זמירה מרון, מנהלת בכירה | משתתפי הנסיעה לכנס
לפני מספר שבועות מתחת לרדאר חבורת ישראלים יצאה לכנס בדובאי. זמירה מרון מתעדת את החוויה.

 

4/4/2017

06:00
המסע שלנו החל עם שחר. הגענו לשדה התעופה. דיילי הקרקע בישראל לא רוצים להעלות אותנו לטיסה: “אתם לא טסים לדובאי עם דרכון ישראלי בלי ויזת כניסה”. המתח רב – האם נעלה לטיסה או לא? אחרי דין ודברים הם מסכימים להעלות אותנו לטיסה לירדן . בירדן שוב אותו הסיפור-  לא רוצים להעלות אותנו לטיסה. שוב מתח. טלפון לדובאי…
בינתיים הפייסבוק גועש, אירועי קדם הכנס הגלובלי כבר באוויר. בינתיים, יש אישור – אנחנו ממשיכים לדובאי.

15:30
נחתנו  בשדה תעופה מפואר.  צועדים יחד, צמודים והמומים בשדה התעופה העצום. איזה שקט.
לפתע צצים משום מקום אנשי ביטחון ואוספים לנו את הדרכונים. לאחר המתנה של מספר דקות הם מלווים אותנו לכיוון היציאה, אנחנו מבינים שהם חיכו לבואנו. אנחנו  עוקפים את כל מסופי השיטור ואנחנו בחוץ – ממש  V.I.P.

16:05
מגיעים למלון ומייד מקבלים  תדרוך מהמלווים שלנו: אם שואלים אותנו לשם האורח בחדר שלנו, עלינו לומר – ג’ון סמית. אנחנו בקומה 7 ורק אנחנו בקומה. אנשי ביטחון במסדרונות 24 שעות ביממה.
אנחנו לא מפסיקים להתפעל מהמלון המפואר.

18:00
בורג׳ ח׳ליפה – הבניין היקר ביותר בעולם. צובטת את עצמי  ומנסה לקלוט – אני פה, בדובאי , בבניין הכי מפורסם בעולם!
המדריך שבתמונה ליווה אותנו עד קומה 143, אני המומה מיופייה של דובאי אבל הנוף מלמעלה – וואוו! עוצר נשימה!!

 

תמונה מהכנס בדובאי

 

״אנשים רגילים, תוצאות לא רגילות!” המשפט הזה מלווה אותי מהיום שהצטרפתי לחברה. אחרי הכנס אני יכולה להוסיף ״חברה לא רגילה!״. מלבד החוויה של כנס עם עוד אלפי אנשים מכל העולם ואירוח ברמה של חמישה כוכבים באחד היעדים הנחשקים בעולם, יצאתי עם תובנות גדולות איך להמשיך ואיך לצמוח. טעויות הם חלק מהלמידה, והקשיים שמלווים אותי בעסק הם חלק מההצלחה שלי!  אבל, יש לנו תוכנית עסקית פשוטה שעובדת,  ו-4CC זה המפתח לכל ההצלחה.
סימה בירנבאום
ראש צוות

5/4/2017

11:00
בדרך להרפתקה של היום. הגענו למקום שנראה כמו גן עדן. יצאנו בבוקר, שוב המומים מיופייה של דובאי.  מסתובבים קצת סהרורים לא מאמינים למה שאנחנו רואים. גולת הכותרת הבוקר הייתה שחייה עם דולפינים. לידנו, צלמים שצילמו אותנו ואת שאר המבקרים. חווינו רגע מרגש כשמנהל המקום שמע אותנו מדברים בעברית, ודאג שנקבל דיסק עם כל התמונות במתנה (לאחרים זה עלה כסף רב).

19:30
את היום סיימנו בארוחת ערב חגיגית במלון – מסעדה ענקית. מזנון עצום. איזו נדיבות!

תמונה מהכנס בדובאי

 

כנס גלובלי דובאי היה מבחינתי פריצת דרך והאסימון בהחלט ירד.
כנס גלובלי דובאי הראה לי את העוצמה הגדולה של חברת Forever, חברה חזקה ואיתנה ואלה לא רק מילים של החברה, זו המציאות. הבנתי את העוצמה של החברה בעולם ועד כמה היא עם רוח גבית חזקה למשווקיה, היא אינה מוותרת על אף אחד. כעת אני מסוגלת לדבר עם כל אחד מבלי להתבלבל או להרגיש אי נוחות
נטע ארזי
בעל עסק מתחיל

 

הנסיעה לדובאי תשאר בזכרוני כאחת החוויות המרגשות והמעצימות בחיי, אני אסירת תודה לחברת Forever שהצליחה להביא אותנו למקום שאפילו לא חלמתי שאהיה בו, האירגון, הפינוקים הנלווים, הליווי סביב השעון, העוצמה וההתרגשות מהכנס המושקע שהשתתפו בו אלפי משווקים נלהבים מכל העולם יחרטו בזכרוני לעד.
כרמלה אבוהרון
ראש צוות

 

6/4/2017

11:00
יוצאים לכנס הגלובלי ברכב שרד כשמאבטחים נמצאים איתנו ברכב, כמו בסרטים. מכונית משטרה שחורה מלווה אותנו. נכנסים עם הרכב עד לשטיח האדום ברחבת הכניסה , כולם לוטשים אלינו עיניים, מנופפים לשלום מבלי לדעת  מי המכובדים הללו .

תמונה מהכנס בדובאי

 

11:30
נסיך דובאי הגיע יחד עם המשפחה המלכותית לארוע.
בתמונה אתם יכולים לראות את הנסיך מתלוצץ עם גרג מוהן.

תמונה מהכנס בדובאי

13:30
ניגשתי לגרג מוהן ואמרתי לו שלעולם לא חלמתי אפילו לרגע על האפשרות שכישראלית אזכה להיות בדובאי, ואני מודה לו על כך. פניו האדימו ואמר “עם Forever הכול אפשרי”.  ההסמקה מההתרגשות שעל פניו העידה על אותנטיות של האיש וזה מדבר בעד עצמו.

16:00
לטיול ג’יפים יצאנו. על גמלים רכבנו וארוחת ערב טעימה להפליא באוהל אכלנו.

21:00
ערוץ החדשות בדובאי מדווח על  ביקורו של הנסיך בכנס. אותנו לא רואים כמובן, אבל עמדנו 15 מטר מהם…

 


ברצוננו להודות ל-Forever שנתנה לנו הזדמנות להיות במקום המדהים הזה. בכל דקה הרגשנו אכפתיות ודאגה וזה מאד ריגש אותנו. את הכנס בדובאי לא נשכח לעולם. חזרנו מלאים באנרגיות, עם רצון להתקדם ולהאמין בעצמנו. Viva Forever!
אנה וניקולאי בורבצב
מנהלים נוסקים

 

7/4/2017

10:00
איזה כנס – איזו התלהבות – המופע הרשמי מתחיל בעוצמה ואני עומדת על כיסא בין הגרמנים, ההתרגשות מציפה אותי. פרצתי בבכי.  צובטת את עצמי – אני פה? בדובאי? פתאום חדרה בי ההכרה שזהו- זה קרה! המצוקה הבריאותית והכלכלית שסבלתי ממנה בגלל תאונת הדרכים שלי כבר מאחורי ובזכות העסק שלי עם Forever אני חיה חיים שרבים רק חולמים עליהם.

15:00
משפט שחזר על עצמו לאורך כל הכנס מהמנהיגים  Do or Die.  כלומר, לעשות או למות (הכוונה כמובן, לעסק)


התרשמנו מהחוזקה והעוצמה של Forever כחברה, שהצליחה להכניס קבוצה לדובאי בדרך מכובדת ודיפלומטית. נהנינו מכל רגע, הכל היה מתוכנן ומפואר עם אווירה של חשמל באוויר. אפשר להיות יהודי טוב, ולשמור על קלה כבחמורה בכל מקום בעולם! גם ואפילו בדובאי! ולשנה הבאה בדאלאס, בע”ה.
משה ויסכה סדובסקי
מנהלים בכירים

8/4/2017

10:00
שוב ההתלהבות, שוב מורל גבוה!
וכמובן, הצ’קים-  כמה צ׳קים! השנה בונוס היו״ר מגיע ליותר בעלי עסקים מבשנים קודמות.

תמונה מהכנס בדובאי

15:30
הכנס הגלובלי הסתיים. 12,000 איש השתתפו בו. חבורה סודית בשם גון סמית׳ (אנחנו כמובן) נכנסת אחר כבוד לרכב שרד כשהיא מוקפת בשומרי ראש ומלווה ברכב שחור צמוד. רבים בוהים בנו ומנופפים לשלום. אנחנו רואים על פניהם שהם לא מבינים מי אנחנו . הרי הם לא ראו אותנו על הבמה מקבלים צ’קים. אין ספק שהם תוהים ושואלים את עצמם מי הם ה-VIP האלה?

16:45
דיוטי פרי דובאי. נטע ואני פרצנו בבכי. פתאום היכה בי שוב אילו מאמצים עשתה Forever כדי להביא אותנו לפה.
ביי ביי דובאי

תמונה מהכנס בדובאי

 


זו הפעם ה-18 ברציפות שאנו זוכים להשתתף בכנס הגלובלי. במשך הכנס החברה תמיד נתנה לנו תחושה של שייכות ועטפה אותנו בחום ואהבה. בהתחשב בעובדה כי השנה הכנס נערך בדובאי, מדינה עמה אין לנו יחסים דיפלומטיים, הרגשנו יותר מתמיד את היחס החם והאדיב מצד המנכ”ל והחברה כולה.
אווה וד״ר יוסף שבתאי
מנהלים בכירים

 


אחד הכנסים המעניינים שהשתתפתי בהם וכאחד שהיה במעל 25 כנסים ברחבי העולם, אירגון ברמה גבוהה, אחד המקומות היפים בהם ביקרתי מה גם שכישראלי לבקר בדובאי זו חוויה מיוחדת. היה כיף לפגוש משווקים מוכרים מכל העולם, להחליף חוויות ולקבל טיפים לקידום העסק.
״שאפו ל-Forever״
רובי יונג
מנהל בכיר

 


דובאי?
איך הגעת לשם? כך כולם שואלים…
ב-Forever הכל אפשרי
ואפשר להגיע לאן שרוצים!
אוסנת שמש שור
מנהלת בכירה
, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה