מרכוס ליץ׳, יגיע גם אלינו מביתו באנגליה, ילווה וידריך אותנו באחד מהימים המרגשים ביותר: יום ההשקה הרשמי של F.I.T. בישראל - בואו ב-9/11 לשמוע את מרכוס ליץ׳ ב-F.I.T. DAY
מרכוס ליץ׳, ״שגריר F.I.T. בינ״ל״, נוסע ברחבי העולם ומספר על הפוטנציאל העצום הטמון ב-F.I.T. לצד סיפורו האישי שמלווה בכיבוש יעדים.

 

מרכוס ליץ׳ שאף מגיל צעיר להיות ספורטאי. בתחילת דרכו שיחק רוגבי מקצועי ומשם הציב וכבש עוד ועוד יעדים, בינהם טיפוס הרים ורכיבה מקצועית: הוא טיפס על ההר הגבוה ביותר באפריקה, הקילימנג׳רו ועל האלברוס, ההר הגבוה ביותר ברוסיה (מאמר על כך במגזין Forever הקרוב). מרכוס השתתף בכמה תחרויות רכיבה, בינהם ״פריז–רובה״, מירוץ אופניים המתקיים בכל שנה בצרפת הידוע גם בכינוי “הגיהנום של הצפון”, בגלל תנאי המסלול הקשים במיוחד.

״ההרים הגבוהים ביותר שעלינו לכבוש נמצאים בראשנו, אבל ברגע שאנחנו כובשים אותם – אין גבול למה שנוכל להשיג בחיים בכלל וב-Forever בפרט״ (מרכוס ליץ׳)

מרכוס עדיין לא כבש את האוורסט ועדיין לא השתתף בטור-דה-פראנס, אלו שני יעדים שהוא מבטיח עוד לכבוש.

״אחת הדרכים שלי לעמוד בכל אתגר היא לדמיין מראש את התוצאה. אני רואה בעיניי רוחי כיצד אני מצליח לעמוד באתגר וכך אני מזין את האמונה שהמשימה שלפני ברת ביצוע. זה אולי נשמע מוזר, אבל אני משקיע בכך זמן רב, עם עיניים עצומות ומוזיקה ברקע, מדמיין לפרטי פרטים כיצד ארגיש כשאחצה את קו הסיום או כשאגיע לפסגה…״ (מרכוס ליץ׳)

לוגו FIT-DAY

ב-2016 ״שגריר F.I.T.״ מרכוס ליץ׳ הגיע לארץ והעביר מספר הדרכות במסגרת יום ההשקה של F.I.T. בישראל:

הסיפור של מרכוס ליץ’: איך תכנית F.I.T אפשרה לי לייצר מהפך בגוף ובחיים  שלי, כיצד התגברתי על האתגרים בדרך, מה היה הלך הרוח שנדרש להצלחה, כיצד כולנו יכולים להתגבר על מצוקות כדי להשיג תוצאות מצוינות וכיצד כל זה מתחבר לבניית עסק מצליח עם Forever.
“הלך הרוח של האלוף”: מפגש מעשי מתמקד בפיתוח החשיבה של האלוף על מנת להשיג הצלחה גדולה. כיצד ה”למה” נוצר מההשראה של הסיפור האישי.
יוצאים לדרך עם F.I.T. : מה זה F.I.T, איך זה יכול להועיל לאנשים, מה היתרונות ועוד

****תרגום סימולטני לעברית / רוסית ***