אם אתם רוצים ליצור עתיד כלכלי בטוח בתקופה של חוסר ודאות, הכתבה הבאה תראה לכם כיצד להפסיק לבנות על המשכורת כביטחון כלכלי ולמה עכשיו הוא הזמן הטוב ביותר להתחיל עסק משלכם בשיווק רשתי
תמונה של משפחה מניפה ידיים לשמיים

 

העולם היום משתנה במהירות, ומה שהיה בטוח בעבר מתגלה היום כחוסר ודאות. רוב האנשים שעובדים בתור שכירים ועצמאיים מוצאים את עצמם מתקשים להתמודד עם משבר כלכלי.
פיטורים, סגירת מפעלים, חברות המעתיקות את הפעילות למדינות אחרות, קיצוצים בשכר וקרנות פנסיה שנפגעות הם תהליכים שמאפיינים את המצב הכלכלי הנוכחי. זו אינה תקופת המיתון הראשונה וגם לא האחרונה; ההיסטוריה מראה לנו שבכל עשור אנו חווים תקופה של מיתון. למרות שבכל מקום מדברים על החשיבות של ביטחון כלכלי, רוב האנשים אינם יודעים מה הם צריכים לעשות כדי ליצור עתיד בטוח יותר עבורם ומהן האפשרויות הקיימות.
אחת הסיבות לכך היא שלבני אדם יש צורך ביציבות, ואנו פוחדים לעשות שינויים גדולים בחיים בצורה דרסטית.
הפתרונות שאנו מכירים הם ייסוד עסק חדש או רכישתו, תוך השקעות משמעותיות שלא תמיד בנמצא (בהנחה שהידע נמצא בידינו), השקעת כסף בשוק ההון או מציאת עבודה נוספת שתעזור לנו להכניס עוד כסף לבנק.
אך היום, כאשר קשה למצוא עבודה, עסקים נסגרים בכל יום ובמדינות אחרות אפילו בנקים מבקשים עזרה…כל אלו גורמים לנו לפחד עוד יותר, ורובנו פשוט מקווים שהממשלה תצליח לתקן את הכלכלה.

אולם, ישנה דרך אחרת! דרך שמאפשרת לכל אחד ליצור לעצמו ביטחון כלכלי, ללא סיכון וללא השקעה גדולה של כסף, להבדיל מהשקעה גדולה בעסק חדש או בשוק ההון. אם אתם רוצים ליצור עתיד בטוח בתקופה של חוסר ודאות, שיווק רשתי יכול להיות הפיתרון שאותו חיפשתם!

שיטת השיווק המכונה “שיווק רשתי” נוסדה לפני כ- 60 שנים וכיום עובדים בה מעל 70 מיליון אנשים ברחבי העולם.
השיווק הרשתי מאפשר לכל אדם להתחיל לבנות לעצמו הכנסה יציבה שהולכת וגדלה עם השנים, ואינה מושפעת מהעליות והירידות של הכלכלה העולמית.
אין צורך בהשכלה קודמת, תואר או ניסיון. כל אחד, בכל שלב בחייו, יכול להיכנס לתחום ולהתחיל לבנות לעצמו תזרים הכנסה נוסף.
בימים אלה המקצוע מושך אליו אנשים מכול קצוות המשק הישראלי; החל מאימהות שרוצות להרוויח כסף תוך כדי גידול הילדים, סטודנטים שמתקשים למצוא עבודה ומחפשים גמישות ועד מנהלים בכירים, ראשי מחלקות ועובדי מדינה שהקריבו את המשפחה למען הקריירה, והיום הם רוצים שינוי בחיים ומחפשים דרך טובה ויעילה לעשותו.

כמעט כולם יכולים להגשים חלום בעזרת שיווק רשתי; בין אם מדובר בליצור הכנסה יותר גדולה, ליהנות מהיתרונות של זמן פנוי, לעזור לזולת או לבלות זמן איכות עם המשפחה.
אך הדבר העיקרי שרוב האנשים מוצאים בשיווק רשתי הוא – יציבות כלכלית אמיתית.

להבדיל מחברות אחרות, רוב חברות השיווק הרשתי אינן מושפעות מהכלכלה העולמית. דוגמה לכך נוכל לראות בחברת Forever, שכבר משנת 1978 חווה רק צמיחה כלכלית. בשנת 2008 , בשיא המשבר העולמי, המכירות צמחו בעוד 20 אחוזים, ובישראל הצמיחה הייתה גבוהה מ – 5% באותה שנה!
נתון זה מהווה את הסיבה העיקרית לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים לעסוק בשיווק רשתי, במקום להשקיע כספים בעסק חדש או להחליף זמן יקר בכסף מועט מעבודה נוספת.

כיום, מקצוע השיווק הרשתי וההזדמנות שחברת Forever מציגה, הם מהאפשרויות הבודדות שמציעות לכל אדם שנמצא בכל מצב כלכלי שהוא, לבנות לעצמו ביטחון, יציבות ואפיק הכנסה שיגדל לאורך השנים.

7 סיבות לפתוח עסק של שיווק רשתי

  1. עלות השקעה נמוכה: אין סיכון כלכלי

  2. להרוויח על העבודה של אחרים בדיוק כמו “הבוס”, מבלי להעסיק עובדים

  3. אפשרות לבנות ביטחון כלכלי ואפילו עושר

  4. עסק שמאפשר יציבות כלכלית בזמן מיתון

  5. אי אפשר לפטר אתכם

  6. עבודה בשעות שמתאימות לכם. בנו ביטחון כלכלי בקצב שלכם!

  7. אין צורך בידע קודם או ניסיון. תלמדו את השיטה תוך כדי בניית העסק

 

 

סיפורי הצלחה