראת ‘מנהל’.
זו היא הדרגה שמומלץ לכל אחד שמעוניין בביטחון כלכלי לשאוף, כי בה השערים רק נפתחים והאפשרות להרוויח סכומי כסף גדולים מתממשת.
כאשר תעזרו גם לאנשים שבקבוצה שלכם להגיע לדרגת מנהל, אתם תרוויחו בונוס נוסף על מחזור המכירות שנוצר ע”י הקבוצה שלהם. הבונוס מתחיל ב- 6%. ככל שתעזרו ליותר אנשים להגיע לביטחון כלכלי, כך תרוויחו יותר כסף ונפח ההכנסה שלכם יגדל.

Forever2Drive

כאשר הקבוצה שלכם תגדל ותתרחב, אתם תרצו לערוך מפגשים ולנסוע לפגישות ברחבי הארץ. חברת Forever מבינה את הצורך הזה ומוכנה לשלם לכם בין 1900 ל-3800 שקלים בכל חודש כדי לעזור לכם לרכוש את מכונית חלומותיכם. חלק מהאנשים משתמשים בכסף זה כדי לשלם עבור רכב חדש, לכסות הלוואות או לשלם עבור המשכנתה.

טיולים אקזוטיים

מדי שנה תוכלו לזכות בטיולים ברחבי העולם הממומנים על ידי החברה. המון משווקים זוכים בכל שנה לטוס לכנסים ברחבי העולם וישנם משווקים שהספיקו להיות באתרי נופש ומלונות בהוואי, מקסיקו, אנגליה, איטליה ומדינות נוספות.
כל אלו הם רק חלק מתוכנית התגמול של החברה, וישנם עוד תמריצים ובונוסים לאלו שמתכוונים להצליח בגדול ב-Forever.
להבדיל ממשכורת, ב-Forever אין מגבלה על כמות הכסף שאפשר להרוויח ואין מגבלה על גודל הקבוצה שאתם יכולים לבנות… השמיים הם הגבול.

תמיכה במשווקים והדרכות

חברת Forever יודעת היטב שסוד ההצלחה שלה טמון במשווקים שלה, ולכן היא מוכנה להשקיע את מירב המאמצים כדי לאמן ולהוביל את המשווקים להצלחה האישית שלהם.
לרשות המשווקים עומדים אתרי אינטרנט המלאים בהדרכות במגוון שפות וכן גם חנות וירטואלית שאליה אפשר להפנות לקוחות מכול מקום בעולם.
ישנן הדרכות בחברה המלמדות כיצד לבנות את העסק ולהגיע לדרגת המנהל הנחשקת. ההדרכה גם מקנה לכם את כלי השיווק שיאפשרו לכם לספר על המוצרים ועל ההזדמנות בקלות וביעילות.
כל אלו ועוד עומדים לרשות המשווקים. מידע זה מאפשר לכל מי שמתחיל לעבוד עם Forever להרוויח כסף כבר בחודש הראשון שלו, ועם השנים- לבנות ערוץ הכנסה יציב וביטחון כלכלי אמיתי. התמיכה הגדולה ביותר מגיעה מחונך צמוד שהולך אתכם לאורך כל הדרך ללא עלות.

 

10 סיבות מדוע Forever היא הזדמנות ללא סיכון המאפשרת ביטחון כלכלי

  1. עלות התחלה נמוכה – אין דמי הצטרפות או חברות. בנוסף, חברת Forever מאפשרת לכם לבחור בין מגוון של ערכות התחלה המתאימות לכל אחד.

  2. להרוויח כסף במהירות –שיטת העבודה מאפשרת לכם להרוויח עוד כמה אלפי שקלים כבר בחודשים הראשונים, ולהתקדם בסולם ההכנסות של החברה.

  3. אין סיכון כלכלי – חברת Forever מאפשרת לקבל החזר כספי על כל המוצרים שלא נפתחו במידה ותרצו להפסיק את הפעילות.

  4. תוכנית תגמול עם מינוף גבוה – מאפשרת לכם להרוויח אחוזים ב- 10 דרכים שונות מהפעילות שלכם ושל חברי הקבוצה שתבנו.

  5. יציבות כלכלית – לחברת Forever יש הון גדול המושקע בנכסים. היא בבעלות פרטית, אינה מושפעת מתנודות בבורסות העולמיות ובעלת סניפים ביותר מ- 155 מדינות בעולם.

  6. מוצרים אפקטיביים שאנשים קונים – כמעט כל אדם שמנסה את המוצרים של Forever מעוניין להמשיך ולהשתמש בהם מסיבה אחת – הם עובדים מעבר למצופה.

  7. החברה משלמת את התגמול בזמן – את העמלות אתם מקבלים בכל חודש ישירות לחשבון הבנק שלכם. החברה דואגת תמיד לעמוד בלוח הזמנים ולשלם את הסכום המדוייק.

  8. פיתוח מוצרים, חישוב התגמולים – הכל על חשבון החברה. התפקיד שלכם ב- Forever הוא לחשוף כמה שיותר אנשים להזדמנות המיוחדת הזאת ולמוצרים, וליהנות מהכסף שתרוויחו.

  9. תמיכה והדרכות – החברה מאפשרת לכל אחד לקבל חומרי הדרכה, ימי עיון והשתתפות בכנסים שילמדו אתכם כיצד לבנות לעצמכם עסק לרמת ההכנסה שאליה אתם שואפים.

  10. אמינות ויושרה – אחד מעקרונות היסוד שביססו את חברת Forever היא התמיכה המלאה במשווקים שלה! לעזור להם להצליח עד כמה שאפשר, כי ההצלחה שלהם היא ההצלחה שלה.

 

סיפורי הצלחה