מה בין שיווק רשתי לפירמידה? האם חובה לקנות מוצרים? איך אני מקבל את הכסף? איפה ה״קאץ׳״? כל התשובות לכל השאלות
תמונה של קבוצת אנשים

פירמידה הוא מבנה ארגוני יציב הבנוי מרבדים רבדים. “ראש הארגון” מצומצם לאדם אחד או שניים, וככל שיורדים מטה בהיררכיה, מספר האנשים עולה. זהו מבנה יציב ויעיל. הצבא, לדוגמה, בנוי באופן כזה.
אז מהי הפירמידה המושמצת? זוהי תוכנית עסקית הדורשת מכל אחת ואחד להשקיע סכומים גדולים של כסף כהשקעה ראשונית או בהוראות קבע. השקעות אלו תהיינה רק לשם השקעה כספית שתעשיר את אלו שהגיעו ראשונים לתוך התכנית, או תהיה מוסווית במוצרים שערכם ינופח באופן מוגזם, והם יהיו רק כיסוי למטרה האמיתית שהיא – הנעת כספים בתוך המערכת. האפשרות היחידה להחזיר את ההשקעה היא רק על ידי רתימת אנשים אחרים לדרך הזאת. אם לא צירפת איש או צירפת מעטים מדי – הפסדת כסף!!! הפסד זה הביא את מה שנחשב כפירמידה המפורסמת להיות לא חוקית! תוכניות “התעשרות מהירה” אלו אינן מחזיקות מעמד לאורך זמן, ולאחר תקופה הן נעלמות.

במספר נקודות משמעותיות:
כדי להרוויח עם Forever כדאי אבל לא חובה, לצרף משווקים. המוצרים של Forever, אמיתיים, פונים לכלל השוק ונושאים אחריות שהיא נדירה בשוק הישראלי – החזר כספי מלא תוך 30 יום ללא תנאי. כל הפעילויות הכלכליות מבוססות על מוצרים הנצרכים על ידי לקוחות חוזרים (משווקים ולקוחות כאחד).
אין קשר בין רמת ההכנסות לתאריך ההצטרפות.

Forever נמצאת בשוק העולמי מ – 1978 ובישראל מ – 1996!

עצמתו של השיווק הרשתי היא בשיטה של ההמלצה מפה לאוזן ובבניית צוות מנצח. אין צורך בידע מוקדם בשיווק או מכירות, וכל ההכשרה הרלוונטית מוענקת בחינם על ידי החברה בהדרכות, בכלים השיווקיים ובאקדמיה של Forever.

שיטת העבודה היא אישית ונקבעת על ידי כל אחד לעצמו בנפרד. יש המפתחים מערך מכירות גדול ויש המפתחים מערך משווקים, והמצליחים ביותר, כמובן, פועלים במקביל. מכירה מדלת לדלת בד”כ לא מומלצת ולא מספקת תוצאות חיוביות. השיטות האחרות, כגון מכירת מוצרים המונעת על ידי המלצה המבוססת על השימוש האישי של המשווקים בחוגי בית למכרים, הרצאות וכו’, בד”כ מניבות תוצאות טובות יותר.

מאחורי Forever עומד חזון אשר יכול להתקיים אך ורק במערכת שיווקית רשתית:
“…לתת הזדמנות לכל אחד להרוויח לפי יכולתו…! “ כל מערכת שיווקית אחרת אינה מאפשרת את קיום החזון המיוחד הזה.

מספר המשווקים הפעילים אינו רלוונטי משום שאיננו משפיע על ההצלחה שלך. תמיד יהיו אנשים שלא שמעו על Forever ושלא התנסו במוצרים של Forever. מספר המשווקים שיכולים לעבוד בישראל, לפני שיהיה אפשר להגיד שהחברה ברוויה, עולה על 500,000 . Forever מאוד רחוקה ממספר זה!
זאת ועוד, חברת Forever פועלת ביותר מ- 155 מדינות בעולם, ואתה יכול לשווק את המוצרים ולבנות קבוצה בכל מקום שתבחר.

ראשית, Forever כמעט ולא מוזכרת בתקשורת – היא פשוט לא “חדשות (רעות…)”.  שנית, רוב הלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים. הסיבה השלישית נובעת מהאחריות שיש ללקוחות וגם למשווקים. האחריות מבטלת את חוסר שביעות הרצון, אם אי פעם עלתה. בנוסף, חוסר הידיעה מהווה יתרון גדול, משום שזה מעיד שפוטנציאל ההצלחה שלך עצום כי האנשים שסביבך עדיין לא שמעו על החברה והמוצרים, ואתה יכול להיות הראשון שיציג את Forever בפניהם, בהצלחה!

כל המוצרים של החברה קיבלו את אישור משרד הבריאות. החברה אינה מייבאת לארץ מוצרים שאין להם רישוי! על מוצרי הטיפוח כתוב: “ברישיון משרד הבריאות”, אולם על פי הנחיות משרד הבריאות, חל איסור לציין את קיום האישור על גבי תוספי תזונה, כדי לא לבלבל את הלקוחות בין תוספי תזונה לבין תרופות. ניתן להיכנס לאתר של משרד הבריאות ולמצוא פירוט של כל האישורים.

רוב המוצרים נושאים תעודת השגחה “למהדרין” בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט, ב-2017 מוצרים רבים שלנו קיבלו חותמת ״כשר בהשגחת KSA באישור הרבנות הראשית לישראל ״ ניתן לקבל העתק מהתעודות ופירוט על המוצרים במשרדי החברה. סימוני הכשרות מופיעים גם על דפי המוצר באתר החברה ובקטלוג שלנו.

מידע מדעי על צמח האלו ורה תוכלו למצוא ב- scholar.google.co.il וב- pubmed.org
כמו כן, מידע נוסף באתר הישראלי flpil.co.il, באתר העולמי: Foreverliving.com

ההצטרפות ל- Forever היא בחינם ואנו ממליצים בחום לרכוש ״ערכה למתחיל״ כדי להתנסות ולהכיר אותם, וכדי לקבל את העזרים השיווקים המסייעים לבניית עסק מצליח.

ניתן להזמין מוצרים וערכות בטלפון, באופן אישי בחברה או בחנות המקוונת. המוצרים יגיעו לביתך עם שליח. יש לשים לב שעלות המשלוח יורדת ככל שההזמנה גדולה יותר. במידה ועושים הזמנה דרך האינטרנט, מקבלים 50% הנחה על המשלוח.

לא. להבדיל מחברות שיווק רשתי אחרות, בהן יש התחייבות לקנייה חודשית קבועה, ב -Forever לא קיימת הוראת קבע לשם רכישת מוצרים. אתם מחליטים מתי לרכוש וכמה.

החברה מעניקה 100% אחריות על שביעות רצון ללקוח למשך 30 יום מיום הרכישה. כלומר, במידה ולקוח רכש מוצר והשתמש בו במשך חודש אך לא היה מרוצה מכל סיבה שהיא, הוא יכול להחזירו ולקבל מהמשווק את כל כספו בחזרה. המשווק מקבל מהחברה אותו מוצר, כשהוא חדש וסגור, תמורת המוצר הפתוח והמשומש שהוא מחזיר.

חברת Forever מאפשרת לכל משווק המעוניין להפסיק את פעילותו, להחזיר מוצרים שלא נמכרו ולא נפתחו עד שנה מיום קנייתם, ולקבל החזר כספי בסגירת החשבון בחברה, כך שאין כל סיכון כלכלי. הנושא מופיע באופן ברור על טופס הבקשה להצטרפות (נהלי החברה מפרטים את התהליך באופן מאוד ברור).

אנו מודעים לעובדה שההזדמנות של Forever אטרקטיבית במיוחד, וזו הסיבה שזו אחת החברות המצליחות בעולם. הקאץ’ העיקרי הוא שנדרשת עבודה! אנו ממליצים להתרכז בבניית העסק ולא בחיפוש אחרי פגמים.

ההדרכות שהחברה מעניקה ניתנות בחינם ופתוחות לכולם. באירועים גדולים של החברה ישנה עלות סמלית.

כל משווק מקבל מספר אישי במועד ההצטרפות. כדי לצרף משווקים חדשים, נדרש להזין את מספר המשווק אליו מצטרפים. המערכת של Forever מצרפת את המשווק החדש שלך באופן אוטומטי תחתיך. יש אפשרות לראות את האינפורמציה בכל עת באתר: Foreverliving.com.

החברה משלמת את הבונוסים בכל 15 לחודש, באמצעות צ’ק או הפקדה לחשבון.
החברה פועלת לפי החוקים המקומיים בכל מדינה. מומלץ להוציא אישור עוסק פטור / מורשה ולהגיש לחברה.

החברה ממליצה לפנות לאיש מקצוע מוסמך – רואה חשבון או יועץ מס.

ממש לא. ישנם רבים שלא מחזיקים רכב ועדיין מצליחים בחברה.
בנוסף, קיימת האפשרות להזמין מוצרים במשלוח עד הבית. כמו כן, סניף החברה ממוקם במיקום מרכזי קרוב לתחנת הרכבת ולתחבורה ציבורית.

מכיוון ששיווק רשתי בנוי על מערכות יחסים ושיווק ישיר, האינטרנט מהווה רק אחד מהכלים לבניית העסק.

מומלץ להקדיש בין 10 ל – 15 שעות בשבוע כדי לבנות את בסיס העסק ולהתקדם בדרגות. עם זאת, ההחלטה היא שלכם. ישנם משווקים שמקדישים פחות מ- 10 שעות בשבוע וישנם שבונים את העסק במשרה מלאה. כמובן שהתוצאות בהתאם. זהו היתרון בעסק עם Forever. אתם מחליטים כמה לעבוד, כמה תרוויחו וכמה מהר אתם רוצים להתקדם. השמיים הם באמת הגבול…

סיפורי הצלחה