ימינה ליבשיץ, מנהלת
ימינה ליבשיץ בחרה לשים בצד את הסיפור האישי לטובת שתי תובנות שהאירו את דרכה ושרצתה לספר לכם עליהן

סיפור אישי הוא באמת… אישי.  לכל אחד מסלול ודרך שה’ היתווה לו, במיוחד עבורו, ואף אדם לא יוכל לדרוך בדיוק באותו השביל. אבל מה שכן אפשר להעביר לשני- אלו הם התובנות, הגילויים הפנימיים ונקודות האור שהאירו את הדרך. הנה שניים מהם:

העבודה כשליחות

“בעל עסק שרואה שליחות בעבודתו- הוא זה שיצליח” – ההסתכלות, שהעבודה ב-Forever אינה מסתכמת במכירת מוצר או עסק, אלא בהרבה מעבר.
כי עם אותה פעולה אפשר לפעול משהו רגעי ואפשר לבנות משהו נצחי (Forever…) .
לדוגמה, במכירת מוצר אפשר לכוון להקל מעל השני בכאב שלו או לשפר לו את איכות חייו, אפשר לצרף לו עצה בריאותית מועילה, ואפשר גם פשוט לחייך ולאחל לו מכל הלב “רפואה שלימה” ובזה הופכים את הפעולה הפשוטה של מכירה לפעולה עם מימדים אחרים, עם פנימיות, עם ניצחיות.
ובדומה, במכירת העסק, אפשר לכוון בהרבה מעבר ל-“צירוף משווק”, אלא בעזרה ושיפור המצב הכלכלי של השני, בהעצמה האישית שלו, בהרחבת מעגל המכרים שעשוי לשפר את מצב רוחו ועוד ועוד. כל אחד יכול לחפש ולמצוא נקודות שבהן הוא תורם לזולת דרך העבודה ב-Forever. ועל ידי המיקוד בצורך של הזולת ולא רק בטובת ההנאה הפרטית, האדם מושך על עצמו ועל עסקיו ברכה, חן וחסד הן מאלוקים והן מאדם.

הצלחה נובעת מעבודה

“הוֹן, מֵהֶבֶל יִמְעָט; וְקֹבֵץ עַל-יָד יַרְבֶּה”
(משלי י”ג, י”א)

הון הבא לא מיגיע כפיים- לא יתקיים, אבל הון המגיע ממלאכת יד- הוא יתרבה.
גם בעבודה ב- Forever אין מהפך פתאומי שיגרוף הון, העבודה האמיתית והיציבה היא קיבוץ של עוד לקוח ועוד בעל עסק. הרבה פעולות קטנות שיחד מצטרפות לעסק גדול, להון שיתקיים, בע”ה. לכן הדמיון שלעיתים מצטייר לנו, שההצלחות פה הן מהירות וגדולות הוא דמיון של חברות פירמידה והוא בגדר דמיון בלבד, כי באמת ההצלחה ב-Forever  היא הבנייה המתמשכת, היסודית והעקשנית. ממש לא פירמידה!

יהי רצון שנזכה עם התובנות האלו לבסס עסק יציב וריווחי שיפתח אותנו הן במישור הכלכלי והן במישור הרוחני, ואז נזכה לתת לשם Forever  משמעות כפולה, פנימית ואמיתית.

בהצלחה והרבה סיעתא דשמיא,
ימינה ליבשיץ, מנהלת

, מנהלת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה