ג'ל האלו ורה הוא רב שימושי ואפשר לשתות אותו או למרוח אותו על העור. אלו ורה משמש כחומר העיקרי בכל מוצרי הטיפוח שלנו.

Forever נוסדה ב-1978 ופעילה כיום בלמעלה מ-155 מדינות. חברות הבת שלה הפכו למגדלות, היצרניות והמפיצות הגדולות ביותר בעולם של מוצרי אלו ורה ומוצרים המופקים מהמכוורת. משפחת הצמחים הנקראת אלו, מכילה מעל 200 סוגים שונים. סוג אחד – אלו ברבדנסיס מילר (אלו ורה), הוא זה שנמצא בשימוש של רוב האנשים בעולם. הוא נראה כמו קקטוס, אך למעשה הוא ממשפחת הליליים. צמח בשרני זה, בעל עלים מלאי ג’ל שקוף, היה ידוע לאורך כל ההיסטוריה כתורם לבריאות וליופי. הוא נפוץ בארצות חמות ויבשות והיה נערץ על היוונים והמצרים הקדמונים.
ג’ל האלו ורה הוא רב שימושי ואפשר לשתות אותו או למרוח אותו על העור. המגוון העשיר של מוצרינו כולל גם מוצרי טיפול וטיפוח לעור. אלו ורה משמש כחומר העיקרי בכל מוצרי הטיפוח שלנו.
ב-Forever לא מוסיפים קצת אלו ורה למוצרים, אלא מתחילים את התהליך עם 100% ג’ל אלו ורה מיוצב (ג’ל שעבר את התהליך הייחודי למניעת חמצון, תוך שמירה על המרכיבים הפעילים שלו) ואליו מוסיפים רק את הכמות המתאימה של החומרים לפי הצורך. הטריות והפעילות של הג’ל היא באחריות. רגעים מעטים לאחר שמופרד הג’ל מתוך העלה, הוא מיוצב על ידי סדרת פטנטים ייחודית ונארז בבקבוקים או שפופרות. כל שנשאר לכם, הוא לגלות את העוצמה הטמונה באלו ורה.

 

סבלתי ממעי רגיז ורגישות ללאקטוז (סוכר החלב) מזה שנים. הדבר התבטא בשלשולים מרובים, נפיחות וכאבים בבטן.
בתחילת השימוש בג’ל האלו ורה אפרסקים הייתי ספקנית. הרגשתי שהבעיות בבטן שלי רק מתגברות, אך לאחר תקופה קצרה מערכת העיכול שלי התאזנה, כאילו ניקתה את עצמה מהכל. השילשולים והנפיחות פסקו כמעט לחלוטין. כעת, אני יכולה לאכול יותר סוגים של מזונות ואפילו מעט מוצרי חלב, והגוף שלי מצליח להתמודד איתם , מה שבעבר היה בלתי אפשרי והיה גורם לי לשלשולים קשים.
השינוי היחיד שעשיתי היה ג’ל האלו ורה ששיפר בצורה משמעותית את איכות חיי.
אני שמחה שזכיתי להיחשף אליו
רוני רגב


חברה שסבלה שנים מהפרשות וגינליות לא נעימות הייתה מיואשת ממצב זה ומחוסר פיתרון לבעייתה. הצעתי לה לשתות את משקה האלו ורה בהדרגה. כעבור עשרה ימים היא התקשרה לומר בהתרגשות, שההפרשות פסקו לחלוטין. בנוסף, נעלמה העצירות ממנה סבלה מספר חודשים בעקבות הפסקת עישון…
נילי וינרוב


במשך 13 שנים סבלתי מכאבי בטן. אובחנתי עם חיידק בקיבה – הליקובקטר, שבר סרעפתי גולש , קיבה עצבנית, רגישות למאכלים מסוימים, עייפות קבועה וכיב קיבה.
אני לא אוהבת לבלוע כדורים על בסיס כימי, ולכן סבלתי באופן קבוע.
התחלתי להשתמש במשקה אלו ורה עם חמוציות, ואחרי שבועיים פתאום התחיל שינוי.
שתיתי מים במשך היום ולאחר שלושה שבועות התחלתי להרגיש רגיעה במערכת העיכול. נפסקה עצבנות הקיבה, החומציות פחתה, הרגשתי יותר ערנית ועל הדרך גם רזיתי ב-5 ק”ג. הכאב של הכיב פחת בעוצמתו וסוף סוף התחלתי ליהנות מאוכל. משקה האלו ורה שינה לי את החיים!
מיכל מנדל – הילרית ומתקשרת


 

ברצוני להודות מקרב לב על תרומתכם המלאה להחלמתי מחיידקי הקולי בדרכי השתן.
נציגתכם הסבירה לי על מגוון המוצרים ומתוכם בחרנו את משקה האלו ורה והחמוציות, מתוך ידיעה אישית שמשקה החמוציות תומך בדרכי השתן. לאחר שימוש של כחודשיים, נעלם החיידק ששכן אצלי כשנתיים!
אשמח להמליץ על מוצריכם.
בכבוד רב,
אתי קוזי


אני בת 33. מילדותי המוקדמת סבלתי מהצטננויות חוזרות ונשנות. אובחן אצלי ברונכיטיס כרוני. שנים ארוכות סבלתי משיעול מחניק וטורדני שהפריע לי לישון ולנהל אורח חיים תקין. במשך ארבע השנים האחרונות, מאז שנחשפתי למוצריה של חברת Forever, אני משתמשת במיץ האלו ורה, בפרופוליס, בשום ובוויטמין C. הודות למוצרים טבעיים אלו מערכת החיסון שלי התחזקה ובמשך ארבע שנים אלו כמעט שלא חליתי. אני חווה בחיי תקופה חדשה ומרגשת: אני מרגישה נפלא, מלאת כוחות, ובתענוג רב אני מספרת לכל הסובבים על סגולותיהם המופלאות של מוצרי Forever.
אלונה ווז’ניק


זה כעשר שנים שאני משתמשת במוצריה של Forever ולדעתי חובה שיהיו בכל בית. מאז צעירותי סבלתי מכאבי ראש חמורים שהפכו למיגרנות. עוד לפני עלייתי לישראל התקף כזה היה נגמר בהקאה ובהזמנת אמבולנס. לכאבי הראש נלווה גם לחץ דם גבוה. הרופאים אמרו שיהיה עלי להשתמש בתרופות עד סוף ימי חיי. התחלתי לשתות את מיץ האלו ורה, ליטול שום, אומגה 3, ויטמין C ומזון מלכות. כעבור חצי שנה בלבד נעלמו המיגרנות. הרופאים הפחיתו את מנת התרופות היומית שנטלתי נגד לחץ דם, וכבר יותר מתשע שנים מצבי יציב. אינני סובלת מכאבי ראש, לחץ הדם שלי מאוזן. למרות גילי המתקדם איני זקוקה לתרופות נוספות.
לריסה סביאטץ


איך מוצרי Forever עזרו לבני?
בעת שירותו ביחידה קרבית בצה”ל, סבל מפגיעה ברגלו (העצם עברה שינויים מבניים שהפכו אותה לשבירה מאוד). במשך ארבעה חודשים יכול היה בני להתהלך רק בעזרת קביים. הפגיעה השפיעה לרעה על מצבו הנפשי מכיוון ששיבשה את תוכניותיו לעתיד. הישועה הגיעה ממוצרי Forever: המשקה המדהים Forever Freedom והקרמים המופלאים MSM ו-ALOEHEAT עשו עבודה נהדרת. בעזרתם תהליך השיקום היה מהיר, ואפשר לבני לשוב ליחידתו ולסיים בהצלחה את השירות הצבאי. כך עזרה חברת Forever לבני להשיג את מטרותיו.
אירינה גוגול


 

במשך 13 השנים סבלתי מכאבי בטן. אובחנתי עם חיידק בקיבה – הליקובקטר, שבר סרעפי גולש , קיבה עצבנית, רגישות למאכלים מסוימים, עייפות קבועה וכיב קיבה.
אני לא אוהבת לבלוע כדורים על בסיס כימי, ולכן סבלתי באופן קבוע. התחלתי להשתמש במשקה אלו ורה עם חמוציות, ואחרי שבועיים פתאום התחיל שינוי. הקיבה שלי התחילה להתנקות, שתיתי מים במשך היום ולאחר שלושה שבועות התחלתי להרגיש רגיעה במערכת העיכול. נפסקה עצבנות הקיבה, החומציות פחתה, הרגשתי יותר ערנית ועל הדרך גם רזיתי ב-5 ק”ג. הכאב של הכיב פחת בעוצמתו וסוף סוף התחלתי ליהנות מאוכל. משקה האלו ורה שינה לי את החיים!
מיכל מנדל


 

ג’ל האלו ורה שיפר את איכות חיי
סבלתי ממעי רגיז ורגישות ללקטוז (סוכר החלב) מזה שנים. הדבר התבטא בשלשולים מרובים, נפיחות וכאבים בבטן. בתחילת השימוש במשקה האלו ורה והאפרסקים הייתי ספקנית. הרגשתי שהבעיות בבטן שלי רק מתגברות, אך לאחר תקופה קצרה מערכת העיכול שלי התאזנה, כאילו ניקתה את עצמה מהכל. השילשולים והנפיחות פסקו כמעט לחלוטין. כעת אני יכולה לאכול יותר סוגים של מזונות ואפילו מעט מוצרי חלב, והגוף שלי מצליח להתמודד איתם , מה שבעבר היה בלתי אפשרי והיה גורם לי לשלשולים קשים.
ג’ל האלו ורה שיפר בצורה משמעותית את איכות חיי.
אני שמחה שזכיתי להיחשף אליו
רוני רגב

בכל חורף נכדי היה חולה פעמים רבות. ימים רבים יותר שכב מטופל בבית, מאשר ביקר בגן הילדים. לעיתים קרובות שלחנו אותו לגן כשהוא מנוזל ומשתעל. חשבנו בינינו לבין עצמינו: “אין מה לעשות, כך ילדים גדלים”. אולם אחרי שהכרנו את המוצרים של Forever, גילינו, שילד יכול להיות בריא ושמח לא רק בקיץ ושלא הכרחי שיהיה חולה בחורף. נכדנו שותה מיץ אלו ורה עם פומיסטין ונוטל “פוראור קידס” (המולטי ויטמינים של פוראור). כולנו שמחים בבריאותו!
גלינה מימת


לפני שבוע התעוררתי בבוקר, עם כאב ראש וכאב גרון והרגשתי שהחום התחיל לעלות. דבר ראשון שתיתי ג’ל אלו ורה עם פומיסטין, פרופוליס, NATURE’S 18 ושום. תוך זמן קצר הרגשתי שיפור ניכר!
אני שמח על כך שיש ב-Forever מוצרים נפלאים שעוזרים לנו להתגבר על מחלות החורף.
פבל צ’רבונציק.

בתי, אלה, רקדנית ומורה לריקוד, רוקדת באינטנסיביות שנים רבות. הריקוד היה עבורה ממש ׳סם חיים׳. לפני כ-8 שנים החלה לסבול משחיקת סחוסים בברכיים. הכאב גרם לסבל ללא נשוא ומנע ממנה תפקוד בסיסי (לא רק לרקוד. בשלב מסויים קשה היה לה ללכת). כמובן שהגיעה לאורתופד והוא, משראה את מצבה, הרים ידיים ואמר: “אין לך ברירה. לא תוכלי להמשיך לרקוד. אני ממליץ להחליף מקצוע” . זה היה שבר גדול מבחינתה. הציעו לה כל מיני טיפולים ותוספים שונים, אך כולם הכזיבו. חברה ששמעה על המקרה הציעה שתתחיל לשתות משקה אלו ורה שנקרא פרידום. לאור האכזבות בבדיקת תוספים אחרים, אלה היססה, אך החליטה לנסות, כי מנגד עמדה אפשרות שהיא לא היתה מוכנה לקבל עדיין, לזנוח את אהבתה לריקוד ואת המקצוע שהשקיעה בו את מיטב שנותיה. אלה התמידה לשתות לפי ההנחיות. בהדרגה, היא החלה להרגיש שמתרחש שינוי ולהפתעתנו, לאחר שתייה אדוקה של חודשים ספורים – הכאבים חלפו! הפרידום החזיר לאלה לא רק את חופש התנועה, אלא גם את שמחת החיים, ואפילו הביא בסופו של דבר למוטיבציה עסקית ולהצלחה כלכלית.
חלפו מאז כבר לא מעט שנים. אלה רוקדת ומלמדת ריקוד לפחות 6-7 שעות ביום! היא מנהלת ומורה בבי”ס מצליח לריקוד שהקימה. היום, היא עצמה הפכה להיות שגרירה של משקה הפרידום וכשתלמידיה סובלים מכאבי ברכיים, היא מספרת להם את הסיפור שלה ועל מה שעשה עבורה תוסף התזונה הנהדר הזה.
חגית אלופי צפרוב


מילדותי אני רוקדת בלט. לאחר שעליתי לארץ הצטרפתי ללהקות שונות והופעתי על הבמות הגדולות ביותר. בשנים האחרונות אני עוסקת בעיקר בהוראה בתחום המחול במסגרת מתנ”סים ובתי ספר פרטיים לריקוד.
בשנים האחרונות הוספתי לו”ז צפוף של אימוני כושר, הכוללים אירובי, רכיבת כביש, ספינינג ופעילויות ספורט נוספות.
לפני כחודש הציעה לי איריס שביט את התוסף ARGI+, שמטרתו לאפשר זרימת דם טובה יותר ולדאוג לגמישות מערכת הדם, והחלטתי לנסות. הסיבה העיקרית היא שמאז שאני זוכרת את עצמי, במהלך אימונים ארוכים וקשים, היה לי “נימול” בגפיים – כאילו אצבעות הידיים והרגליים לא מקבלות מספיק דם, בעיקר בגלל המאמץ של הגוף לרכז אנרגיה באזורים החיוניים. למדתי לחיות עם התופעה וחשבתי שאחרי כל כך הרבה שנים אין דרך אחרת.
כבר לאחר הפעם הראשונה שהשתמשתי ב- ARGI+ הרגשתי שינוי. חוויתי תחושת אנרגיה מתפרצת, והאימון עבר לי בצורה הרבה יותר קלה. בפעם השנייה יצאתי לרכיבה של 4 שעות בחוץ, וממש הופתעתי מכך שלא הרגשתי “נימול” בגפיים.
מאז אני ממשיכה לבחון את השפעת התוסף על הגוף ועל הפעילות שלי. התחלתי לשתות לפני האימון וגם במהלכו ולאחר כשעתיים של רכיבה – התוצאות ממש מצוינות. אין לי ספק שמדובר בתוסף תזונה משמעותי עבור ספורטאים ועבור אנשים שחשוב להם לדאוג למערכת הדם שלהם. אני ממליצה בחום.
לריסה


 

לפני מספר שבועות יצאנו לשיט לכוון קפריסין, והפעם עלו איתנו על הסירה מספר אורחים. אחת הנשים החלה להרגיש רע מאד, לסבול מכאבי ראש וחולשה (יש לציין שלא מדובר במחלת ים, כי היא “יורדת ים” מנוסה ולא סובלת מהבעיה). אני לוקחת איתי לכל נסיעה / טיול / שיט את המוצרים בהם אנו משתמשים בבית באופן שוטף, והפעם היו איתי MSM ובי פרופוליס. מכיוון שמדובר באישה שמקפידה מאד על תזונה טבעונית ורגישה לסוגי תרופות שונים, הצעתי לה לקחת שתי טבליות בי פרופוליס. השינוי שחל בה כעבור כשעה היה מדהים, וגם היא לא האמינה שכך הטבליות השפיעו עליה (ורק אז שיתפה אותנו שהיא סובלת מכאבי ראש ומיגרנות עד מצב של בחילות בתדירות גבוהה). כמובן שמיד כשחזרנו לארץ היא ביקשה לדעת כיצד תוכל להשיג את הטבליות והיום היא לקוחה קבועה ומאד מרוצה של Forever.
רחל ששון


אני נוטלת כדורים באופן קבוע, ואחת מתופעות הלוואי שלהם היא הפרשת יתר של רוק. התחלתי להשתמש במזון המלכות ותופעת הפרשת היתר נעלמה. אני מרגישה רעננה ומלאת אנרגיה כל הזמן.
איילה כהן


אחד התוספים האהובים עלי ביותר הוא “מזון -מלכות”.
הצלחתי לעזור להרבה מאד אנשים במצבים של עייפות, כאבי ראש, הפרעות בשינה, בחילות ועוד. לאחרונה קיבלתי כמה עדויות מלקוחות על תוצאות נהדרות בהפגת מתחים (אנשים במצבי לחץ, עצבנות יתר, מצבי רוח משתנים וכיו”ב).
ההצלחה האישית שלי קשורה בסיפור הבא:
הנכדה שלי, סטודנטית לפסיכולוגיה שנה שנייה מתמודדת עם קשיים בחיי היומיום, שגרמו לה ללחצים לפני בחינות.
הצעתי לה את מזון המלכות, לשימוש על בסיס יומי ועם תיגבור לפני בחינות. התפנית הייתה פשוט מדהימה, וכמו כן, גם הציונים. את העדות הזאת היא נתנה בעצמה באחד הערבים בחברה במסגרת “מרתון הצלחות”. נכדתי הפכה לשגרירת “מזון המלכות” בקרב הסטודנטים בקמפוס.
אין סיפוק גדול יותר מאשר האפשרות  לעזור לאנשים היקרים לנו.

מלכה רונן


 

מוצרי המכוורת של חברת FOREVER ידועים באיכותם הגבוהה וברמת הריכוז והטוהר שלהם. אני משתמשת במוצרים אלה כבר 13 שנים. במהלך תקופה זו קיבלתי תוצאות רבות. פוראור בי-פולן מסייע לי להרגיש רעננה ביומיום, לקבל את הויטמינים הנחוצים לגופי ומונע בהצלחה את האלרגיות שסבלתי מהן במשך שנים רבות.
הבי-פרופוליס סייע לי להיפטר מדלקות בשלפוחית השתן. בזמנו כשחששתי מאוד שהן עלולות להתפתח למצב כרוני, השתמשתי בשלושה בקבוקונים של בי-פרופוליס במהלך חודש אחד ובמשך שנים רבות הבעיה הזו לא חזרה. אני משתמשת בבי-פרופוליס בכמויות קטנות למניעה ובכמויות גדולות כאשר ישנן בעיות דלקתיות חמורות. מעולם לא עשיתי בישראל חיסון נגד שפעת כי תמיד יש לי פרופוליס על המדף.
מזון מלכות – זה המוצר האהוב עליי. אני צורכת אותו מהיום הראשון שלי בחברה. הודות למוצר הזה תקופת המעבר שלי חלפה ללא צורך בנטילת הורמונים, ללא גלי חום וללא פניות לרופאים.
זה נהדר שיש לנו מוצר כל כך נפלא שעוזר לא רק לנו אלא גם לחברים ולקרובי המשפחה שלנו, וכמובן גם ללקוחות שלנו.

 אולגה שרייבר


 

כאשת מקצוע המטפלת בצלקות בעור ובילדים, במסגרת ריפוי בעיסוק התפתחותי, הבחנתי אצל מספר מטופלים באטופיק דרמטיטיס – “אסטמה של העור”. התופעה עלולה לגרום לגירוי רב, גרד, פציעת העור כתוצאה מהגרד, יובש בעור ואף שינויים בתחושה אשר מקשים מאד על ילדים בהסתגלות בחיי היומיום. אחד המקרים המדהימים היה כאשר פנתה אליי אם לתינוק בן 11 חודשים הסובל מאסטמה של העור כמעט מלידה, אך במצב כה קשה המצריך טיפול סטרואידי ללא הפסקה, ומוזן בהוראת הרופאים רק בפורמולה מיוחדת המותאמת לרגישותו הגבוהה. התינוק סבל מאוד, וכן הוריו. הוא לא ישן, הרבה לבכות בכל שעות היום והלילה, לא התפתח היטב וסבל מתת משקל.
האם שמעה על הצלחות קרם האלו פרופוליס, פנתה וביקשה ממני את הקרם. למחרת היא התקשרה אליי בהתרגשות לספר שהיה זה ”הלילה הראשון בו ישן מספר שעות…”  לתינוק הוקל ביותר, ובביקורת אצל הרופא המטפל קיבלה האם תשבחות למראה תינוקה ונשאלה – הכיצד?
מקרה נוסף: חברה שסבלה מפצע גדול באזור גניטלי ולא יכלה להשתמש בשום חומר רפואי בגלל שהיתה בשלבים הראשוניים של הריון. הגניקולוג בישר לה בדאגה שבמידה ולא יחלים הפצע, הוא ייאלץ לנתח אותה ולנקז את החומר המוגלתי, יחד עם החשש הכבד לזיהום כתוצאה מהתערבות כירורגית זו. הצעתי לנסות ולהשתמש באלו פרופוליס, וארבעה ימים לאחר מריחה יומיומית נעלם הפצע כליל!
נילי וינרוב,
מנהלת “מרחב אישי”, מרכז רב תחומי לטיפול בילד ובמשפחה


 

סבלתי מטחורים . מצבי היה קשה ובלתי נסבל . מספר ימים לאחר שימוש באלו פרופוליס , נרפאתי לחלוטין ועל כך אני מודה ל-Forever
איילת לוי


כשבני הקטן היה בן מספר שבועות, הוא סבל מתפרחת חיתולים קשה. ביקרתי אצל מספר רופאי עור. קניתי המון משחות
וכלום לא עזר. ניסיתי אף להחליף סוגי חיתולים. לשווא.
בסופו של דבר, התחלתי להשתמש ב”אלו פרופוליס” של Forever בהמלצת חברה. התפרחת נעלמה תוך יומיים!
בברכה,
שגית לנצ’ר


בתי ניסתה להשתמש בדאודורנטים שונים, אבל כולם גרמו לה לפריחות ולגירויים בבית השחי. לאחר שהתחילה להשתמש בדאודורנט של חברת Forever, עברו הפריחות לחלוטין.
ארכאדי ולריסה


 

לפני מספר חודשים הגיע טכנאי לסדר לי אינטרנט אלחוטי בבית. הוא עלה על סולם והתחיל לקלף את הציפוי הצבעוני מחוטי החשמל. פתאום הסולם זז והוא חתך לעצמו את האצבע עם הסכין.  תרסיס האלו פירסט נמצא אצלי על שולחן המטבח, ומיד ריססתי לו את החתך. הוא לא הבין מה אני עושה אבל אחרי שניגבנו פעם אחת את הדם וריססנו פעם נוספת הדימום פסק לגמרי. זה היה מדהים. אני ממליצה בחום לשמור כעזרה ראשונה בבית.
איריס שביט


לפני מספר שנים זכיתי להזמנה להצטרף לטיול כיתתה של בתי. בשעות הערב המאוחרות נקרא החובש שליווה את הכיתה לעזור לנערה שנפצעה והוא הציע שאתלווה אליו. כשראינו את הנערה, היא היתה בוכייה ואחזה את ראשה. במרכז הראש הייתה נפיחות גדולה מאד כתוצאה מנפילתה ממיטת הקומותיים שבחדר. לחובש לא היה בערכת העזרה הראשונה שום דבר שיכול לעזור וגם לא היה קרח בנמצא. ביקשתי מהחובש פד חבישה, רצתי לחדר, שלפתי את בקבוקון האלו פירסט שלי, הרוותי את הפד בנוזל וביקשתי מהנערה שתחזיק אותו על הנפיחות שעל ראשה.  כעבור כחצי שעה, ביקשנו ממנה להסיר את הפד ולתדהמתו של החובש וגם של הסובבים, הנפיחות נעלמה ואיתה גם הכאב. לי זו לא הייתה הפתעה, אלו פירסט הוא מוצר עם איכויות רבות יותר ממה שמוצהר עליו…
דוד משיח

מזה שנים סבלתי מדלקת חניכיים קשה: דימומים, נסיגת חניכיים, אודם בחניכיים, כיסים. בגלל דלקת החניכיים איבדתי שיניים ונאלצתי לעבור טיפול לשיקום הפה. מכיוון שאני רופא במקצועי, קראתי מחקרים מדעיים על דלקת החניכיים. ביקרתי אצל רופאי חניכיים. נראה היה לי שהפתרונות שהוצעו אינם מספקים. רופא החניכיים שלי טיפל בי בטיפולים הרגילים אבל העניק לי תובנה חדשה ומעניינת על הסיבה לדלקת החניכיים. הוא אמר שמשחות השיניים הרגילות הן בעלות מקדם שחיקה גבוה, ולכן הן גורמות לחלק מדלקת החניכיים. הוא גם ספר לי על משחת שיניים
מאלו ורה אבל ציין שאינו יודע עליה פרטים. יום אחד אשתי, ד”ר שרה צביאל, חזרה מחוג בית שבו היא פגשה לראשונה את מוצרי Forever . היא החלה לשתות את משקה האלו ורה ומיד חשה בהקלה בצרבת ממנה סבלה זה זמן. אחרי שראיתי שהמוצרים עזרו לאשתי, שאלתי אותה שאלה ששינתה את חיי: “האם יש לחברה משחת שיניים מאלו ורה?” “כן”, ענתה אשתי ונתנה לי את משחת השיניים. השאר היסטוריה: תוך שבועיים החל שיפור מדהים בחניכיים. הדימום פסק, הרגישות חלפה. חזרתי לרופא החניכיים והוא אישר שחל שיפור משמעותי בחניכיים.
החשיפה לצמח האלו ורה גרמה לנו, לאשתי ולי, לחקור את צמחי המרפא ומאז קראנו מחקרים רבים, ואנו מיישמים את הנלמד על המטופלים שלנו. חברת Forever מייצרת תוספי מזון ברמה גבוהה של אמינות, ובדרך כלל אינה מנסה להשתמש בתמציות אלא במרכיב המקורי ללא שינוי.
ד”ר ישראל צביאל


 

לפני מספר שנים התגלה בחך שלי פצע, ובעקבות ביופסיה נאמר לי שזהו גידול סרטני. עברתי ניתוח שבו כרתו חלק מהחך העליון שלי, וכטיפול תומך עברתי הקרנות באזור חלל הפה. כתוצאה מההקרנות נהרסו תאי הרוק, והיובש השפיע לא רק על החלק הפנימי, אלא גם על השפתיים. התחושה הייתה קשה ביותר, מאחר וכל אזור השפתיים צרב ושרף, נהייה אדום ומוגלתי, ונראה כמו פצע פעור באמצע הפנים. ניסיתי הכל – משחות שקיבלתי מהרופאים ושפתוני לחות שונים (שבדיעבד רק גרמו לי נזק כי הם מכילים כמות גדולה של וזלין). ואז הביאה לי בתי במתנה את השפתון של Forever ואמרה לי משפט שהוכיח את עצמו מיידית. היא אמרה לי שזה “בית המרקחת הקטן בעולם”. כמובן שבמצבי הייתי מוכן לנסות הכל, ולהפתעתי כעבור יומיים האדמומיות נעלמה ותוך שבוע כל אזור הפה חזר למראה נורמלי. סוף סוף, אחרי זמן רב שהסתגרתי בבית, לא התביישתי לצאת ולדבר עם אנשים בחוץ. מאז, אני מחזיק “סטוקים” בבית, וכשבתי שואלת אותי למה אני צריך כ”כ הרבה אני עונה לה: “ומה אם החברה תחליט להפסיק לייצר…???”
בצלאל שביט

לפני שלוש שנים, כאשר בקושי מלאו לי 48 שנה, הפנים שלי נראו מבוגרות מכפי גילי; העור שלי היה יבש במיוחד, וכל חיוך העלה על פניי אינספור “פסים”. הרגשתי מרומה: במשך 15 השנים שקדמו לכך, טיפלתי בעור הפנים בעזרת קוסמטיקה יוקרתית (שבה כל מוצר עולה מעל 600 ₪). ניסיונותיי הרבים בחיפוש אחר קוסמטיקה אחרת שתתאים לעורי הרגיש ביותר לא צלחו אז כלל וכלל.
הפגישה שלי עם Forever הייתה מהפכנית. קודם כל, המוצרים התאימו לעורי הרגיש. התחלתי בשימוש בפקטור R3 פעמיים ביום. לאחר ימים בודדים בלבד, הופתעתי לגלות שינויים חיוביים בעור. לאחר שבועיים בלבד, אנשים התחילו לשאול אותי אם עשיתי “משהו” לפנים. מעולם לפני כן איש לא החמיא לעורי! לאחר חודשיים, הוספתי שימוש בסרום אלפא-E פקטור, וראיתי כיצד מיום ליום העור מתגמש, וממש הופך לחי! כמובן שזה היה בזכות האלו-ורה, שהחדירה את האלסטין והקולגן לשכבות העמוקות של העור. כשהוספתי לשימוש היומיומי את קרם הלילה, פתאום נהניתי כל בוקר להסתכל במראה…
כשסדרת ‘סוניה’ הושקה, הייתי בין הראשונות שרכשו אותה. מחיר כל הסדרה היה כמחירו של מוצר בודד מהקוסמטיקה היוקרתית ההיא, ולא היה לי כל ספק לגבי יעילותה.
היום אני משתמשת בכל מוצרי סדרת ‘סוניה’, בנוסף לקרם הלילה ול- R3. והכי חשוב: אני ממש גאה להציג את גילי, ונהנית לראות את התדהמה על פני האנשים. אם לפני 3 שנים נראיתי מבוגרת מגילי, הרי שהיום אני נראית צעירה בהרבה מגילי, ומקבלת שפע מחמאות – תודות ל-Forever כמובן !
פעם הייתי “מכורה” לקרם לידיים: מספר פעמים ביום נאלצתי למרוח קרמים על הידיים, במיוחד לאחר כל מגע במים. לעומת הקרמים הרגילים לידיים, האלו-לושן איכותי ועשיר באלו-ורה, חוחובה, ויטמין E, אלסטין וקולגן. כשמספקים לעור את הלחות ואת מה שהוא באמת צריך, הוא מפסיק “לצעוק” שהוא צריך קרם לידיים. היום, אני מורחת אלו-לושן פעמים בודדות בשנה – רק כשמזג האוויר יבש במיוחד… ובמילים אחרות:
מאז שהתחלתי להשתמש באלו-לושן, הפסקתי להשתמש באלו-לושן…
אילנה ויצמן

 

המוצרים המוצגים באתר, הם תוספי תזונה ומוצרי טיפוח. השימוש במוצרים המוצגים כאן אינו מיועד להחליף, לשנות או להפסיק טיפול רפואי או לאבחן ולרפא מחלות. השימוש במוצרים אינו מיועד לאנשים חולים, לאנשים המשתמשים בתרופות מרשם, לנשים הרות או מיניקות ולילדים, אלא אם שימוש במוצרים אושר מראש על ידי רופא. בכל מקרה של ספק, או אם קיימת בעיה רפואית – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש במוצרים.

סיפורי הצלחה