ענת הירש, מנהלת
ענת הירש הרגישה שמבחינת קריירה, היא על דרך ללא מוצא, עד שבחרה להצטרף ל-Forever
תמונה של ענת הירש טויסטר

 

הבנתי שאני חיה את מירוץ העכברים וכי החיים שלי בורחים מבלי שאני מנהלת אותם

במשך שנים עבדתי מהבוקר עד הערב כמנהלת בכירה ויועצת ארגונית, עם קריירה מצליחה ומשכורת גבוהה.  בשנים הללו בקושי ראיתי את משפחתי וילדי, ולמרות שנהניתי מעבודתי הרגשתי כי ה”אוטוסטראדה” עליה אני נוסעת מובילה לדרך ללא מוצא.
ההבטחה הגדולה שלעברה תכננתי את החיים הייתה בעצם היציאה לפנסיה, שבה אוכל להגשים את החלומות שלי. הבנתי שאני חיה את מירוץ העכברים וכי החיים שלי בורחים מבלי שאני מנהלת אותם. הפסדתי דרך קבע את הדברים החשובים לי באמת, כמו זמן עם המשפחה והילדים. המשכתי להעסיק מטפלת שבעצם החליפה אותי בתור אימא. היא קיבלה את הילדים שלי מבית הספר והגן, האכילה, בישלה וכיבסה. התסכול שלי על כך שאני מגיעה הביתה אל הילדים בשעות החשיכה הלך וגבר. עם הלידה השלישית, החלטתי שאני לא ממשיכה עם החיים הללו יותר.
התחלתי לחפש דרך להרוויח כסף מהבית כדי לאפשר לי לגדל את הילדים שלי באופן מלא. כן, היה חשוב לי למצוא משהו מעניין ומאתגר עם הכנסה נאה בצידו, שייתן לי ביטחון כלכלי. הסביבה הודיעה לי ש”אין חיה כזו”. לפני כ – 11 שנה, אחרי הרבה קריאה וחקירה, הבנתי כי הדרך הנכונה עבורי היא השיווק הרשתי שיאפשר לי להרוויח מבלי לוותר על ילדי. לאחר שהחלטתי כי שיווק רשתי הוא הפתרון המתאים עבורי, בדקתי וחיפשתי חברה שתתן לי שילוב של מוצרים איכותיים עם צריכה יומיומית, תוכנית שיווקית טובה ואנשים איכותיים שיתנו לי ליווי להצלחה! אחרי שבדקתי מספר חברות בחרתי להצטרף ל-Forever.

Forever שינתה לי ולמשפחתי את החיים לחלוטין!

אני עובדת מהבית ואמא מאוד נוכחת ופעילה עבור הילדים שלי תוך שאני מרוויחה היטב. הגשמתי חלומות רבים, אני צועדת בטבע הסובב את ביתי כמעט כל בוקר, פיתחתי מספר תחביבים חדשים ולמדתי קורסים רבים בתחומי הטיפול ההוליסטי והיום אני גם מטפלת ומלמדת שיטות ריפוי  אנרגטיות כגון תטא הילינג ואנרגית הסוסים. אני משלבת היום את כל הכלים  שצברתי כמנהלת, יועצת ארגונית, מאמנת אישית ועסקית וכן כמטפלת ומורה רוחנית בעסק שלי עם Forever. אני מלווה את המשווקים שלי להצלחה שלהם עם כל הניסיון והכישורים הללו באהבה גדולה!

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה