רבים שואלים מהו היתרון של מוצרי Forever על-פני מותגים אחרים?
בחרנו עשרה יתרונות מרכזיים שחשוב לנו שתכירו
mrk_QA06

1. Forever היא היצרנית ומשווקת הגדולה בעולם של מוצרי אלוורה.אנו הבעלים של המטעים בארה״ב ובאיים הקריביים – בהם האקלים אידאלי למטרה זו. לכן אנו יכולים לומר בדיוק איך והיכן גדל הצמח ולהבטיח שלא היו חומרי הדברה או דישון כימיים בשדות האלוורה שלנו.

2. Forever שולטת על כל התהליך: מהשלב של בחירת העלים הבשלים לקציר ועד לטמפרטורת האחסון לאחר האריזה בבקבוקים. אנו לא תלויים באף ספק אחר.

3. הג’ל של Forever מופק מעלים בשלים, מיד לאחר קטיפתם עובר מיידית תהליך ייצוב, כדי לשמר את תכונותיו המזינות.

4. אין תוספות טעם, או תוספות צבע לג’ל של Forever. מאחר וקוטפים אלוורה מספר פעמים במשך השנה, יתכנו הבדלים בצבע וטעם. יש חברות, המוסיפות גורמי הלבנה למוצרי האלוורה שלהן, בכדי לשמור על צבע יציב על המדף במשך כל השנה. לעומתן, ב-Forever מאמינים, שהצבע המקורי הוא הטבעי והבריא.

 

 

 

mrk_QA05

 

5. למרות שג’ל האלוורה מורכב בחלקו הגדול ממים, כל מי שרואה את הג’ל הגולמי יודע שזה איננו נוזל זך דליל. ג’ל האלוורה של Forever אינו עובר תהליך של הומוגניזציה או סינון. למשקאות של Forever משקע עשיר של סיבים טבעיים המכילים רבות מן התכונות הטובות של אלוורה, הדרושות לתזונה היומית שלנו. יש חברות, המציעות ג׳ל אלוורה מסונן, שנראה כמו מים רגילים. אך לאחרונה, תשומת לב ניכרת מכוונת לעלי האלוורה השלמים, המוצגים על ידי המשווקים, כמכילים יתרונות נוספים. חברות אלו נמנעות מלהסביר, שיש להעביר את כל הנוזל דרך מסנני פחם, על מנת להסיר את האלמנטים המשלשלים המצויים בציפת העלה, תהליך המפר את האיזון הטבעי של חומרי הג’ל. חברת Forever אינה מסכנת את שלמות המוצר תוך העברת הג’ל סינון כזה. מאחר והיתרונות המסורתיים והמוכחים היטב של אלוורה מצויים בג’ל ולא בקליפה. חברת Forever מסירה את הקליפות המיותרות ללא שחרור האלמנטים המשלשלים הללו לתוך הג’ל, ומשתמשת בהן לדישון טבעי של שדות האלוורה.

6. האלוורה של Forever אינה עוברת הרתחה. הרתחה או פיסטור הם תהליכי שימור זולים ומהירים יותר. חום גבוה מידי, הורס את הרכיבים הפעילים. אנו משתמשים רק בטמפרטורות שמתחת לרמת פיסטור – תהליך הידוע גם כ״תהליך קר״ – על מנת להבטיח את שימור פעילות האנזימים ושאר הרכיבים הרגישים לטמפרטורות גבוהות. התהליך הקר נועל את מרכיבי התזונה מיד לאחר הקציר ומאפשר למוצר לשמור את מלוא אונו למשך זמן ארוך ביותר.

7. האלוורה של Forever אינה משוחזרת מגל קפוא או מאבקה מיובשת. הקפאת הגל או ייבושו מאפשרים להגיע ל״ריכוז״ ו״חוזק״ גבוהים יותר אך לא בהכרח לפעילות גבוהה יותר. מוצרי Forever מיוצרים מ-100% ג’ל אלוורה מיוצב, הישר מן הצמח לתוך המוצר, ואליכם.

8. ג’ל אלוורה מיוצב ב- 100% הוא המרכיב הראשוני על תוויות משקאות האלוורה, הג’ל למריחה והתחליבים השונים שלנו. “מעבדות המזון והתרופות של ניו-יורק” הצהירו שג’ל האלוורה של Forever זהה לג’ל הגולמי. במילים אחרות, שתיית ג’ל האלוורה של Forever שקולה לאיסוף הג’ל הטבעי הישר מתוך העלים הטבעיים, הכנסתו למעבד מזון ושתייתו.

9. למוצרים של Forever יש אחריות מקיפה למשך שלושים יום, דבר שלא קיים אצל אף יצרן או קמעונאי של מוצרי אלוורה המשווקים בחנויות, בבתי המרקחת ואצל הקוסמטיקאיות.

10. המוצרים שלנו עושים את כל ההבדל בין להרגיש טוב לבין להרגיש נהדר !

mrk_drinks2

סיפורי הצלחה