ערכת המוצרים למתחיל של FOREVER מכילה את כל הנדרש כדי להתחיל את העסק בצורה נכונה ולראות הכנסות כבר מהימים הראשונים! חברת FOREVER יודעת שההצלחה של המשווקים שלה מובילה להצלחה של החברה, ולכן היא שילבה את כל המרכיבים לפתיחת עסק בחבילה אחת. רכישת ערכה היא הדרך החכמה ביותר להקים את העסק ולהגיע לרווחים במהירות. הנה מספר סיבות להתחלת העסק עם ערכת הצטרפות:

תמונה ערכה למתחיל

 

משתלם יותר

חברת FOREVER מאפשרת לקבל מעל 20% הנחה על רכישת הערכה במועד ההצטרפות. הנחה זו מאפשרת לכם לקבל יותר מוצרים בפחות כסף, והיא משתלמת יותר מאשר קנייה של המוצרים בנפרד בהנחה של15%.

להרוויח יותר

כאשר תרכשו את הערכה למתחיל, מיד תעלו לדרגה המשמעותית הראשונה – “משווק בכיר”. דרגה זו תאפשר לכם להרוויח יותר כסף ממכירת המוצרים ומצירוף משווקים לקבוצתכם.
לאחר רכישת הערכה תעלה ההנחה שאתם מקבלים בעת רכישת מוצרים מ– 15% ל– 30% ובנוסף, תיהנו מבונוס אישי של 5% המאפשרים להרוויח 35 ₪ על כל 100 ₪ שאתם מוכרים (במקום 15% בתחילה).

מעגל לקוחות

כמו כל עסק, בתור משווקים תצטרכו מלאי קטן של מוצרים בבית לשימוש עצמי וכדי לחלוק עם אחרים. הערכה למתחיל תאפשר לכם לקבל את שילוב המוצרים הנמכרים ביותר בחברה. מוצרים אלו יאפשרו לכם להרוויח כסף מיידי מהמכירות הראשונות וכן להתחיל ליצור מעגל לקוחות ראשוני עבור העסק שלכם שיהפוך למעגל של לקוחות חוזרים.

כלי עזר והדרכה

רכשתם ערכה למתחיל? תקבלו בנוסף מארז של כלי עזר, שבינהם: קטלוג, ספר מקיף להדרכה על מוצרים, חוברת נהלי החברה, עלונים שונים וחוברת “הצעד הראשון למנהל” המהווה את תכנית הפעולה שלך מעכשיו והלאה. חומרי השיווק וההדרכה חיוניים להצלחה שלכם
ומומלץ להשתמש בהם וללמוד אותם היטב
על מנת לבנות עסק מצליח, צעד אחר צעד.

חוויה אישית

רק כאשר תחוו את השימוש במוצרים ותנסו אותם בעצמכם תוכלו להבין את יתרונם האמיתי. המוצרים הם גולת הכותרת של FOREVER ולפני שתוכלו להמליץ עליהם בכנות – כדאי להשתמש בהם!

סיפורי הצלחה

לכל משווק בחברה יש סיפור אישי על אחד מהמוצרים שלנו לפחות, אם לא יותר. הסיפורים הם כלי שיווק מצוין כאשר רוצים להמליץ לאחרים על המוצרים, משום שהם מעבירים חוויה אישית וכנה על השימוש בהם. הערכה תאפשר לכם לנסות ולחוות את המוצרים במהירות, מה שיסייע לכם ליצור סיפור אישי ממקור ראשון, שבו תוכלו להשתמש לבניית העסק.

החזר מהיר

הערכה מהווה את הפתיח לעסק החדש. כמו בכל עסק חדש נחוץ כלי שיאפשר הבנה של תשתית העסק, יאפשר הכנסה מהרגע הראשון ויהיה כלי עבודה יעיל במחיר נמוך כמה שיותר. הערכה למתחיל מאפשרת את קבלת ההחזר המהיר ביותר על ההשקעה והופכת את העסק עם FOREVER למשתלם ביותר!

 

ערכה למתחיל
2cc (כולל ערכת הדרכה):
1 ג’ל אלו ורה לשתיה
1 משקה אלו ורה וחמוציות
1 אלו ורה ואפרסקים
1 משקה פרידום
1 בי פרופוליס
1 ויטמין C
2 ג’ל למריחה
3 אלו פירסט
3 קרם אלו פרופוליס
2 אלו היט לושן
1 ג’ל אלו ורה עם MSM
5 שפתון אלו ליפס
4 דאודורנט
4 פוראור ברייט
1 תחליב לחות
1 פירמינג דיי לושן
1 אלו סקראב
1 קרם הזנה ללילה
1 סבון נוזלי

 

סיפורי הצלחה