נחמה מאיר, מנהלת בכירה
ישנם רגעים בהם אנחנו מסתכלים אחורה בחשבון נפש פנימי. כשקיבלנו לידנו את הדרגה במהלך ה-Success Day האחרון, עלו וצפו המון מחשבות ותובנות.
תמונה של נחמה מאיר

חשבנו על תחילת הדרך, כשכל כך רציתי להצליח, אבל לא ידעתי אם זה אכן יקרה.
חשבנו על האפקט העצום של Forever על החיים שלנו, על הרוגע הכלכלי, על הידיעה שיש לנו מה שצריך כדי לפרנס את ילדנו; חשבנו על חברים בקבוצה שלנו שחייהם גם השתנו לבלי היכר מבחינה כלכלית; חשבנו על הלקוחות שעזרנו להם עם בעיות בריאות קשות ומודים לנו כל כך; חשבנו על החברויות העמוקות שנוצרו בינינו ובין המשווקים בקבוצה שלנו; חשבנו על תחושת שפע ועל צמיחה אישית מדהימה שחווינו.
אנו רוצים לתת את מפת הדרכים למי שרוצה גם הוא להיות מנהל בכיר:
מניסיוני, ומהניסיון של אילון, ישנה נקודת קסם שאז פתאום העסק מתחיל להתקדם לאנשים בקצב מזורז. פתאום יש לקוחות שחוזרים וגם מפנים אליך אחרים, פתאום מצטרפים לצוות שלך אנשים נלהבים, וההכנסה מתחילה לזרום. מהי נקודת הקסם הזו, הרגע המיוחל הזה? איך מגיעים לשם?
המתכון הוא פשוט. ישנם רק שני מרכיבים כדי לייצר את הרגע הזה שבו הקסם מתחיל:
1. החלטה חד משמעית
2.עשייה עקבית.
מהי החלטה חד משמעית? הכוונה להחלטה נחושה, לא מתנדנדת, ללא נקודות יציאה, החלטה שאני ב- Forever עמוק, ו-Forever עמוק בתוכי.
ולא: נראה איך ילך / ננסה / אם אראה שזה הולך אני אהיה רציני…
אלא: אני הולך להצליח ב- Forever ומפסיק לחשוב על אופציות אחרות. אין תכנית מגירה. זה זה וזהו!
לאחר שקיבלתי החלטה כזו, מתחילה העשיה העקבית. לא יום כן, יום לא, יום למה לא. אלא עשיה יומית, מוגדרת, מסודרת ומתוכננת מראש. בנו תוכנית כזו עם החונך שלכם. הקסם שדיברנו עליו לא בהכרח יקרה מיד, אבל אם תתמידו הוא יגיע…
כשתבינו מה Forever יכולה לעשות עבורכם, אתם תרצו בכל לבכם להיצמד לתוכנית עבודה הזו, כי תבינו שהיא תעזור לכם לממש את החלומות והיעדים שלכם.
והכי חשוב: אל תתפשרו עם החיים!
אל תגידו לעצמכם לא נורא, זה מה יש….
הילחמו עד שתגשימו את החלום. כי ב- Forever זה אפשרי!
יש לכם כלי אמיתי וממשי להשיג דברים שאחרים רק מדמיינים.
אז עשו את זה.

נחמה מאיר, מנהלת בכירה, EM | למאמרים נוספים של נחמה מאיר

סיפורי הצלחה